VB Computer Shop Online   

   Boot ROMs en Media Converters Paginanr: 23400800
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van D-Link

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Boot ROMs
 
    Transceivers
DLKDEM211 MINI-GBIC Transceiver 100BASEFX MULTIMODE 93,69IN
DLKDEM310GT 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km) 67,01IN
DLKDEM311GT 1-port mini-GBIC SX Mutli-mode Fiber Transceiver (up to 550m) 48,56IN
 
    Media Converters
DLKDMC1000 19i rack-mount Media Converter Chassis. Houses up to 16 DMC359,00IN
 Media Converter Modules 
DLKDMC1001 Redundant Power Supply 196,00IN
DLKDMC300SC Media Converter 10/100Mbps TP-to-100Mbps Fiber, multi-mode (SC) 2 km max77,06IN
DLKDMC515SC Media Converter 100Mbps TP-to-100Mbps Fiber, single-mode (SC), 15 km max.136,00UK
DLKDMC700SC Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX)151,00IN
 multi-mode (SC, 550m max.) 
DLKDMC810SC Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-LX)314,00IN
 single-mode (SC, 10 km max.) 


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-MEI-2022 om 09:16:57.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2022 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.