VB Computer Shop Online   

 CISCO  Cisco Transceiver Modules Paginanr: 2A2C0100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Cisco Systems

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Transceiver Modules (GBIC/SFP)
 
    GBICs
CISMGBLH1 MINI GBIC LH ENET SFP Transceiver 159,00
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 142,00EN
CISMGBSX1 Gigabit ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 79,79
CISMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 79,22
LSYMGBLH1 Gigabit Ethernet LH MINI G-BIC SFP Transceiver 156,00IN
LSYMGBSX1 Gigabit Ethernet SX MINI-GBIC SFP Transceiver 78,12IN
LSYMGBT1 Gigabit Ethernet 1000 BASE-T MINI-GBIC SFP Transceiver 78,12IN
 
    SFPs
CISCVRX2SFP10G X2 TO SFP+ADAPTOR Module 111,00EN
CISDSSFP4GSW4 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP LC 4 Pack 286,00IN
CISDSSFPFC4GSW Fibre Channel-SW SFP-4 Gbps-LC Spare 72,16IN
CISDSSFPFC8GLW 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC 1.171,00EN
CISDSSFPFC8GSW 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC Spare 87,15EN
CISDSSFPGET Gigabit Ethernet Copper SFP RJ-45 Spare 220,00
CISGLCBXD Base/1000 BX SFP-1490NM 708,00IN
CISGLCBXU Base/1000-BX SFP-1310NM 708,00IN
CISGLCEXSMD GE SFP LC connector EX transceiver 1.066,00
CISGLCFE100BXU 100BASE-BX10-U SFP 245,00
CISGLCFE100EX 100BASE-EX SFP 40km 324,00EN
CISGLCFE100FXRGD 100BASE-FX MULTI MODERugged SFP 151,00EN
CISGLCFE100LX48 Module/48 units of GLC-FE-100LX 7.013,00IN
CISGLCFE100ZX 100BASE-ZX SFP 80km 651,00EN
CISGLCLHSM GE SFP,LC connector LX/LH transceiver 506,00IN
CISGLCLXSMRGD 1000MBPS Single MODE Rugged SFP 596,00EN
CISGLCSXMM GE SFP, LC connector SX transceiver 306,00IN
CISGLCSXMMRGD 1000MBPS MULTI-MODE Rugged SFP 206,00EN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 104,00IN
CISGLCZXSMRGD 1000Base-ZX Single Mode Rugged SFP 2.350,00IN
CISSFPOC3MM OC3/STM1 SFP Multi-mode Fibre 357,00EN
 
    10GBase Modules
CISXFP10GMMSR 10GBASE-SR XFP Module 1.189,00EN
CISXFP10GZROC192LR Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP 8.674,00EN
 
    CWDM GBICs/SFPs
CISCWDMSFP1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.668,00IN
CISCWDMSFP1530 CWDM 1530 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.668,00IN
CISCWDMSFP1570 CWDM 1570 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.668,00IN
CISCWDMSFP1610 CWDM 1610 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2.668,00IN
CISDSCWDM4G1470 1470NM CWDM 4-Gbps FC SFP 4.316,00EN
 
    CWDM Add/Drop Modules
CISCWDMCHASSIS2 2 Slot Chassis f CWDM Mux Plug in Modules 272,00IN
 
    Cables f Transceiver Modules
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 53,42


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 19-APR-2019 om 09:36:40.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.