VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
HP1FH47ATABB EliteDisplay E243 Monitor 165,00
 HP1FH48AAABB EliteDisplay E243m Monitor 190,00
 HP3KQ93EAABD Slice for Meeting Rooms G2 SRS EU 1.359,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 215,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 123,00IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 2.251,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 36,96
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ656596B21 Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr 387,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.545,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 76,50
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 251,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 144,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.215,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 401,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 566,00
 CPQ728629B21 32GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 566,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 379,00
CPQ759208B21 300GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 213,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 299,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 323,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 399,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 444,00
 CPQ832417B21 HPE 480GB SATA MU LFF SCC SSD 577,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 824,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 428,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 329,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 473,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 465,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 5.307,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 333,00IN
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 339,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 222,00
HPC0H27A MSL LTO-6 Ultr 6250 SAS Drive Upg Kit 2.740,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.214,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 215,00
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 716,00
 HPC8R25B HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI 714,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 552,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 113,00NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 236,00NS
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 102,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 165,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 344,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 213,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 375,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.381,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.499,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.039,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 430,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.140,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 742,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.194,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.444,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.140,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.383,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 314,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 219,00
HPJ9V68A MSA 300GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 301,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 128,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 172,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 572,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 363,00IN
HPJD096C X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DAC CABLE va 80,34 **
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 145,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 141,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH156A HPE 5130/5510 10GBASE-T 2p Module 833,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 1.980,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.489,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.214,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 1.855,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.322,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 5.488,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.355,00
 HPJL083A Aruba 3810M 4SFP+ Module 465,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 459,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.869,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.353,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.342,00
 HPJX954A Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP 193,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.777,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.230,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 835,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.686,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 436,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 607,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 788,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 20-OKT-2018 om 08:35:50.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.