VB Computer Shop Online   

   StarTech netwerk bekabeling Paginanr: 2ADC0000
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van StarTech.com

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Netwerk bekabeling
STTRJ45COUPLER RJ45 Inline coupler va 0,82 **
STTRJ45SPLITTER 2-to-1 RJ45 Splitter Cable Adapter - F/M 8,89
STTROLLOVER Cisco Console Rollover Adapter for RJ45 Ethernet Cable M/F va 2,48 **
STTROLLOVERMM6 6 ft Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet M/M va 3,82 **
 
    Cat 5e netwerk bekabeling
STT45PATCH30RD 30ft RED Snagless CAT5E UTP PAT Cable va 4,01 **
STTM45PATCH10BK 10 ft Cat5e Black Molded RJ45 UTP Cat 5e Patch Cable - 10ft Patch Cordva 1,86 **
STTM45PATCH1BK 1ft Black Molded CAT 5 RJ45 Patch Cable va 0,86 **
STTM45PATCH1BL 1ft Blue Molded CAT 5 Patch Cable va 0,86 **
STTM45PATCH20GR 20 ft Cat5e Gray Molded RJ45 UTP Cat 5e Patch Cable - 20ft Patch Cordva 3,00 **
STTM45PATCH25WH 25 ft Cat5e White Molded RJ45 UTP Cat 5e Patch Cable - 25ft Patch Cordva 3,91 **
STTM45PATCH3BL 3ft Blue Molded CAT5E UTP Patch Cable va 0,80 **
STTM45PATCH6BL 6 ft Cat5e Blue Molded RJ45 UTP Cat 5e Patch Cable - 6ft Patch Cordva 1,07 **
STTRJ45PATCH1 1 ft Cat5e Blue Snagless RJ45 UTP Cat 5e Patch Cable - 1ft Patch Cordva 0,95 **
 
    Cat 6 netwerk bekabeling
STTC6ASPAT10BL 10 ft Cat 6a Blue Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6ava 8,05 **
 Patch Cable 
STTC6ASPAT10GR 10 ft Cat 6a Gray Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6ava 8,05 **
 Patch Cable 
STTC6ASPAT14BL 14 ft Cat 6a Blue Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6ava 10,03 **
 Patch Cable 
STTC6ASPAT14GR 14 ft Cat 6a Gray Shielded Molded 10 Gigabit RJ45 STP Cat6ava 10,03 **
 Patch Cable 
STTC6CROSSOVER Gigabit CAT 6 to Crossover Ethernet Adapter va 4,65 **
STTC6PATCH10GR 10 ft Cat 6 Gray Molded RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Cable -va 2,56 **
 10ft Patch Cord 
STTC6PATCH10WH 10 ft Cat 6 White Molded RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Cable -va 2,56 **
 10ft Patch Cord 
STTC6PATCH15BL 15 ft Cat 6 Blue Molded RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Cable -va 3,44 **
 15ft Patch Cord 
STTC6PATCH50GR 50 ft Cat 6 Gray Molded RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Cable -va 8,39 **
 50ft Patch Cord 
STTN6PATCH100BK 100 ft Black Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100BL 100 ft Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100GN 100 ft Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100GR 100 ft Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100OR 100 ft Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -va 16,58 **
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH100PL 100 ft Purple Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -va 16,58 **
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH100RD 100 ft Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100WH 100 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 100ft Patch Cordva 16,58 **
STTN6PATCH100YL 100 ft Yellow Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable -va 16,58 **
 100ft Patch Cord 
STTN6PATCH10RD 10 ft Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 10ft Patch Cordva 3,12 **
STTN6PATCH3YL 3 ft Yellow Snagless CAT6 UTP Patch Cable - ETL VERIFIED va 1,41 **
STTN6PATCH50BK 50 ft Black Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 50ft Patch Cordva 10,19 **
STTN6PATCH50GN 50 ft Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 50ft Patch Cordva 9,34 **
STTN6PATCH50WH 50 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 50ft Patch Cordva 9,34 **
STTN6PATCH75BK 75 ft Black Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75BL 75 ft Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75GN 75 ft Green Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75GR 75 ft Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75OR 75 ft Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75PL 75 ft Purple Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75RD 75 ft Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75WH 75 ft White Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH75YL 75 ft Yellow Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 75ft Patch Cordva 14,22 **
STTN6PATCH7GR 7 ft Gray Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 7ft Patch Cordva 2,53 **
STTWIRC6PATBLRL 1000ft Roll Blue Stranded Cat 6 Patch Cable va 150,00 **
STTWIRC6PATGRRL 1000ft Roll Gray Stranded Cat 6 Patch Cable va 150,00 **
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Fiber Converters
STTMCM110SC2EU 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km 50,20
STTSFPSXMM Gigabit 850NM MM SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550M 45,11UK
 
    Fiber kabels
STT50FIBLCLC1 1m MultiMode 50/125 Duplex Fiber LC - LC va 7,82 **
STT50FIBLCLC10 10m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC va 12,75 **
STT50FIBLCLC15 15m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC va 15,59 **
STT50FIBLCLC2 2m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC va 8,30 **
STT50FIBLCLC3 3m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - LC va 8,92 **
STT50FIBLCLC30 30m MultiMode 50/125 Duplex Fiber LC - LC va 24,06 **
STT50FIBLCLC5 5m MultiMode 50/125 Duplex LC - LC va 10,74 **
STT50FIBLCSC1 1m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC va 7,33 **
STT50FIBLCSC2 2m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC va 7,83 **
STT50FIBLCSC3 3m MultiMode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC va 8,32 **
STTA50FBLCLC2 2m 10 Gb Aqua MultiMode 50/125 Dup LC - LC va 8,59 **
STTA50FBLCSC2 2m 10Gb Aqua Mm50/125 Duplex LSZH LC-SC va 7,37 **
STTFIBLCLC1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC va 7,82 **
STTFIBLCLC2 2m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC va 8,30 **
STTFIBLCLC3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC va 8,78 **
STTFIBLCLC5 5m MultiMode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - LC va 10,04 **
STTFIBLCSC1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - SC va 7,60 **
STTFIBLCSC2 2m Mm 62.5/125 Duplex Fiber LC - SC va 7,83 **
STTFIBLCSC3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - SC va 8,32 **
STTFIBLCST1 1m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - ST va 7,33 **
STTFIBLCST2 2m Mul 62.5/125 Duplex LC - ST va 7,97 **
STTFIBLCST3 3m MultiMode 62.5/125 Duplex LC-ST va 8,32 **
STTSMFIBLCSC1 1m Single Mode Duplex LC-SC va 10,83 **

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 26-NOV-2020 om 09:42:17.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.