VB Computer Shop Online   

 CISCO  Cisco Catalyst 2000 Series Paginanr: 222C9100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Cisco Systems

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 2300
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 2940 Series
 
    Catalyst 2940 Series Cable guard
 
    Catalyst 2950
 
    Catalyst 2950 GBIC/SFP
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 266,00IN
 
    Catalyst 2950 Options
CISCABRPS1614 1 RPS 675 connector Cable 16/14 42,27IN
 
    Catalyst 2960 Series Workgroup Switches
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 423,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 926,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 692,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 491,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 281,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.512,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.172,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 905,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 481,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 669,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 399,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 331,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 277,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 410,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 363,00
CISWSC2960S48FPDL Catalyst 2960S STACK 48GIGE POE 740W 2X 10G SFP+ LAN BASE 4.274,00IN
 
    Catalyst 2960 Series RPS
CISACCRPS2300 Spare Accessory kit f Cisco Redundant Power System 2300 135,00EN
CISBLNKRPS2300 Spare Bay Insert f Cisco Redundant Power System 2300 80,81EN
CISC3KPWR750WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC Power Supply Spare 535,00EN
CISCABACERA Power Cord Europe, Right Angle va 26,38 **
CISCABACIRA Power Cord-Italian, Right Angle va 27,30 **
CISCABRPS1614 1 RPS 675 connector Cable 16/14 42,27IN
CISCABRPS2300 Spare RPS2300 Cable f Devices other than E-Series Switches 81,46EN
CISCABRPS2300E Spare RPS2300 Cable f Catalyst 3750E/3560E Switches 81,46EN
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 645,00EN
 
    Catalyst 2960 Accessoires
 CISCBLGRDC29608TC Cable Guard/Cat 2960-8TC Comp Sw 28,12EN
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 42,21EN
CISRCKMNT1RU Rack Mount Kit f 1RU f 3750,3560,3550,2900-LRE-XL 42,21IN
CISRCKMNTREC1RU RECESSED 1RU Rack Mount f 3550, 3560, and 3750 28,12EN
 
    Catalyst 2960 SFPs
CISCWDMSFP1470 CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00EN
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1510 CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00EN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1550 CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00EN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1590 CWDM 1590 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00EN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISGLCFE100BXD 100BASE-BX10-D SFP 240,00IN
CISGLCFE100FX 100BASE-FX SFP f FE-port 93,50IN
CISGLCFE100LX 100BASE-LX SFP f FE-port 213,00IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 135,00IN
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 266,00IN
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 2970 Series
 
    Catalyst 2970 RPS
CISCABRPS1614 1 RPS 675 connector Cable 16/14 42,27IN
 
    Catalyst 2970 SFPs
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.615,00IN
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 266,00IN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 301,00IN
 
    Catalyst 2970 Accessoires
CISRCKMNT1RU Rack Mount Kit f 1RU f 3750,3560,3550,2900-LRE-XL 42,21IN

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 20-OKT-2018 om 08:34:15.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.