VB Computer Shop Online   

   ProLiant BL c-Class Blade Servers Paginanr: 1265A100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Hewlett Packard

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    ProLiant BL c-Class Enclosures
CPQ681842B21 BLc7000 1PH 6PS 10Fan 16 IC Encl 12.705,00
 
    ProLiant BL c-Class Enclosure opties
CPQ412148B21 BladeSystem c-Class 7000 serie blanking Panel Package (voor 1x94,21IN
 voeding. 1x interConnect Module. Onboard AdMinistrator. 
 Ventilator) 
CPQ412150B21 BladeSystem c-Class 7000 serie Server Blanking Panel va 45,77 **
CPQ431643B21 PCI Express pass-through kaart f HP BladeSystem c-Class 180,00NS
 CPQ433718B21 BladeSystem c-Class 7000 serie Enclosure Shipping bracket15,32NS
 geschikt f 10000 serie Racks 
CPQ437576B21 BladeSystem c-Class c3000 serie Rack Rails 70,32NS
CPQ448018B21 BladeSystem c-Class PCI Expansion Blade va 713,00 **
CPQ461718B21 C3000 TOWER SECURITY option 310,00
CPQ488100B21 BladeSystem BLc3000 Dual DDR2 Onboard Admin Kit 554,00
HPB3929FA001 Per Core license f 2&4 sockets IPF Servers and blade Servers 913,00
 
    ProLiant BL c-Class interConnect opties
CPQ403626B21 BladeSystem c-Class 7000 serie 4Gb Fibre Channel Pass Thru3.931,00IN
 Module optie Kit 
CPQ406740B21 1GB ENET PASS THRU MOD OPT Kit f BL c-Class 925,00IN
CPQ444477B23 BladeSystem c-Class 3M 10-GBE CX4 KABEL va 69,05 **
CPQ445978B21 BladeSystem c-Class NC360m Dual port Gigabit Netwerk Adapter 300,00
CPQ453151B21 Virtual Connect 1 GB SX SFP option Kit f c-Class Blade System 300,00
CPQ453154B21 1Gb Virtual Connect RJ-45 SFP optie kit voor HP c-Class179,00
 BladeSystem 
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 210,00
CPQ455886B21 BLC 10GB LR SFP OPTIE f Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 983,00
CPQ461384B21 BLc Dual 5708/MF NIC Adapter Opt Kit 20,56
CPQ467799B21 NC532m Dual port 10GbE BL-c Adapter 1.251,00
CPQ489184B21 BLC 4X QDR IB Switch 10.012,00
CPQ494330B21 BLc Cisco 3m Stacking Cbl Opt va 267,00 **
CPQ494331B21 BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt va 92,07 **
CPQ494332B21 BLc Cisco 1m Stacking Cbl Opt va 184,00 **
CPQ537963B21 BladeSystem c-Class Small Form-Factor Pluggable 5m 10GbE Copper Cable181,00
 CPQ538113B21 10GbE Ethernet PASS-THRU Module f C-CLASS BladeSystem 5.193,00
CPQ571956B21 BLC VC FLEXFabric 10GB/24-PORT OPT 16.378,00
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 2.252,00
CPQ605865B21 VC Flx Fbrc 10/24 ENT Ed BLc7000 Opt 36.344,00
CPQ610609B21 BLC NC552m 10 GBE 2-port Flex-10 Ethernet Adapter. NOTE:648,00
 Required f each Server Blade Connecting to a 10 GB 
 interConnect. 
 CPQ751465B21 Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel Module for c-Class14.281,00
 BladeSystem 
HPAE373A BladeSystem c-Class 7000 serie Brocade 4/12 SAN Switch (Full3.222,00NS
 Fabric) 12 Port Upgrade 
HPAE379A CISCO MDS 9000 4GB FC SFP SHRT WAVE XCVR 591,00NS
HPAG641A Cisco MDS 9124e 12 Port Fabric Switch, c-Class BladeSystem 4.958,00IN
HPAG642A 24 Port Fabric Switch CISCO MDS 9124E 7.854,00NS
HPT5169A Cisco MDS 9124e 12 Port Upgrade 3.421,00IN
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    ProLiant BL c-Class Power
CPQ412140B21 BLC7000 Enclosure Single Fan option va 137,00 **
CPQ437573B21 BladeSystem c-Class c3000 1200W-48V DC Power Supply 676,00
CPQ499243B21 BladeSystem c-Class 7000 serie 2400 Watt voeding 375,00
 CPQ727261B21 BLc 12W Smart Storage Battery 102,00
HPAH331A BLC7000 DC Power Module 588,00IN
HPAH332A BLC7000 2250W -48V DC Power Supply 1.657,00IN
 
    ProLiant BL c-Class Power Distribution
CPQ252663B34 Modulaire Power Distribution Unit 40A MET VAST Netsnoer 364,00UK
 
    ProLiant BL c-Class KVM Adapter
CPQ437575B21 BLC3000 KVM option 272,00
HPAF605A BL c KVM Interface Adapter 167,00
 
    ProLiant BL c-Class Management
CPQ456204B21 BLC7000 DDR2 ENCL MGMT option 594,00
CPQ459864B21 Virtual Connect Enterprise Manager f 1 BladeSystem -c70003.753,00IN
 Enclosure inclusive 1 year 24/7 support - no. media 
CPQ459865B21 Virtual Connect Enterprise Manager f BladeSystem-c70003.753,00IN
 Enclosure Flexible Quantity License inclusive 1yr 24/7 
 support-no media (valid w minmal 5 licences) 
CPQ459867B21 Virtual Connect Enterprise Manager f 1 BladeSystem -c30001.873,00IN
 Enclosure inclusive 1 year 24/7 support - no. media 
CPQ459868B21 Virtual Connect Enterprise Manager f BladeSystem-c30001.873,00IN
 Enclosure Flexible Quantity License inclusive 1yr 24/7 
 support-no media (valid w Minimal 5 licences) 
 HPH4W69E HPE OneView C7000 BldSys Migr Add-On.Svc 1.861,00
 
    SAN Switches f c-Class BladeSystem
CPQ466482B21 BLc VC-FC 8Gb 24-Port Opt Kit 11.426,00IN
CPQ505959B21 4X QDR QLOGIC InfiniBand Management Module f C-CLASS1.703,00
 BladeSystem 
CPQ638526B21 BLc VC Flex-10/10D Module Opt 11.617,00
 CPQ641146B21 BLc Cisco B22HP Fabric Ext Module 9.013,00
CPQ658247B21 6125G Ethernet Blade Switch 1.739,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.546,00
CPQ720187B21 BLc 40G QSFP+MPO SR4 100m XCVR 1.334,00
CPQ720193B21 BLc QSFP+to SFP+Adapter 60,97
CPQ720199B21 BLc 40G QSFP+QSFP+3m DAC Cable 226,00
CPQ720202B21 BLc 40G QSFP+QSFP+5m DAC Cable 382,00
CPQ721064B21 BLc 40G QSFP+4x10G SFP+3m DAC Cable 400,00
CPQ721067B21 BLc 40G QSFP+4x10G SFP+5m DAC Cable 530,00
HPAE373A BladeSystem c-Class 7000 serie Brocade 4/12 SAN Switch (Full3.222,00NS
 Fabric) 12 Port Upgrade 
HPAJ864A 3GB SAS Switch BladeSystem f c-Class BladeSystem 1.518,00
 HPAW564B MDS 8/24c BladeSystem Fabric Switch 9.272,00
 HPBK763A 6Gb SAS BL Switch Single Pack 2.116,00
HPBK764A 6Gb SAS BL Switch Dual Pack 4.147,00
 
    SAN Switches opties
CPQ324504B21 Fabric Watch f SAN Switch 2/8, 2/16 2.017,00NS
CPQ324505B21 Extended Fabric f SAN Switch 2/8,2/16 3.141,00NS
CPQ324506B21 ISL Trunking f SAN Switch 2/8, 2/16 3.272,00NS
CPQ456972B21 BLC EMULEX LPE1205 8GB FC HBA 779,00IN
CPQ691367B21 BLc VC FlexFabric-20/40 F8 Module 16.982,00
CPQ691367B22 BLc VC FlexFabric-20/40 F8 TAA Module 17.728,00
CPQ749680B21 Smart Array P244br BL460c Gen9 Cntrlr 504,00
HPAE373A BladeSystem c-Class 7000 serie Brocade 4/12 SAN Switch (Full3.222,00NS
 Fabric) 12 Port Upgrade 
HPT3573A StorageWorks 2/8V PWR PAK 4.101,00NS
HPT9094AAE VCEM BL-c7000 Encl E-LTU 3.753,00
 HPTC318A MDS Fabric Manager Server EnterprisePackage for BladeSystem7.768,00
 c-Class LTU 
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    IO Accelerator f BladeSystem
HPAJ878A 320GB IO Accelerator f BladeSystem 8.869,00
HPAJ878B StorageWorks 320GB IO Accelerator f BladeSystem c-Class 8.434,00
HPBK836A 640GB IO Accelerator BLc 19.292,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 20-AUG-2018 om 08:51:48.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.