VB Computer Shop Online   

 Broadcom - Nieuwe artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 BRC052519002 MR SAS 12G 9380-4i4e SGL 4P Int 4P 746,00
 BRC052542008 MegaRAID SAS 9361-8i SGL 8P Int 12Gb/s 610,00
 BRC052542010 MegaRAID SAS 9361-4i SGL 4P Int 12Gb/s 447,00
 BRC052544400 LSICVM02 CacheVault Acc K f/9361/9380 S 185,00
 BRC052552804 MegaRAID SAS 9380-8e SGL 8P Ext 12Gb/s 820,00
 BRC052570300 SAS 9305-16i 16P Int 12Gb/s SAS PCIe 3.0 446,00
 BRC052570400 SAS 9305-16e 16P Ext 12Gb/s SAS PCIe 3.0 583,00
 BRC052570800 MegaRAID SAS 9361-16i SGL 16P 12Gbs SAS 828,00
 BRC052571600 SAS 9380-8i8e Single Kit 2GB 800,00
 BRC052610500 MegaRAID SAS 9341-4i SGL 4P12GbsSATA+SAS 203,00
 BRC052610600 MegaRAID SAS 9341-8i SGL 8P12GbsSATA+SAS 287,00
 BRC052611200 CBL-SFF8643-10M 1.0m Cab SFF8643-SFF8643 18,91
 BRC052611300 CBL-SFF8643-08M 0.8m Cab SFF8643-SFF8643 18,91
 BRC052611400 CBL-SFF8643-06M 0.6m Cab SFF8643-SFF8643 18,91
 BRC052611700 CBL-SFF8643- 8087-06M 0.6m Cab 18,91
 BRC052611800 CBL-SFF8643- 8087-08M 0.8m Cab 18,91
 BRC052611900 CBL-SFF8643-8087-10M 1m SFF8643-SFF8087 18,91
 BRC055000800 9400-16i Single Kit 490,00
 BRC055000801 SAS 9400-8i 8P Int. 12Gbs SAS SATA/PCIe 333,00
 BRC055000802 9440-8i Single Kit 322,00
 BRC055001100 9460-16i Single Kit 4GB 874,00
 BRC055001102 9460-8i Single Kit 2GB 731,00
 BRC055001300 9400-16e Single Kit 594,00
 BRC055001301 9400-8e Single Kit 424,00
 BRC055002200 SAS 9361-24i Single Kit 4GB 942,00
 BRC055003100 9480-8i8e Single Kit 4GB 851,00
 BRC055003102 9400-8i8e SINGLE KIT 457,00
 BRC055003800 CVPM02 CacheVlt Acc f/9361-16i+9380-8i8e 91,81
 BRC055003900 CVPM05 CacheVault Power Module Kit 115,00
 BRC055004400 9405W-16e Single Kit 686,00
 BRC055004700 9405W-16i SINGLE KIT NA NA A 00 F L 570,00
 BRC055005400 P411W-32P 00 GA Single Kit 650,00
 BRC055006300 1M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 to SFF8654 61,59
 BRC055006400 1M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 to SFF8639 67,41
 BRC055006500 0.5 M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 60,44
 BRC055007500 9500-16e 12Gb/s HBA TriMode SAS/NVMe 799,00
 BRC055007501 9500-8e 12Gb/s HBA TriMode SAS/NVMe/SATA 490,00
 BRC055007600 9580-8i8e 12Gb/s SAS/SATA/PCIe NVMe 8GB 986,00
 BRC055007700 9560-16i 12Gb/s SAS/SATA/PCIe NVMe 8GB 1.008,00
 BRC055007701 9560-8i 12Gb/s SAS/SATA/PCIe NVMe 4GB 840,00
 BRC055007702 9500-16i 12Gb/s HBA TriMode SAS/NVMe 662,00
 BRC055007703 9500-8i 12Gb/s HBA TriMode SAS/NVMe/SATA 390,00
 BRC055013400 BCM HBA 9500-16i SAS/SATA/NVMe 662,00
 BRC055013401 BCM HBA 9500-8i SAS/SATA/NVMe 390,00
 BRC056000400 Cable x8 8654 to 2x4 8654 9402 1M 79,02
 BRC056000600 Cable x8 8654 to 8xU.3 Direct 1M 62,77
 BRC056000700 Cable x8 8654 to 1x8 8654 9402 1M 79,02
 BRC056000800 Cable U.2 Enabler HD to HD W SMC 1M 67,41
 BRCAFBR710SMZ Transceiver SFP+10GE SR 300m 850nm 27,50
 BRCAFBR735SMZ Transceiver SFP28 25GE/10G MM 850nm 79,97
 BRCAFBR89CDHZ Transceiver QSFP28 100 GE SR4 70m OM3 170,00
 BRCBCM95719A1904AC Assy Top BCM95719A1904AC 108,00
 BRCBCM95719N1905C NetXtreme N41T - 4 x 1GbE OCP 3.0 213,00
 BRCBCM95720A2003AC Assy Top BCM95720A2003AC 58,08
 BRCBCM957412A4120AC Assy Top BCM957412A4120AC Cloud 253,00
 BRCBCM957412M4122C Assy Top BCM957412M4122C Cloud 214,00
 BRCBCM957412M4123C Assy Top BCM957412M4123C Cloud 242,00
 BRCBCM957412N4120C NetXtreme N210P Wh+2 x 10G SFP+OCP 3.0 364,00
 BRCBCM957414A4140C Assy Top BCM957414A4140C Cloud 448,00
 BRCBCM957414A4142CC Assy Top BCM957414A4142CC Cloud 258,00
 BRCBCM957414M4142C Assy Top BCM957414M4142C Cloud 260,00
 BRCBCM957414M4143C BCM NETXTREME 1x50G M150p OCP 2.0 411,00
 BRCBCM957414N4140C NetXtreme N225p 2 x 25G OCP 3.0 288,00
 BRCBCM957416A4160C Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP 319,00
 BRCBCM957416M4163C SPG.CCX.CC.601801.Cloud 370,00
 BRCBCM957416N4160C NetXtreme N210GBT 2 x 10GBASE-T OCP 3.0 426,00
 BRCBCM957454A4540C NetXtreme-E P1100p 1x100G QSFP28 PCIe NI 687,00
 BRCBCM957504M1100G16 BCM NETXTREME 1x100G M1100G16 OCP 2.0 640,00
 BRCBCM957504N1100G BCM NETXTREME 1x100G N1100G OCP 3.0 704,00
 BRCBCM957504N425G NetXtreme N425G Thor 4x25G OCP3 Generic 469,00
 BRCBCM957504P425G NetXtreme-E Quad-Port 25G PCIe NIC 469,00
 BRCBCM957508N2100G NetXtreme-E N2100G-2x 100GbE OCP 3.0Adap 682,00
 BRCBCM957508P2100G NetXtreme-E -Series Dual-Port 100G NIC 1.110,00
 BRCH52546000 SAS 9300-8e SGL 8P Ext 12Gbs SATA+SAS 402,00
 BRCH52547300 SAS 9300-4i SGL 4P Int 12Gbs SATA+SAS 209,00
 BRCH52551500 9300-4i4e SGL 4P Int 4P Ext SATA+SAS 12G 299,00
 BRCL50021900 CBL-SFF8643-SATASB-05M 0.5m Cab 18,91
 BRCL50022000 CBL-SFF8643-SATASB-06M 0.6m Cab 18,91
 BRCL50022100 CBL-SFF8643-SATASB-10M 1.0m Cab 18,91
 BRCL50022200 CBL-SFF8643- SAS8482SB-06M 0.6m Cab 25,21
 BRCL52518801 MegaRAID SafeStore Software Physical Key 97,72
 BRCL52518804 MegaRAID CacheCade Pro 2.0 SW Pck 246,00
 BRCL52519500 CBL-SFF8644-60M 6m external Cab SFF8644 241,00
 BRCL52519600 CBL-SFF8644-8088-10M 1mExtrnl CabSFF8644 96,47
 BRCL52519900 CBL-SFF8644-8088-20M 2mExtrnl CabSFF8644 120,00
 BRCL52537600 BBU-BRACKET-05 Rem Mt Brkt f/BBUs+Cache 30,15
 BRCLP16LWOPT1 LP 16GFC LW SFP+OPT TCVR 1PC 2.112,00
 BRCLP16LWOPT2 LP 16GFC LW SFP+Opt Tcvr 2pc 3.171,00
 BRCLP32LWOPT2 LP 32GFC LW SFP+Opt Tcvr 2pc 5.718,00
 BRCLP32SWOPT1 LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc 866,00
 BRCLPE31000M6 LightPulse 1P 16GB FC Adapter MONTREAL 1.234,00
 BRCLPE31002M6 LightPulse 2P 16GB FC Adapter ATLANTA 1.926,00
 BRCLPE31004M6 LightPulse 4P 16GB FC Adapter INNSBRUCK 2.716,00
 BRCLPE32000M2 LightPulse 1P 32GB FC Adapter ATHENS 1.604,00
 BRCLPE32002M2 LightPulse 2P 32GB FC Adapter GRENOBLE 2.504,00
 BRCLPE35000M2 FC-ECD Fibre Channel Card PCIE 1P 32GFC 2.005,00
 BRCLPE35002M2 FC-ECD Fibre Channel Card PCIE 2P 32GFC 3.131,00
 BRCLPE35004M2 FG LPE35004-M2 GEN7 32GFC PCIE 4P 4.383,00
 BRCLPE36000M64 Fibre Channel Card GEN7.64GFC PCIE 1P 2.405,00
 BRCLPE36002M64 Fibre Channel Card GEN7.64GFC PCIE 2P 3.759,00


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 23-MEI-2022 om 10:14:36.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2022 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.