VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 CPQ303125B22 Interne CD-RW Drive 48x/12x/48x IDE Carbon 97,90NS
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 339,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 123,00IN
CPQ625031B21 3TB SAS 7.2K 3.5 inch DP MDL HDD 286,00
CPQ647581B21 ETHERNET 10GB 2P 530FLR-SFP+ Adapter 229,00
CPQ647594B21 ETHERNET 1GB 4-PORT 331T Adapter 130,00
CPQ647895B21 4GB 1RX4 PC3-12800R-11 KIT 63,60
CPQ647899B21 8GB 1RX4 PC3-12800R-11 KIT 118,00
CPQ647903B21 32GB 4RX4 PC3L-10600L-9 KIT 522,00
CPQ652564B21 300GB 6G SAS 10K 2.5IN SC ENT HDD 151,00
CPQ652766B21 3TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 297,00
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 154,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 76,50
CPQ685018B21 DL320E GEN8 MINI SAS CABLE KIT 42,24
CPQ693689B21 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in DP MDL HDD 256,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ718160B21 1.2TB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD 422,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 243,00
CPQ720478B21 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 146,00
CPQ726736B21 Smart Array P440ar/2G Controller 329,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 572,00
CPQ734807B21 1U SFF Easy Install Rail Kit 78,86
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 422,00
CPQ755260B21 DL360 Gen9 E5-2603v3 ETY SATA Svr 1.311,00
CPQ759210B21 450GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 257,00
CPQ785069B21 900GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 271,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 473,00
CPQ803860B21 DL380 Gen9 E5-2690v3 32GB Perf2 Svr 6.702,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 464,00
CPQ832414B21 480GB 6Gb SATA 2.5in MU-2 SC SSD 636,00
 CPQ836220B21 HPE 16GB 2Rx4 PC4-2400T-R Kit 251,00
 CPQ848736B21 HPE ProLiant DL360 Gen9 E5-2640v4 1P 16G 8SFF Server 2.512,00
HPAF605A BL c KVM Interface Adapter 145,00
HPAJ716B 8GB SHORT WAVE B-SERIES SFP+ 1 PACK 55,96
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 786,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 370,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 507,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 507,00
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 37,08 **
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 364,00IN
HPC2936A Color LaserJet tranSparencies, A4 (50 sheets) va 37,70 **
HPC6035A Bright White Inkjet Paper (610 mm roll) va 11,64 **
HPC6050A Iron-on Transfers, A4 (12 sheets) va 12,85 **
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 551,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 837,00
HPC8S54A MSA 2040 SAS DC LFF Storage 3.283,00
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 237,00NS
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC 68,68IN
HPJ4859C ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC 108,00IN
HPJ9150A ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver 239,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 343,00
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable va 157,00 **
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS 946,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.005,002
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.754,00
HPJ9550A 24-port Gig-T v2 zl Module 983,00
HPJ9575A 3800-24G-2SFP+ Switch 2.474,00
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 389,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 278,00
HPJ9591A E-MSM460 Dual RADIO 802.11N AP (WW 577,00
HPJ9731A 2920 2-PORT 10GBE SFP+ MODULE 261,00
HPJ9732A 2920 2-PORT 10GBASE-T MODULE 364,00
HPJ9733A PROCURVE 2520-8 POE SWITCH 329,00
HPJ9736A 2920 3.0M STACKING CABLE va 159,00 **
HPJ9805A 640 Redundant/External PS Shelf 880,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.456,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.074,00
HPJ9830A 5400R 2750W PoE+zl2 Power Supply 1.501,00
HPJ9831A 5406R zl2 Switch Fan Tray 184,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.299,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 995,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.648,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.381,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.403,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.900,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.875,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 214,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 315,00
 HPJ9F43A MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 473,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 212,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 289,00
 HPJ9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 320,00
 HPJ9F49A MSA 1.8TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD 469,00
 HPJ9F50A MSA 1TB 12G SAS 7.2K 2.5in 512e HDD 242,00
 HPJ9F51A MSA 2TB 12G SAS 7.2K 2.5in 512e HDD 508,00
HPJ9P83AA 16GB DDR4-2133 ECC Memory 294,00
 HPJ9V70A MSA 600GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 375,00
HPJC094A 16-PORT GIG-T A5800 Module 809,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 210,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 643,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 469,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 108,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 156,00IN
HPJD360B 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module 156,00INA5500
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 251,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 141,00
HPJD368B 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD 415,00INA5500/E40
HPJG326A X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable va 159,00 **
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 913,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 347,00
 HPJH149A HPE 5510 24G SFP 4SFP+ HI Swch 3.350,00
 HPJH324A HPE 5130 48G 4SFP+ 1-slot HI Switch 3.016,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 1.814,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.313,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 4.050,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 3.298,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.437,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.812,00
 HPK2Q82A MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 367,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.339,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 629,00
HPM1N99ATABB EliteDisplay E240 Monitor 184,00
HPM1P00ATABB EliteDisplay E240c Monitor 206,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 994,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 522,00
HPRJ316AA Bluetooth PC card Mouse OP=OP 52,36NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,82
HPW7Q03AAABB Powerup Backpack 100,00
 HPZ0K38EAABH Pav 560-p043nd DT PC 942,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-SEP-2017 om 08:36:16.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2017 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.