VB Computer Shop Online   

 CISCO  Cisco Transceiver Modules Paginanr: 2A2C0100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Cisco Systems

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Transceiver Modules (GBIC/SFP)
 
    GBICs
CISMGBLH1 MINI GBIC LH ENET SFP Transceiver 149,00
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 119,00EN
CISMGBSX1 Gigabit ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 74,77
CISMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 74,59
LSYMGBLH1 Gigabit Ethernet LH MINI G-BIC SFP Transceiver 155,00IN
LSYMGBSX1 Gigabit Ethernet SX MINI-GBIC SFP Transceiver 77,75IN
LSYMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP Transceiver 77,75IN
 
    SFPs
CISCVRX2SFP10G X2 TO SFP+ADAPTOR Module 105,00EN
CISDSSFP4GSW4 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP LC 4 Pack 271,00IN
CISDSSFPFC8GLW 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC 1.111,00EN
CISDSSFPFC8GSW 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC Spare 92,13EN
CISDSSFPGET Gigabit Ethernet Copper SFP RJ-45 Spare 211,00
CISGLCBXD Base/1000 BX SFP-1490NM 673,00IN
CISGLCBXU Base/1000-BX SFP-1310NM 673,00IN
CISGLCEXSMD GE SFP LC connector EX transceiver 1.014,00
CISGLCFE100BXU 100BASE-BX10-U SFP 233,00
CISGLCFE100EX 100BASE-EX SFP 40km 308,00EN
CISGLCFE100FXRGD 100BASE-FX MULTI MODERugged SFP 144,00EN
CISGLCFE100LX48 Module/48 units of GLC-FE-100LX 6.657,00IN
CISGLCFE100ZX 100BASE-ZX SFP 80km 619,00EN
CISGLCLXSMRGD 1000MBPS Single MODE Rugged SFP 567,00EN
CISGLCSXMMRGD 1000MBPS MULTI-MODE Rugged SFP 285,00EN
CISGLCZXSMRGD 1000Base-ZX Single Mode Rugged SFP 2.236,00IN
CISSFPOC12IR1 OC-12/STM-4 SFP Intermediate Reach 15km 947,00
CISSFPOC3MM OC3/STM1 SFP Multi-mode Fibre 339,00EN
 
    10GBase Modules
CISXFP10GMMSR 10GBASE-SR XFP Module 1.075,00EN
CISXFP10GZROC192LR Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP 8.253,00EN
 
    CWDM GBICs/SFPs
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.538,00IN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.538,00IN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.538,00IN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.538,00IN
CISDSCWDM4G1470 1470NM CWDM 4-Gbps FC SFP 4.096,00EN
 
    CWDM Add/Drop Modules
CISCWDMCHASSIS2 2 Slot Chassis f CWDM Mux Plug in Modules 259,00IN
 
    Cables f Transceiver Modules
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 54,69


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 26-OKT-2020 om 10:00:25.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.