VB Computer Shop Online   

 CISCO  Cisco Transceiver Modules Paginanr: 2A2C0100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Cisco Systems

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Transceiver Modules (GBIC/SFP)
 
    GBICs
CISMGBLH1 MINI GBIC LH ENET SFP Transceiver 161,00
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 113,00EN
CISMGBSX1 Gigabit ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 81,83
CISMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 80,61
LSYMGBLH1 Gigabit Ethernet LH MINI G-BIC SFP Transceiver 160,00IN
LSYMGBSX1 Gigabit Ethernet SX MINI-GBIC SFP Transceiver 79,87IN
LSYMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP Transceiver 79,87IN
 
    SFPs
CISCVRX2SFP10G X2 TO SFP+ADAPTOR Module 113,00EN
CISDSSFP4GSW4 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP LC 4 Pack 291,00IN
CISDSSFPFC8GLW 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC 1.197,00EN
CISDSSFPFC8GSW 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC Spare 98,98EN
CISDSSFPGET Gigabit Ethernet Copper SFP RJ-45 Spare 225,00
CISGLCBXD Base/1000 BX SFP-1490NM 723,00IN
CISGLCBXU Base/1000-BX SFP-1310NM 723,00IN
CISGLCEXSMD GE SFP LC connector EX transceiver 1.089,00
CISGLCFE100BXU 100BASE-BX10-U SFP 250,00
CISGLCFE100EX 100BASE-EX SFP 40km 331,00EN
CISGLCFE100FXRGD 100BASE-FX MULTI MODERugged SFP 154,00EN
CISGLCFE100LX48 Module/48 units of GLC-FE-100LX 7.134,00IN
CISGLCFE100ZX 100BASE-ZX SFP 80km 665,00EN
CISGLCLXSMRGD 1000MBPS Single MODE Rugged SFP 609,00EN
CISGLCSXMMRGD 1000MBPS MULTI-MODE Rugged SFP 306,00EN
CISGLCZXSMRGD 1000Base-ZX Single Mode Rugged SFP 2.402,00IN
CISSFPOC3MM OC3/STM1 SFP Multi-mode Fibre 364,00EN
 
    10GBase Modules
CISXFP10GMMSR 10GBASE-SR XFP Module 1.215,00EN
CISXFP10GZROC192LR Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP 8.865,00EN
 
    CWDM GBICs/SFPs
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.727,00IN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.727,00IN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.727,00IN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.727,00IN
CISDSCWDM4G1470 1470NM CWDM 4-Gbps FC SFP 4.390,00EN
 
    CWDM Add/Drop Modules
CISCWDMCHASSIS2 2 Slot Chassis f CWDM Mux Plug in Modules 278,00IN
 
    Cables f Transceiver Modules
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 46,20


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 12-NOV-2019 om 09:02:32.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.