VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 102,00
CPQ455886B21 BLC 10GB LR SFP OPTIE f Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 358,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 62,32IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 200,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 118,00
CPQ615732B21 ETHERNET 1GB 2P 332T ADPTR 95,40
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 34,32
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 391,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 54,12
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 215,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.056,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 77,77
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 381,00
CPQ676473B21 512MB FBWC B-Series Smart Array 210,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 256,00
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 667,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 146,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 577,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 344,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 329,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 920,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 336,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 237,00
 CPQ874572B21 HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit 76,32
HPAF628A KVM USB Adapter 72,50
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 393,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 336,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 446,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.639,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 410,00
HPBL540B MSL LTO-5 Ultrium 3000 SAS Drive Kit 2.435,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.117,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 195,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 512,00
HPCE390X Toner cartridge 90X Black with Smart Printing Technology va 213,00 **
 Gemiddelde cartridgeopbrengst 24.000 standaardpagina's 
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 113,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 108,00NS
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC 68,68IN
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 373,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.405,002
HPJ9537A ProCurve 24-Port SFP v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 2.227,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 529,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 365,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 271,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.430,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.299,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 901,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.090,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 804,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 896,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.075,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.369,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.219,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 954,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.262,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.601,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 354,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 360,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 146,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 159,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 585,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 396,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 183,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 167,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 145,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 289,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 4.373,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.300,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.573,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.381,00
 HPJL002A 5406R 8XGT PoE+/8SFP+v3 zl2 Swch 4.408,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.642,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 2.853,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.612,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.856,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.065,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 484,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.331,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.713,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.415,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 2.151,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.182,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.193,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.861,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.500,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.303,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.219,00
HPM0F34AA 256GB SSD 2.5 SATA TLC 182,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 707,00
HPM6V52AA NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics 1.007,00
HPN2N01AA Z Turbo Drv Quad Pro 512GB SSD module 466,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 2.116,00
 HPP9D93A HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA 679,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 687,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 158,00
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 39,55 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 311,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 388,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 19-APR-2019 om 09:38:43.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.