VB Computer Shop Online   

  Atto - Nieuwe artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 ATTCBL8088EX1 Cable, SAS, External, SSF-8088 to 8088, 1 m (RoHS) 115,00
 ATTCBL8470EX1 Cable, SAS, External, SSF-8088 to 8470, 1 m (RoHS) 115,00
 ATTCBL8644EX3 Kabel, SAS, Ext, SSF8644 to SFF8644, 3 mtr (CBL-8644-EX3) 222,00
 ATTCTFC161P000 Single Channel 16Gb Gen 6 FC to x8 PCIe 30 Host Bus Adapter Low1.238,00
 Profile LC SFP included 
 ATTCTFC162P000 Dual Channel 16Gb Gen 6 FC to x8 PCIe 30 Host Bus Adapter Low1.594,00
 Profile LC SFP included 
 ATTCTFC164P000 Quad Channel 16Gb Gen 6 FC to x8 PCIe 30 Host Bus Adapter Low2.659,00
 Profile LC SFP included 
 ATTCTFC321E000 32Gb FC Single Channel x8 PCle 3.0, Low Profile, incl. SFP+ LC1.636,00
 (CTFC-321E-000) 
 ATTCTFC322E000 32Gb FC Dual Channel x8 PCle 3.0, Low Profile, incl. 2x SFP+ LC2.455,00
 (CTFC-322E-000) 
 ATTCTFC324E000 Quad Channel 32Gb Gen 6 FC to x16 PCIe 30 Host Bus Adapter Full3.547,00
 Height LC SFP included 
 ATTCTFC81EN000 Single Channel x8 PCle 2.0 to 8-GB FC, LC SFP+ Interface 883,00
 ATTCTFC82EN000 Dual Channel x8 PCle 2.0 to 8-GB FC, LC SFP+ Interface 1.097,00
 ATTCTFC84EN000 Quad Channel x8 PCle 2.0 to 8-GB FC, LC SFP+ Interface 1.606,00
 ATTESAH1208000 ExpressSAS x8 PCIe 3.0 to 12-Gb SAS/SATA, 8 Internal port,448,00
 Low-profile (ESAH-1208-000) 
 ATTESAH120F000 ExpressSAS x8 PCIe 3.0 to 12-Gb SAS/SATA, 16 Internal port,675,00
 Low-profile (ESAH-120F-000) 
 ATTESAH1244000 ExpressSAS H1244 4-port Ext / 4-port Int. PCIe 3 x8, 12Gb/s SAS448,00
 Low-profile (ESAH-1244-000) 
 ATTESAH1280000 ExpressSAS x8 PCIe 3.0 to 12-Gb SAS/SATA, 8 External port,448,00
 Low-profile (ESAH-1208-000) 
 ATTESAH1288000 ExpressSAS H1248 8-port Ext / 8-port Int, PCIe 3 x8, 12Gb/s SAS675,00
 Low-profile (ESAH-1288-000) 
 ATTESAH12F0000 ExpressSAS x8 PCIe 3.0 to 12-Gb SAS/SATA, 16 External port,675,00
 Low-profile (ESAH-12F0-000) 
 ATTESASH608000 ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 8 Int port,357,00
 Low-profile 
 ATTESASH644000 ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 4x4 Int/Ext port,357,00
 Low-profile 
 ATTESASH680000 ExpressSAS x8 PCIe 2.0 to 6-Gb SAS/SATA, 8 Ext port,357,00
 Low-profile 
 ATTESASR608000 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 8 Int port,616,00
 Low-profile 
 ATTESASR608C00 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 8 Int port,883,00
 Low-profile, CacheAssure 
 ATTESASR60F000 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 16 Int port,883,00
 Low-profile 
 ATTESASR60FC00 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 16 Int port,1.106,00
 Low-profile, CacheAssure 
 ATTESASR644000 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 4 Ext/4 Int port,656,00
 Low-profile 
 ATTESASR644C00 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 4 Ext/4 Int port,928,00
 Low-profile, CacheAssure 
 ATTESASR680000 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 8 Ext port,698,00
 Low-profile 
 ATTESASR680C00 ExpressSAS x 8 PCIe 2.0 to 6Gb SAS/SATA, 8 Ext port,972,00
 Low-profile, CacheAssure 
 ATTFFRMNQ41000 FastFrame NQ41, Single 40GbE NIC, PCEIe 3.0, QSFP+, Low Profile 1.061,00
 ATTFFRMNQ41DA0 FastFrame NQ41, Single 40GbE NIC, PCEIe 3.0, Direct Attach810,00
 Copper Interface, Low Profile 
 ATTFFRMNQ42000 FastFrame NQ42, Dual 40GbE NIC, PCEIe 3.0, QSFP+, Low Profile 1.505,00
 ATTFFRMNQ42DA0 FastFrame NQ42, Dual 40GbE NIC, PCEIe 3.0, Direct Attach Copper972,00
 Interface, Low Profile 
 ATTFFRMNS11I00 FastFrame NS11, Single 10GbE, iSCSI, host bus adapter, Low538,00
 Profile, LC SFP+ SR Interface 
 ATTFFRMNS12I00 FastFrame NS12, Dual 10GbE, iSCSI host bus adapter, Low Profile810,00
 LC SFP+ SR Interface 
 ATTFFRMNS14I00 FastFrame NS14, Quad 10GbE, iSCSI, host bus adapter, Full1.505,00
 Height, LC SFP+ SR Interface 
 ATTFFRMNT11000 FastFrame NT11, Single 10GbE, iSCSI, host bus adapter, Low538,00
 Profile, 10GBASE-T RJ45 Interface 
 ATTFFRMNT12000 FastFrame NT12, Dual 10GbE, iSCSI, host bus adapter, Low629,00
 Profile, 10GBASE-T RJ45 Interface 
 ATTQSFP0040R00 40Gb/s, QSFP, MPO 850nm, up to 30m (QSFP-0040-R00) 403,00
 ATTSFP80000R00 Adapter 8Gigabit FC - Short Wave Optical - SFP+LC - (RoHS) 290,00
 ATTSFPA0016000 SFP+ 16 Gb FC, Short Wave Optical, LC (SFPA-0016-000) 412,00
 ATTSFPA0032000 SFP+ 32 Gb FC, Short Wave Optical, LC (SFPA-0032-000) 883,00
 ATTSFPX0000R00 10Gb Ethernet LC SFP+ SR Optical module for FastFrame Network267,00
 Interface Cards (SFPX-0000-R00) 
 ATTSFPX0016R00 SFP+ 16 Gb FC - Short Wave Optical, LC (SFPX-0016-R00) 412,00
 ATTTLFC2082DE0 ThunderLink FC, 2x 20Gb Thunderbolt naar 2x 8Gb Fibre Channel,972,00
 incl. 2x LC Optical SFP+ 
 ATTTLFC2162DE0 2-Port 20Gb Thunderbolt 2 naar 2-Port 16Gb Fibre Channel, LC1.606,00
 SFP+ Interface, incl. 2x Optical SFP+ (TLFC-2162-DE0) 
 ATTTLNQ3401DE0 ThunderLink NQ-3401 Thunderbolt 3 naar 1-Port 40Gb Ethernet,1.416,00
 QSFP Interface 
 ATTTLNQ3402DE0 ThunderLink NQ-3402 Thunderbolt 3 naar 2-Port 40Gb Ethernet,1.771,00
 QSFP Interface 
 ATTTLNS2101DE0 ThunderLink NS-2102, 2-Port 20Gb Thunderbolt 2 naar 1-Port 20Gb883,00
 Ethernet, LC SFP+ SR Interface, incl. 1x Optical SFP+ 
 (TLFC-2102-DE0) 
 ATTTLNS2102DE1 ThunderLink NS-2102, 2-Port 20Gb Thunderbolt 2 naar 2-Port 10Gb972,00
 Ethernet, LC SFP+ SR Interface, incl. 2x Optical SFP+ 
 (TLFC-2102-DE1) 
 ATTTLNS3102DE0 Thunderlink NS 3102 Thunderbolt to 10GbE SFP+ 1.238,00
 ATTTLNT2102DE1 ThunderLink NT-2102, 2-Port 20Gb Thunderbolt 2 naar 2-Port 10Gb629,00
 Ethernet, RJ45 Interface (TLNT-2102-DE1) 
 ATTTLSH2068DE0 ThunderLink SH, 2x 20Gb Thunderbolt naar 8x 6Gb SAS/SATA810,00
 (TLSH-2068-DE0) 


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 13-DEC-2019 om 09:45:17.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.