VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 CPQ303125B22 Interne CD-RW Drive 48x/12x/48x IDE Carbon 97,90NS
CPQ444477B23 BladeSystem c-Class 3M 10-GBE CX4 KABEL va 63,04 **
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 570,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 126,00IN
CPQ507616B21 2TB 6G SAS 7.2K 3.5IN DP MDL HDD 219,00IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 125,00
CPQ605835B21 1TB 6G SAS 7.2K SFF 2.5IN HOT PLUG MDL HDD 325,00IN
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 36,96
CPQ625031B21 3TB SAS 7.2K 3.5 inch DP MDL HDD 292,00
CPQ631667B21 Smart Array P222/512MB FBWC CTRLR 402,00
CPQ631670B21 Smart Array P420/1GB FBWC Controller 373,00
CPQ631922B21 512MB 36in FBWC B-Series Smart Array 58,51
CPQ647581B21 ETHERNET 10GB 2P 530FLR-SFP+ Adapter 251,00
CPQ647903B21 32GB 4RX4 PC3L-10600L-9 KIT 534,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 411,00
CPQ652611B21 300GB 6G SAS 15K 2.5IN SC ENT HDD 222,00
CPQ652753B21 1TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 206,00
CPQ652757B21 2TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 287,00
CPQ652766B21 3TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 315,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 3.289,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 77,77
CPQ665240B21 Ethernet 1Gb 4-port 366FLR AdapterHP 146,00
CPQ685018B21 DL320EGEN8 MINI SAS CABLE KIT 42,24
CPQ693689B21 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in DP MDL HDD 431,00
CPQ700759B21 FlexFabric 10Gb 2P 533FLR-T Adptr 302,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 402,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 66,14
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 248,00
CPQ720478B21 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 144,00
CPQ720479B21 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 148,00
CPQ726537B21 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit 58,51
CPQ726718B21 8GB 1Rx4 PC4-2133P-R Kit 89,04
CPQ726719B21 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 200,00
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 383,00
CPQ726736B21 Smart Array P440ar/2G Controller 316,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 111,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 410,00
CPQ726825B21 Smart Array P441/4G Controller 457,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 585,00
CPQ726907B21 H240 Smart HBA 139,00
CPQ734807B21 1U SFF Easy Install Rail Kit 81,40
CPQ737394B21 450GB 12G SAS 15K 3.5in SCC ENT HDD 406,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 433,00
CPQ748921B21 Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ROK E/F/I/G/S SW 597,00
CPQ755260B21 DL360 Gen9 E5-2603v3 ETY SATA Svr 1.341,00
CPQ759210B21 450GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 324,00
CPQ777424B21 DL120 Gen9 E5-2603v3 LFF Ety WW Svr 1.147,00
 CPQ779170B21 800GB 12G SAS ME 2.5in EM H2 SSD 971,00
 CPQ779793B21 Ethernet 10G 2-port 546SFP+ Adptr 340,00
CPQ785069B21 900GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 302,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5' SC 512e HDD 483,00
 CPQ803026B21 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R STND Kit 81,40
CPQ803860B21 DL380 Gen9 E5-2690v3 32GB Perf2 Svr 6.765,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 422,00
 CPQ816965B21 120GB 6Gb SATA 2.5 MU-PLP SC S2 SSD 219,00
 CPQ818209B21 HPE ProLiant DL360 Gen9 E5-2650v4 2P 32G 8SFF Server 4.841,00
 CPQ826682B21 HPE ProLiant DL380 Gen9 E5-2620v4 1P 16G Base Server 1.869,00
 CPQ848736B21 HPE ProLiant DL360 Gen9 E5-2640v4 1P 16G 8SFF Server 2.761,00
 CPQ848774B21 HPE ProLiant DL380 Gen9 E5-2630v4 1P 16G Base Server 2.109,00
HPAE465A SAS MIN-MIN 1 X 4M Cable ASSY Kit 99,21
HPAE468A SAS EXT-MIN 1X-4M Cable ASSY KI 78,86NS
HPAF605A BL c KVM Interface Adapter 148,00
HPAJ716B 8GB SHORT WAVE B-SERIES SFP+ 1 PACK 55,96
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 804,00IN
HPAJ718A 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack 91,58
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 352,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 475,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 556,00
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 37,08 **
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 441,00IN
HPAP769B 81B PCIE 8GB FC Single port HBA 406,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 470,00
HPB7E18A StoreVirtual 4330 900GB SAS STORAGE 7.549,00
HPB7E26B StoreVirtual 4530 600GB SAS Storage 11.400,00
HPB7E27A StoreVirtual 4730 600GB SAS Storage 14.134,00
HPB7E28A StoreVirtual 4730 900GB SAS Storage 17.314,00
HPC2936A Color LaserJet tranSparencies, A4 (50 sheets) va 37,70 **
HPC6050A Iron-on Transfers, A4 (12 sheets) va 12,85 **
HPC7975A Data cartridge LTO5 Ultrium 3TB RW va 23,40 **
HPC8R23A MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk 178,00
HPC8R24A MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk 600,00
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 541,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 588,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 864,00
HPC8S54A MSA 2040 SAS DC LFF Storage 3.479,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 123,00NS
HPF7L79AV BTO/HP IDS UMA M-5Y10c 4GB 1011 Tablet 1.338,00
HPJ4859C ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC 111,00IN
HPJ9150A ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver 198,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 447,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 277,00
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable va 216,00 **
HPJ9306A ProCurve 1500W PoE+ zl Power Supply 606,00
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS 1.099,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.086,002
HPJ9537A ProCurve 24-Port SFP v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 932,00
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.832,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 1.348,002
HPJ9548A 20-port Gig-T / 2-port SFP+ v2 zl Mod Version-2 Module f zl 1.215,002
 Switches with 20 Gig-T ports and 2 10-GbE SFP+ ports 
HPJ9549A 20-port Gig-T / 4-port SFP v2 zl Mod 824,002
HPJ9550A 24-port Gig-T v2 zl Module 1.004,00
HPJ9575A 3800-24G-2SFP+ Switch 2.530,00
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 401,00
HPJ9591A E-MSM460 Dual RADIO 802.11N AP (WW 622,00
HPJ9627A E2620-48-PoE+ Switch 1.220,00
HPJ9728A 2920-48G Switch 1.473,00
HPJ9731A 2920 2-PORT 10GBE SFP+ MODULE 284,00
HPJ9732A 2920 2-PORT 10GBASE-T MODULE 358,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.120,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 638,00
HPJ9830A 5400R 2750W PoE+zl2 Power Supply 1.513,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.360,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.169,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.392,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.787,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.271,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.578,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.978,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.290,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.687,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 3.071,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.435,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 218,00
 HPJ9F43A MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 515,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 227,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 284,00
 HPJ9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 411,00
HPJ9P83AA 16GB DDR4-2133 ECC Memory 285,00
HPJC094A 16-PORT GIG-T A5800 Module 1.325,00IN
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 165,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 227,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 585,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 111,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 139,00IN
HPJD360B 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module 214,00INA5500
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 131,00
HPJD368B 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD 455,00INA5500/E40
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.348,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.538,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH145A HPE 5510 24G 4SFP+ HI Swch 2.724,00
 HPJH149A HPE 5510 24G SFP 4SFP+ HI Swch 4.431,00
 HPJH155A HPE 5510 2-port QSFP+ Module 999,00
 HPJH324A HPE 5130 48G 4SFP+ 1-slot HI Switch 3.751,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 2.120,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.454,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 4.016,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.801,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 629,00
 HPK2Q82A MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 374,00
 HPK2R83A MSA 2040 ES SAS DC LFF Storage 4.991,00
HPP1G88EAABF 600 G2 ProDesk SFF i56500 755,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQD287A Symantec Norton Internet SEC. 2011 SLK 1 USER/1 PC, 3JR LICENTIE 86,99
HPQK641AA VH08XL LONG Life NB Battery (8560pW/8760w series) 54,12
HPQK703A P2000 3TB 6G SAS 7.2K 3.5 in DP MDL HDD 382,00
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl va 42,02 **
HPQW967A D3700 Enclosure 1.767,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 789,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 1.032,00
HPRJ316AA Bluetooth PC card Mouse OP=OP 52,36NS
 HPX8N09EAABH 15-ba027nd A8-7410 256GB-SSD 8GB DVD±RW 15,6'' FHD W10 429,00NL
 HPZ3A16ESABH 250 G5 UMA i5-6200U 488,00
 HPZ3A17ESABH 250 G5 UMA i5-6200U 587,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 26-MEI-2017 om 09:33:00.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2017 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.