VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 HP2SZ96EPABB 600G3PD DM i56600 8GB/500 PC 511,00
 HP2ZV01AAABB T630 Thin Client 8GB 32GB-Flash WLAN W10IoTE64 433,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 215,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 123,00IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 2.253,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ615732B21 ETHERNET 1GB 2P 332T ADPTR 109,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 36,96
CPQ647594B21 ETHERNET 1GB 4-PORT 331T Adapter 131,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 422,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 323,00
CPQ658079B21 2TB 6G SATA 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 244,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.546,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 76,50
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ665249B21 ETHERNET 10GB 2P 560SFP+ ADPTR 347,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 252,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 687,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 144,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 403,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 568,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 379,00
CPQ759208B21 300GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 214,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 309,00
 CPQ785067B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 160,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 324,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 430,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 446,00
 CPQ816879B21 120GB 6G SATA RI-3 SFF SC SSD 217,00
 CPQ826567B21 HPE DL380 Gen10 6130 2P 64G 8SFF Server 8.111,00
 CPQ846514B21 6TB 12G SAS 7.2K LFF MDL SC HDD 441,00
CPQ861754B21 6TB SAS 7.2K LFF SC 512E DS HDD 417,00
 CPQ867963B21 HPE DL360 Gen10 5118 2P 32G 8SFF Server 5.218,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 430,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 330,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 467,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 7.661,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 334,00IN
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 339,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 6.684,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 252,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.217,00
HPC6035A Bright White Inkjet Paper (610 mm roll) va 11,33 **
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 719,00
 HPC8R25B HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI 717,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 553,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 776,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 128,00NS
HPJ3G87AA NVIDIA Quadro K620 2GB Graphics 222,00
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC 63,60IN
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 103,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 201,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 217,00
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.235,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 926,002
HPJ9550A 24-port Gig-T v2 zl Module 641,00
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 391,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9731A 2920 2-PORT 10GBE SFP+ MODULE 252,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.043,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 473,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 573,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.141,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 917,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.033,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.033,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.199,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.199,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.445,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.525,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.383,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 237,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 315,00
 HPJ9F43A MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 430,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 209,00
HPJ9V68A MSA 300GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 302,00
 HPJ9V70A MSA 600GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 360,00
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 645,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 746,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 109,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 142,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 954,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.143,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 1.983,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.014,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 2.638,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 1.858,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.737,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 5.206,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.803,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 460,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.168,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 1.939,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.935,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 795,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.856,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 1.025,00
 HPQ1H47A HPE MSA 900GB 12G SAS 15K SFF ENT HDD 625,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQK725A B-series 16Gb SFP+LW 10km XCVR 1.604,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 436,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 848,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
 HPW6N89AV99634442 BTO/HP IDS UMA i7-7500U 440 G4 BNBPC 594,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-JUN-2018 om 08:53:27.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.