VB Computer Shop Online   

 CISCO  Cisco Catalyst 3500 Series Paginanr: 222C9200
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Cisco Systems

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 3500 XL Series Workgroup Switches
 
    Catalyst 3500 XL Series Accessories
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 3550 Series Workgroup Switches
CISCD3550EMI Enhanced Multilayer Image Upgrade f 3550 FE models 1.037,00IN
 
    Catalyst 3550 Series Accessories
CISCABRPS1614 1 RPS 675 connector Cable 16/14 41,48IN
CISCD3550EMI Enhanced Multilayer Image Upgrade f 3550 FE models 1.037,00IN
CISCWDMCHASSIS2 2 Slot Chassis f CWDM Mux Plug in Modules 262,00IN
CISRCKMNT1RU Rack Mount Kit f 1RU f 3750,3560,3550,2900-LRE-XL 41,43IN
CISRCKMNT355015RU RackMount Kit f 1.5RU Catalyst 3550 12T 41,43IN
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Catalyst 3560 Series Workgroup Switches
CISWSC3560C12PCS Catalyst 3560C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink IP Base 949,00
 CISWSC3560C8PCS Catalyst 3560C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink IP Base 774,00
CISWSC3560CG8TCS Catalyst 3560C Switch 8 GE 2 x Dual Upl 877,00
CISWSC3560X24PS Catalyst 3560X 24 PORT POE IP BASE 3.025,00IN
CISWSC3560X48PFL Catalyst 3560X 48 PORT FULL POE LAN BASE 5.121,00IN
CISWSC3560X48PFS Catalyst 3560X 48 PORT FULL POE IP BASE 5.949,00IN
 
    Catalyst 3560 Series Software
CISCD3560EMI Enhanced Multilayer Image Upgrade f 3560 10/100 models 1.032,00IN
CISCD3560GEMI Enhanced Multilayer Image Upgrade f 3560 GE models 2.067,00IN
 
    Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCABSFP50CM Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm 133,00IN
CISCWDMSFP1470 CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1510 CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1550 CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1590 CWDM 1590 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 132,00IN
CISGLCLHSM GE SFP,LC connector LX/LH transceiver 285,00IN
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 145,00IN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 164,00IN
CISGLCZXSM 1000BASE-ZX SFP 697,00IN
 
    Catalyst 3560 RPS
CISCABACERA Power Cord Europe, Right Angle va 25,89 **
CISCABACIRA Power Cord-Italian, Right Angle va 26,87 **
CISCABRPS1614 1 RPS 675 connector Cable 16/14 41,48IN
 
    Catalyst 3560 Accessoires
CIS19INCHBRKT1RU 19i Brackets f Mounting 1 RU Catalyst Switches 27,62
 CISCBLGRDC35608PC Cable Guard/Cat 3560-8pc Com Switch 27,76EN
 CISPWRADPT Power Adapter Spare for Compact Switch 55,90
CISPWRCLIPCMP Power RENTENTION CLIP FOR 3560 Compact SwitchES 14,44IN
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 41,43EN
CISRCKMNT1RU Rack Mount Kit f 1RU f 3750,3560,3550,2900-LRE-XL 41,43IN
 CISRCKMNT23CMPCT 23IN Rackmount FOR Catalyst 3560 2960 ME-3400 Compact Switch 41,43
CISRCKMNTREC1RU RECESSED 1RU Rack Mount f 3550, 3560, and 3750 27,62EN
 
    Catalyst 3560-E Series Workgroup Switches
 
    Catalyst 3560-E Accessoires
CISC3KPWR750WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC Power Supply Spare 525,00EN
 
    Catalyst 3560-E RPS
CISACCRPS2300 Spare Accessory kit f Cisco Redundant Power System 2300 132,00EN
CISBLNKRPS2300 Spare Bay Insert f Cisco Redundant Power System 2300 79,31EN
CISC3KPWR750WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC Power Supply Spare 525,00EN
CISCABAC AC Power Cord, US 27,65IN
CISCABACA AC Power Cord, Australia 27,65IN
CISCABACE AC Power Cord, Europe 32,08IN
CISCABACI AC Power Cord, Italy 27,65IN
CISCABACS Power Cord f Switzerland (Spare) 14,45IN
CISCABACU AC Power Cord, UK 27,65IN
CISCABRPS2300 Spare RPS2300 Cable f Devices other than E-Series Switches 79,96EN
CISCABRPS2300E Spare RPS2300 Cable f Catalyst 3750E/3560E Switches 79,96EN
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 633,00EN
 
    Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCABSFP50CM Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm 133,00IN
CISCVRX2SFP TwinGig Converter Module 104,00EN
CISCWDMSFP1470 CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1510 CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1550 CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISCWDMSFP1590 CWDM 1590 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00EN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.566,00IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 132,00IN
CISGLCLHSM GE SFP,LC connector LX/LH transceiver 285,00IN
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 145,00IN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 164,00IN
CISGLCZXSM 1000BASE-ZX SFP 697,00IN
CISX210GBCX4 10GBASE-CX4 X2 Module 276,00EN
CISX210GBLR 10GBASE-LR X2 Module 295,00IN
CISX210GBSR 10GBASE-SR X2 Module 213,00EN

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 18-JUL-2018 om 08:56:08.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.