VB Computer Shop Online   

  Wyse - Nieuwe artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
WYS2PWG2 BTP/Wyse 5070 TC/Pentium J5005/4GB/16GB 405,00
WYS400ACRR SATA Power Expansion Cable for Install 8,29
WYS400AHID 8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl 337,00
WYS400AJQN 1.8TB 10K RPM SAS 12Gbps 512e 2.5in 282,00
WYS400AMPG 8TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot 355,00
WYS403BBMT Qlogic 2692 Dual Port 16Gb Fibre Channel 1.190,00
WYS412AAFC Kit 160W Heatsink for PowerEdge R630 18,76
WYS440BBFO Removable Hard Disk Cartridge for RD1000 va 235,00 **
WYS47013551 Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE va 144,00 **
 WYS470AASE 6G SAS CableMINI to HD 3M Customer Kit 75,87
WYS470AAVR Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE va 107,00 **
WYS470AAWN Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G va 148,00 **
WYS470AAXI Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G va 239,00 **
WYS470AAYP 10M LC-LC Optical Cable Multimode Kit va 21,15 **
WYS470AAYQ 3M LC-LC Optical Cable Multimode Kit va 29,27 **
 WYS470ABFE Kit-Internal SAS TBU Cont Cable 11,05
WYS490BDIG Dell NVIDIA Tesla M10 GPU CusKit 2.757,00
 WYS492BBUW Dell 90W AC Adapter - Kit 14,67
WYS54011151 DELL Broadcom 57810 D 10Gb BT Conv 359,00
WYS540BBET QLogic 57840S 10Gb Quad Port KR Blade Ne 410,00
WYS540BBIW Intel X710 Quad Port 10Gb Direct Aattach 510,00
WYS540BBRK Intel X550 Dual Port 10G Base-T Adapter 428,00
DEL575BBFN Dual VESA Mounting Bracket Kit - thin client to monitor31,51
 mounting kit - Kit 
DEL575BBFP Mounting Bracket for P-Series Monitors - Fixed Stand - Kit 31,51
WYS575BBOB Behind the Monitor for Wyse 3040 32,08
 DEL5PRKM Dual Mount Bracket 7010/7020 thin 38,39
WYS6HDTH BTS/Wyse 5030 PCoIP ZC 303,00
WYS83W5R Behind Monitor Mount for P-Series 2017 38,39
WYSA7066318 UPS Network Management Card 2 with Envir 441,00
 WYSA7067475 Basic PDU - Single Phase - 1U - 16A - Ou 178,00
WYSA7485894 DMPU4032-G01 32-port remote KVM switch w 3.842,00
WYSA7545498 Dell 24U Rack 1.032,00
 WYSA8517301 Battery Extension for Dell Smart UPS 5KV 1.293,00
 WYSDELL00R94 Monitor mount-Wyse 5070 - P4317Q moni 53,82
 WYSDELL3PPRG Monitor mount-Wyse 5070 - P3418HW moni 53,82
 WYSDELL541J7 Monitor mount for Wyse 5070 - E-series 53,82
 WYSDELL5NX00 Monitor mount for Wyse 5070 53,82
 WYSDELLM2PMF Monitor mount-Wyse 5070 53,82
 WYSDELLVG3DD Monitor mount for Wyse 5070 53,82
WYSF28MG BTS/Wyse 5070 TC/Celeron J4105/4GB/16GB 372,00
WYSN09RY CH/BTS/Wyse 3040 TC/Intel 1.44GHz QC/2GB 245,00
 DELRVWC8 Wall Bracket 5010/5020/7010/7020 13,47
WYSXXGCR BTP/Wyse 5070 TC/Celeron J4105/4GB/32GB 294,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 07-AUG-2020 om 11:18:06.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.