VB Computer Shop Online   

  D-Link - Nieuwe artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
DLKCOVR1102E Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-B 90,43
 DLKCOVR1103E COVR AC1200 Dualband Whole Home Mesh Wi- 136,00
 DLKCOVRX1862 AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack) 160,00
 DLKCOVRX1863 AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack) 240,00
DLKDAP1325E Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external19,15
 antenna- 2 x External Antennas- 1 x 10/100 port- WPS (WiFi 
 protected Setup)- Complying with the IEEE 
DLKDAP1360E Wireless N Opensource Repeater WPS 26,89IN
DLKDAP1610E Wireless Range Extender AC1200 29,61
DLKDAP1620E AC1200 Wi-Fi Range Extender 39,32
DLKDAP1665 Wireless AC1200 Dual Band Access Point 66,08
DLKDAP2020E Wireless N300 Access Point - Compatiblewith IEEE28,90
 802.11b/802.11g/802.11n 2.4GHz Standard - 1 10/100Mbps Fast 
 Ethernet Interface for connecting to Wired Network 
DLKDAP2360 Wireless N 300 Single Access Point 99,15
DLKDAP2610 Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band PoE Access Point- Upto 1300Mbps95,54
 Wireless LAN Indoor Access Point- Compatible with IEEE 
 802.11a/b/g/n/ac Wave2 - Concurrent 802.1 
DLKDAP2622 Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE Access Point# 83,18
DLKDAP2662 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access Point 140,00
DLKDAP2680 Wireless AC1750 Wave2 Dualband PoE Acces 143,00
DLKDAP2682 Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE Aces 191,00
DLKDAP3315 Wireless N PoE Outdoor Access Point 71,07
DLKDAP3666 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band OutdoorPoE Access Point 267,00
 DLKDAP3711 5km Long Range Wireless AC Bridge 148,00
 DLKDAP3712 20km Long Range Wireless AC Bridge 176,00
 DLKDAPX1860E AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender 72,16
 DLKDAPX2810 AX1800 Wi-Fi 6 Dual-Band PoE Access Point 174,00
 DLKDAPX2850 AX3600 Wi-Fi 6 Dual-Band PoE Access Point 384,00
DLKDASA3YWTY 3 Year Warranty Extension 206,00NS
DLKDASB3YWTY 3 Year Warranty Extension 118,00NS
DLKDASC3YWTY 3 Year Warranty Extension 72,55NS
DLKDBA1210P Nuclias Wireless AC1300 Wave2 1yr lic 174,00
DLKDBA2520P Wireless AC1900 Wave2 Nuclias Access Poi 284,00
DLKDBA2820P Wireless AC2600 Wave2 Nuclias AP 1Y Lic 389,00
DLKDBA3620P Wireless AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Man 280,00
DLKDBA3621P Nuclias Cloud-Point d'accès Wi-FiAC1300 639,00
DLKDBAWWY1LIC Nuclias 1Y additional license for access 56,78
DLKDBAWWY3LIC Nuclias 3Y additional license for access 142,00
 DLKDBAX1230P Nuclias AX1800 Wi-Fi Cloud-Managed Access Point(With 1 Year License)220,00
DLKDBAX2830P Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed 455,00
 DLKDBG2000 Nuclias Cloud SD-WAN Gateway 668,00
DLKDBS200010MP 10-Port Gigabit PoE Nuclias Smart Managed Switch including 2x254,00
 SFP Ports (With 1Year License) 
DLKDBS200028 28-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G204,00
 Combo Ports (With 1 Year License) 
DLKDBS200028MP 28-Port Gigabit PoE Nuclias Smart Managed Switch including 4x541,00
 1G Combo Ports 370W (With 1 Year License) 
DLKDBS200028P 28-Port Gigabit PoE Nuclias Smart Managed Switch including 4x456,00
 1G Combo Ports 193W (With 1 Year License) 
DLKDBS200052 52-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G396,00
 Combo Ports (With 1 Year License) 
DLKDBS200052MP 52-Port Gigabit PoE Nuclias Smart Managed Switch including 4x829,00
 1G Combo Ports 370W (With 1 Year License) 
DLKDBSWWY1LIC Nuclias 1 Year Cloud Managed Switch License Support DBS-2000 series27,10
DLKDBSWWY3LIC Nuclias 3 Year Cloud Managed Switch License Support DBS-2000 series56,78
DLKDCHS161 Wi-Fi Water Leak Sensor 39,90
DLKDCS11 Harness/Functional Cable for Cameras-Support model DCS-7513 B1 26,99
DLKDCS2802KTEU mydlink Pro Wire-Free Camera Kit 302,00
 DLKDCS374 Pole Mount Bracket 41,84
 DLKDCS375 Wall-mount bracket 40,52
 DLKDCS376 Junction Box 42,30
 DLKDCS4612EK 2-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera 145,00
 DLKDCS4614EK 4-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera 173,00
 DLKDCS4618EK 8-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera 304,00
 DLKDCS4712E 2-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera 138,00
 DLKDCS4714E 4-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera 173,00
 DLKDCS4718E 8-Megapixel H.265 Outdoor Bullet Camera 301,00
DLKDCS6100LH Compact Full HD Wi-Fi Camera DCS-6100LH 38,72
DLKDCS6100LHE Mini HD Wi-Fi Camera- HD Resolution 1280x720 47,38
 DLKDCS6500LHE Compact Full HD PT Camera 42,11
DLKDCS8000LHV2E Caméra mydlink Mini Full HD Wi-Fi - 1920 65,75
DLKDCS8010LH mydlink HD Wi-Fi Camera 69,97
 DLKDCS8300LHV2 Full HD Wi-Fi Camera 65,38
DLKDCS8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera 100,00
DLKDCS8325LH Caméra mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080 97,44
DLKDCS8515LH mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera 61,67
DLKDCS8526LH DCS-8526LH 127,00
DLKDCS8600LH Full HD Outdoor WiFi Cam 135wide angle lens 1080p sensor120,00
 Weatherproof housing 2way audio Motion sound detection IR night 
 vision 
 DLKDCS8600LHE Full HD Outdoor Wi-Fi Camera 119,00
DLKDCS8627LH DCS-8627LH 137,00
 DLKDCS8635LH 2K QHD Pan & Zoom Outdoor Wi-Fi Camera 122,00
DLKDEM312GT2 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Mini GBIC to 1000BaseLX253,00
 Multi-mode Fiber Transceiver up to 2km Suitable for all D-Link 
 switches with Mini GBIC slots 
DLKDEM410T SFP+10GBASE-T Copper Transceiver 346,00
DLKDEM431XT 10Gbe XFP fiber transceiver(300M) 10GBase-SR SFP+ Transceiver.247,00
 80/300m. WithoutDDM. 80m: OM1 & OM2. 300m: OM3 
DLKDEM432XT 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km 449,00
 DLKDEMCB100Q28 1 meter 100G Passive QSFP28 Direct Attach Cable 165,00
DLKDEMCB100S 10-GbE SFP+ 1m Direct Attach Cable stack 118,00
DLKDEMCB300S Satcking Cable/SFP + Direct Attach/3M 173,00
DLKDEMCB50 50cm stacking cable for DGS-3120 series. DGS-3300 series.144,00
 DXS-3300 series 
DLKDEMCB50CXP CAB 120G CXP 50cm Stacking Cable 205,00
DLKDEMQX01QSR4 40GBase-SR4 QSFP+Multi-mode Trans 297,00
DLKDEMQX10QLR4 40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10 1.892,00
DLKDES1005PE 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch 39,53
DLKDES1008PA 8p 10/100Mb FE Desk Switch w 4PoE 61,69
DLKDES105E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch 14,93
DLKDES108E 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch 17,46
DLKDES121028P 24-port 10/100 Smart Switch POE 250,00IN
DLKDGS121028MP 28 Port Gigabit PoE+Smart Switch includ 420,00
 DLKDGS1005PE Switch/5xG+F+ENet RJ45 PoE 49,03
DLKDGS1008MP 8-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch 117,00
DLKDGS1008PE Switch/8xG+F+ENet RJ45 19' PoE 66,53IN
 DLKDGS1016SE 16-Port 10/100/1000Mbps Unmanaged Gigabi 58,86
DLKDGS1026MP 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE 339,00
DLKDGS105E 5-port 10/100/1000 GB Metal Housing Deskt.Switch 21,67
DLKDGS105GLE 5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Ligh t Switch14,26
 without IGMP# 
DLKDGS108E 8-port 10/100/1000 GB Metal Housing Desktop Switch 28,42
DLKDGS108GLE 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Ligh t Switch22,40
 without IGMP## 
DLKDGS110005PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch 60,04
 DLKDGS110005V2E 5-Port Gigabit Smart Managed Switch 28,12
DLKDGS110008PV2 8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch 90,77
 DLKDGS110008V2E 8-Port Gigabit Smart Managed Switch 33,44
DLKDGS110010MPV2 10-Port PoE+Gigabit Smart Switch 196,00
DLKDGS110016V2 16-Port Gigabit Smart Managed Switch 95,49
DLKDGS110024PV2 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch 219,00
DLKDGS110024V2 DGS-1100-24V2 93,61
DLKDGS110026MPV2 EasySmart 24 ports PoE/PoE+Gigabit&2port 351,00
DLKDGS121008P PoE Switch 8xGbit 2xCombo 130,00
DLKDGS121010 10-Prt Gigabit Smart Switch w 2 SFP prts 98,67
DLKDGS121010MP 10-Port Gigabit PoE+ Smart Switch inc. 2 SFP Ports POE budget208,00
 130W- Power budget 130W- 8 x PoE+ 10/100/1000Mbps - 2 x SFP 
 Auto-Negotiating Ports- Port 1-8 802.3 
DLKDGS121010P 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo130,00IN
 1000BaseT/SFP 
DLKDGS121016 16-PORT 10/100/1000 GB SMART SW INCLUDING 4 COMBO 1000BASET/SFP 98,08IN
DLKDGS121020 16 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports 122,00
DLKDGS121024 24 poort 10/100/1000 Smart Switch incl. 4 combo 1000BASET/SFP 132,00IN
DLKDGS121024P PoE Switch 24xGbit 4xCombo 327,00
DLKDGS121026 Switch/26-port switch compo sfp 122,00
DLKDGS121028 28 poort gigabit Smart+ Switch incl. 4xSFP, fanless, rackmount 150,00
DLKDGS121028P 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x1000Base-T /SFP ports 345,00
DLKDGS121048 48-PORT 10/100/1000 GB SMART SW INCL 4 COMBO 1000BASET/SFP 310,00IN
DLKDGS121052 48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports 331,00
DLKDGS121052MP 52-Port PoE Gigabit SmartSwitch 370W PoE 626,00
DLKDGS125028X 24-port Gigabit SmartSwitch 4x 10G SFP+p 251,00
DLKDGS125028XMP 24-port Gb PoE SmartSwitch 4x 10G SFP+p 486,00
DLKDGS125052X 48-port Gb SmartSwitch with 4x 10G SFP+p 489,00
DLKDGS125052XMP 48-port Gb SmartSwitch with 4x 10G SFP+p 752,00
DLKDGS151020 Gigabit 20-Port 10/100/1000Mbps 220,00
DLKDGS151028P Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch 536,00
DLKDGS151028X 28-Port Gig Stackable Smart Managed Sw 297,00
DLKDGS151028XMP 28-Port Gigabit Stackable POE Switch 817,00
DLKDGS151052X 52PortGigab Stack SmrtMnged Sw 4 10G SFP 584,00
DLKDGS151052XMP 52-Port Gigabit Stackable POE Smart Managed Switch including 41.189,00
 10G SFP+PoE budget 370W (w/o RPS): 740W (w/ RPS)- 24 x 
 10/100/1000Mbps POE Auto-Negotiating Ports 
DLKDGS152028 24 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+Smar 491,00
DLKDGS152028MP 20 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+2 787,00
DLKDGS152052 48 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+Smar 793,00
DLKDGS152052MP 44 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+2 1.363,00
DLKDGS200010 8-port Gbit PoE Managed Switch incl. 2 x SFP## 123,00
DLKDGS200010P 24-port Gigabit Managed Switch plus 4 Combo 1000Base T/SFP### 189,00
DLKDGS200028 24-port Gigabit Managed Switch plus 4 Combo 1000BaseT/SFP 191,00
DLKDGS200028P 48-port Gigabit Managed Switch + 4 Combo 1000BaseT/S FP## 443,00
DLKDGS200052 48-Port Gigabit PoE Managed Switch + 4 Combo 1000Bas eT/SFP#### 375,00
DLKDGS200052MP 48-Port Gigabit PoE Managed Switch + 4 Combo 1000Bas eT/SFP## 749,00
DLKDGS312024PCSELIC DGS-3120-24TC Image Upgrade License 299,00
DLKDGS312024SCSELIC DGS-3120-24SC Standard to Enhanced Image 160,00
DLKDGS312024TCSELIC DGS-3120-24TC Image Upgrade License 248,00
DLKDGS312024TCSI 24-port 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch436,00IN
 including 4-port Combo 1000BaseT/SFP 
DLKDGS312048PCSELIC DGS-3120-24TC Image Upgrade License 540,00
DLKDGS312048TCSELIC DGS-3120-48TC Standard to Enhanced Image 299,00
DLKDGS313030PSSI 24 x 10/100/1000BASE-T PoE ports 959,00
DLKDGS313030SSI 24 SFP ports Layer 3 Stackable Man 782,00
DLKDGS313030TSSI 24 x 10/100/1000BASE-T ports Layer 3 652,00
DLKDGS313054PSSI 48 x 10/100/1000BASE-T PoE ports 1.566,00
DLKDGS313054SSI 48 SFP ports Layer 3 Stackable Man 1.362,00
DLKDGS313054TSSI 48 x 10/100/1000BASE-T ports Layer 3 1.087,00
DLKDGS342052T 48-Port 10/100/1000Mbps L2 Mana 1.789,00
 DLKDGS362028PCSEL DGS-3620-28PC Standard to Enhanced Image Upgrade License 818,00
DLKDGS362028PCSELIC License for DGS-3620 28PC stnd t enhanc 801,00
 DLKDGS362028SCSEL DGS-3620-28SC Standard to Enhanced Image Upgrade License 500,00
DLKDGS362028SCSELIC License for DGS-3620 28SC stnd t enhanc 490,00
 DLKDGS362028TCSEL DGS-3620-28TC Standard to Enhanced Image Upgrade License 664,00
DLKDGS362028TCSELIC License for DGS-3620 650,00
 DLKDGS362052PSELIC DGS-3620-52P-SE-LIC 862,00
 DLKDGS362052TSELI DGS-3620-52T Standard to Enhanced ImageUpgrade License 1.439,00
DLKDGS362052TSELIC License for DGS-3620 1.409,00
DLKDGS363028PCSELIC License update for DGS-3630-28PC 500,00
DLKDGS363028PCSMLIC Licence for DGS-3630-28PC/SI 1.128,00
DLKDGS363028PCSI 20-port GE PoE 370W Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch2.279,00
 including 4-port Combo 4-port Combo- 4 10GE SFP+ 80Gbps 
 physical stacking bandwidth- Switching Cap 
DLKDGS363028SCSELIC License for DGS-3630 28SC stnd t enhanc 750,00
 DLKDGS363028SCSMLIC License for DGS-3630-28SC 1.324,00
DLKDGS363028SCSI Switch/DGS-3630/20SFP 4Combo 4x10GeSFP 1.437,00
DLKDGS363028TCSELIC License for DGS-3630 28TC stnd t enhanc 500,00
 DLKDGS363028TCSMLIC License for DGS-3630-28TC 1.128,00
DLKDGS363028TCSI Switch/DGS-3630/20Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 1.360,00
DLKDGS363052PCSELIC Update License for DGS-3630-52PC 981,00
DLKDGS363052PCSMLIC Licence for DGS-3630-52PC/SI 1.569,00
DLKDGS363052PCSI 44-port GE PoE 370W Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch4.007,00
 including 4-port Combo 4-port Combo 1000BaseT/SFP plus 4 10GE 
 SFP- 4 10GE SFP+ 80Gbps physical sta 
DLKDGS363052TCSELIC License for DGS-3630-52TC SI to EI 981,00
 DLKDGS363052TCSMLIC License for DGS-3630-52TC 1.569,00
DLKDGS363052TCSI Switch/DGS-3630/48Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 2.132,00
DLKDGS712 SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver- Up to 1.25Gbps43,89
 bidirectional data links- Hot-pluggable SFP footprint- Fully 
 metallic enclosure for low EMI- Low power 
 DLKDGS312024PCSE DGS-3120-24PC Standard to Enhanced Image Upgrade License 305,00
 DLKDGS312024SCSE DGS-3120-24SC Standard to Enhanced Image Upgrade License 164,00
 DLKDGS312024TCSE DGS-3120-24TC Standard to Enhanced Image Upgrade License 253,00
 DLKDGS312048PCSE DGS-3120-48PC Standard to Enhanced Image Upgrade License 552,00
 DLKDGS312048TCSE DGS-3120-48TC Standard to Enhanced Image Upgrade License 305,00
DLKDHP601AVE POW PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit 43,65
DLKDHPP601AVE PwLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrgh Kit 50,88
DLKDHPP601AVFR PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit 50,88
DLKDIR1950 AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router' 802.11 a/g 100,00
DLKDIR809E Wireless AC750 Dual Band Router 29,49
 DLKDIR842V2E Wireless AC1200 Wi-Fi Gigabit Router 48,87
 DLKDIRX1550 EXO AX1500 Wi-Fi 6 Router 69,01
DLKDIRX1560 AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Router 77,64
DLKDIRX5460 AX5460 Wi-Fi 6 Router 152,00
DLKDIS100E5W 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10/100BaseT(X) ports 125,00
DLKDIS100E8W 8 Port Unmanaged Switch with 8 x 10/100BaseT(X) ports 155,00
DLKDIS100G10S 8-port Gigabit Industrial Switch includi 210,00
DLKDIS100G5PSW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports (4346,00
 PoE) & 1 x 100/1000BaseSFP ports 
DLKDIS100G5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1223,00
 x 100/1000BaseSFP ports 
DLKDIS100G5W 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10/100/1000BaseT(X) ports 200,00
DLKDIS100G6S 4-port Gigabit Industrial Switch includi 158,00
DLKDIS200G12PS 12 Port L2 Industrial Smart Managed Switch with 10 x 1GBaseT(X)631,00
 ports (8 PoE 240W) & 2 x SFP ports 
DLKDIS200G12S 12 Port L2 Industrial Smart Managed Switch with 10 x 1GBaseT(X)526,00
 ports & 2 x SFPports 
 DLKDIS2650AP Wireless AC1200 Wave2 Dual-Band Industrial Access Point 416,00
DLKDIS300G12SW 12 Port L2 Managed Switch Switch with 8x 10/100/1000BaseT(X)715,00
 ports & 4 x 100/1000BaseSFP ports 
DLKDIS300G14PSW 14 Port L2 Managed Switch with 10 x 10/100/1000BaseT(X) ports1.152,00
 (8 PoE) & 4 x 100/1000BaseSFP ports 
DLKDIS300G8PSW 8 Port L2 Managed Switch with 6 x 10/100/1000BaseT(X) ports (4991,00
 PoE) & 2 x 100/1000BaseSFP ports 
DLKDIS700G28XS 24 Ports SFP Plus 4 Port 10G SFP+ with Dual DC input 3.470,00
DLKDISH3024 30W Ultra slim design with 35mm (2SU) width Power Supply 39,38
DLKDISH6024 60W Ultra slim design with 52.5mm (3SU)width Power Supply 51,81
DLKDISM100GSW 10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media 195,00
DLKDISN24048 240W Universal AC input / Full range Power Supply 120,00
DLKDISN48048 480W Universal AC input / Full range Power Supply 223,00
DLKDISS301SX 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver 99,86
DLKDISS302SX 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver 125,00
DLKDISS310LX 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Transceiver 175,00
DLKDMCG01LCE Converter/G+ENet TX to SFP G+ENet 30,11
 DLKDMS106XT 6-port Multi-Gigabit Unmanaged Switch 173,00
 DLKDMS110010TP 8-Port 2.5G BASE-T PoE and 2-port 10G SFP+ Smart Managed Switch 608,00
DLKDNH100 DNH-100: Nuclias Connect Hub 134,00
DLKDNR322L 2-Bay Mydlink Network Video Recorder 179,00
 DLKDNR402016P JustConnect 16-Channel H.265 PoE Network Video Recorder 381,00
DLKDPE101GI Injector 802.3/3u/3ab 1-Port Gigabit PoE 27,08
DLKDPE301GI 1-Port Gigabit 30W PoE Injector 41,45
DLKDPE301GS 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter 31,08
DLKDPE302GE 2-Port Gigabit PoE Extender- 10/100/1000BASE-T-77,88
 Half-/Full-Duplex- 802.3/3u/3abcompliant- 802.3at and 802.3af- 
 Be ableto cascade 4 devices extending up to 50 
DLKDPS500A 156W Modular Redundant Power Supply for DGS-3000-10TC389,00
 DGS-3120-48TC DGS-3420-28TC DGS-3420-28SC DGS-3420-52T 
 DGS-3620-28TC DGS-3620-28SC DGS-3620-52T. 
 DLKDPS520 PoE Redundant Power Supply for DGS-1520-28 and DGS-1520-52 272,00
DLKDPS700 589 watts Redundant Power Supply 954,00
DLKDPS800 Chassis f RPS type DPS-xxx 90,66
DLKDPSCB1502PS DCY Y Stacking Cable 150cm 51,81
DLKDQS500032Q28SI 32x 100G QSFP28 ports Managed L3 Switch 11.989,00
DLKDQS500032SSI 32x 40G QSFP+ports Managed L3 Switch 8.734,00
DLKDQS500054SQ28SI 48x 25G SFP28 ports+6x100G+QSFP28 Switch 10.527,00
DLKDSL3788E Modem-routeur VDSL2/ADSL2+WirelessAC1200 64,93
DLKDSPW118E mydlink Mini Wi-Fi Smat Plug 21,01
DLKDSPW218E Mini Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring 24,24
DLKDSR1000AC Wireless AC Dual Band Unified Service Router 460,00
DLKDSR250N Wireless N Unified Service Router 231,00
DLKDSS100E18P 18-Port 10/100 Unmanaged long range PoE 134,00
DLKDSS100E9P 9-Port 10/100 Unmanaged long range PoE 68,96
DLKDUB1312 DUB-1312/USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr 24,55
DLKDUB1340E External Power adapter 5V/4A 3.0 HUB 39,19IN
DLKDUBE130 USB-C to Gigabit Ethernet Adapter 19,82
DLKDUBE250 USB-C to 2.5G Ethernet Adapter 39,90
DLKDUBM420 4-in-1 USB-C Hub HDMI Power Delivery 32,14
DLKDUBM520 5-in-1 Hub HDMI/Ethernet Power Delivery 53,49
DLKDUBM530 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader 36,03
DLKDUBM610 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery 41,87
DLKDUBM810 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery 53,49
DLKDUBV310 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter 34,08
DLKDV700N25LIC LIC D-View 7 License for 25 Nodes 438,00
DLKDV700N250LIC D-View 7 License for 250 Nodes 1.940,00
DLKDV700P10LIC D-View 7 License for 10 Probes 657,00
DLKDWA121 Wireless N 150 Micro USB Adapter 8,20
DLKDWA131 Wireless N USB Nano Adapter 11,35IN
DLKDWA171 Wireless AC DualBand USB Micro Adapter 15,14
DLKDWA172 Wireless AC600 High-Gain USB Adapter 20,99
DLKDWA181 Adaptateur Nano USB Wireless AC1300 24,31
DLKDWA182 Wireless AC DualBand USB Adapter 26,11
DLKDWA582 Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter 28,98
 DLKDWAX1850 AX1800 Wi-Fi USB Adapter 54,74
DLKDWC1000 Wireless Controller 396,00
DLKDWC1000AP6LIC Wireless Controller 6 AP ServicePack 272,00
DLKDWC1000VPNLIC Wireless Controller VPN SecurityService Pack 212,00
DLKDWC2000 Unified Wireless Controller 1.650,00
DLKDWC2000AP128LIC Wless Controll 2000 128 AP S Pack 1.780,00
DLKDWC2000AP32LIC Wless Controll 2000 32 AP S Pack 643,00
DLKDWC2000AP64LIC Wless Controll 2000 64 AP S Pack 1.038,00
DLKDWL6610AP AC1200 Dual-Band PoE Access Point 1200Mbps 802.11n (11a/g) 5GHz165,00
 867Mbps 11ac/a/n 2.4GHz 300 Mbps 11b/g/n Gigabit PoE Ethernet 
 LAN port RJ45 metal house 
DLKDWL6610APE Unified Wireless AC1200 Dual-band PoE AP 189,00
DLKDWL6620APS Wireless AC 1300 Wave2 Dual Access P 330,00
DLKDWL7620AP Wireless AC2200 Wave 2 Tri- Access P 307,00
DLKDWL8620AP Wireless AC2600 Unified Access Point 340,00
DLKDWL8620APE Wireless AC2600 Unified Access Point ext 396,00
DLKDWL8720AP Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band Outdoor 542,00
DLKDWLX8630AP Wireless AX3600 Unified Access Point 486,00
DLKDWM222 4G LTE USB Adapter- LTE Frequency bands 66,86
DLKDWM312 Industrial LTE Cat4 VPN Router Antennas 297,00
DLKDWM312W 4G LTE M2M Router 387,00
 DLKDWR2101 5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800 433,00
DLKDWR920E Wireless N300 4G LTE Router 73,61
DLKDWR921E 4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN 90,39
DLKDWR932 Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps 48,15
DLKDWR933 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE FD 108,00
 DLKDWR953V2 LTE Cat4 Wi-Fi AC1200 Router 112,00
 DLKDWR960 LTE Cat7 Wi-Fi AC1200 Router 108,00
 DLKDWR978E 5G LTE Wireless Router 484,00
DLKDWS316024PCAP12LIC 12 AP upgrade for DWS-3160-24PC 436,00
DLKDWS316024PCAP24LIC 24 AP upgrade for DWS-3160-24PC 762,00
DLKDWS316024TCAP12LIC 12 AP upgrade for DWS-3160-24TC 436,00
DLKDWS316024TCAP24LIC 24 AP upgrade for DWS-3160-24TC 762,00
 DLKDWS316024P12 12 AP upgrade for DWS-3160-24PC 374,00
 DLKDWS316024P24 24 AP upgrade for DWS-3160-24PC 654,00
 DLKDWS316024T12 12 AP upgrade for DWS-3160-24TC 374,00
 DLKDWS316024T24 24 AP upgrade for DWS-3160-24TC 654,00
DLKDXS121016TC 16 Port switch including 12x10G ports 1.344,00
DLKDXS110016SC 16 Port switch 14x10G SFP+& 2xCombo 823,00
DLKDXS121010TS 10 Port switch incl 8x10G ports & 2xSFP 905,00
DLKDXS121012SC 12 Port SmartSwitch 10x10 SFP+p 2xCombo 1.007,00
DLKDXS121012TC 12 Port switch incl 8x10G ports & 4xSFP 1.158,00
DLKDXS121028S Smart+L2+24 ports 10GbE SFP+& 4 ports 1.543,00
DLKDXS121028T Smart+L2+24 ports 10GbE cuivre&4 ports 1.752,00
DLKDXS340024SC 20-Port 10G SFP+ and 4-port 10GBASE-T/SFP+ Combo Port 4.561,00
DLKDXS340024TC 20-Port 10GBASE-T/SFP+ and 10GBASE-T/SFP+ Combo Port 5.579,00
 DLKDXS360032SSE Standard to Enhanced Image Upgrade License 2.282,00
DLKDXS360032SSELIC DXS-3600-32S Enhanced Image Upgr 2.234,00
DLKDXS360032SSI 24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet Data Center Switch 5.191,00
DLKDXS3600EM4XT 4PORT 10GBASE-T EXPANSION MODULE 997,00
DLKDXS3600EMSTACK 24 regular-port 10GE SFP 330,00
 DLKDXS361054S DXS-3610-54S Standard Image to EnhancedImage License 904,00
 DLKDXS361054SSELIC DXS-3610-54S Update License/ 1.075,00
DLKDXS361054SSI 48 x 1/10GbE SFP/SFP+ ports and 6 x 40/100GbE QSFP+/ QSFP288.179,00
 ports L3 Stackable 10G Managed Switch#### 
 DLKDXS361054TSELIC DXS-3610-54T Standard Image 1.075,00
DLKDXS361054TSI 48 x 1/10GbE and 6 x 40/100GbE QSFP+/QSFP28 ports L3 Stackable11.265,00
 10G Managed Switch ## 
 DLKDXS500054SSI 48x10G SFP+p 6x40G QSFP+Switch 7.700,00
DLKDXSPWR300AC Power Supply Module for 3600/3400 Series 643,00
 DLKDXSPWR700AC 770 W AC modular power supply with front-to-back airflow 701,00
 DLKE15E AX1500 speeds up to 300Mbps 54,80
DLKGOSW16GE 16-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH 50,41
DLKGOSW24GE 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH 64,46
DLKGOSW5EE 5-Port 10/100M Desktop Switch 7,81
DLKGOSW5GE 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch 11,50
DLKGOSW8EE 8-Port 10/100M Desktop Switch 9,73
DLKGOSW8GE 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch 17,00
 DLKM152 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 2 Pack 114,00
 DLKM153 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System - 3 Pack 171,00
DLKPSM12V38B 12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug) 14,50
DLKPSM12V55B 12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug) 14,50
 DLKR15 EAGLE PRO AI AX1500 Smart Router 55,41


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 19-MEI-2022 om 09:25:13.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2022 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.