VB Computer Shop Online   

   Netgear Switches & Routers Paginanr: 22B30000
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Netgear

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Ethernet Switches
NGRFS108P 8 poorts Fast Ethernet Switch met 4xPoE 60,58IN
NGRFS116GE 16x 10/100 Mps Switch 48,33IN
NGRFS116PEU ProSafe 16 port 10/100 desktop Switch with 8 PoE-ports 167,00IN
NGRFS728TP100EUS ProSafe Smart Switch 24 ports 10/100 + 4 Gigabit ports full PoE 227,00IN
 
    Gigabit Switches
NGRGS105GE 5x 10/100 /1000 Copper Gigabit Compact Switch 24,56EN
NGRGS108GE 8 port 10/100/1000 Gigabit Switch 30,00EN
NGRGS116GE 16-port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch 66,92IN
 
    Cable/DSL Modems/Firewalls/Routers
 
    Modem/Routers - upgrades & subscriptions
 
    Power supplies
 
    VPN
 
    Switch Management
 
    Switch Modules
NGRAGM731F SFP GBIC Module for NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only 118,00
NGRAGM732F Single mode Fibre LC Small Form-Factor Pluggable Gigabit Module246,00IN
 for Layer 2 and 3 Managed Switches with SFP slot 
NGRAX742 ProSafe 24 Gigabit Stacking KIT 240,00


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-SEP-2017 om 08:35:13.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2017 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.