VB Computer Shop Online   

   HP StorageWorks SAN infrastructuur componenten Paginanr: 67657000
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:
Klik hier voor meer artikelen van Hewlett Packard Enterprise

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    HP StorageWorks Fibre Channel Host Bus Adapters (FC HBA)
HP651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 828,00
HP659818B21 Fibre Channel 8Gb LPe1205A-HP Adptr 779,00
HP718203B21 LPe1605 16Gb FC HBA 656,00
HPAH400A PCIE 1-PORT 8GB FC SR (QLOGIC) HBA 3.058,00
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 1.045,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 1.684,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 363,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 252,00IN
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 1.028,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 1.634,00
 HPE7Y63A StoreFabric 84E 4-port 8Gb FC HBA 3.483,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 1.523,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 549,00
 
    HP StorageWorks SAN Switches
 HP313452B21 ISL Trunking f SAN Switch 2/32 5.205,00NS
HP313458B21 Extended Fabric f SAN Switch 2/32 4.225,00NS
HP657787B21 BLC CISCO B22HP Fabric EXT W/16 FET 16.333,00
HPAM868B 8/24 BASE 16-ports ENABLED SAN Switch 5.006,00
 HPAM868C 8/24 Base 16-port Enabled Switch 7.084,00
HPAP863B SW 1606 Extension SAN Full Switch 38.255,00
HPAP864B 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch 46.811,00
HPC8R07AABB StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch 8.946,00
HPC8S45A Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch 9.807,00
HPC8S46A Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch 12.879,00
HPC8S47A Brocade 16Gb/28c PP/Embedded SAN Swi 17.795,00
 HPC8S72A StoreFabric C-series 16 Gb Fibre Channel SW SFP+ Transceiver 206,00
HPE7Y06A StoreFabric CN1200E 10Gb CNA 2.482,00
 HPH0HP1A SN3000B 24/12 FC Swth Bndl/Tvlite Kit 8.252,00
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 350,00
HPQK725A B-series 16Gb SFP+LW 10km XCVR 2.881,00
HPQK754B SN6000B 16Gb 48/24 Pwr Pck+ FC Switch 22.078,00
HPQR480B SN6000B 16Gb 48/48 FC Switch 36.327,00
HPQR481B SN6000B 16Gb 48/48 Pwr Pck+ FC Switch 44.107,00
HPQW938AABB SN3000B 24/24 FC Switch EU-EN 14.865,00
HPQW939A SN3000B Optional Power Supply 3.911,00
HPQW939AABB SN3000B Optional Power Supply 3.966,00
HPT4261A StorageWorks Full Fabric Upgrade Licentie f 4/8 SAN Switch 1.592,00NS
HPT5518A 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-PT UPGR LTU 3.326,00
HPT5518AAE 8/8 and 8/24 FC Switch 8-pt Upg E-LTU 3.611,00NS
HPT5519A 8/40 SAN Switch 8GB 8-PORT UPGR LTU 5.481,00
 HPT5519AAE 8/40 SAN Switch 8-port Upg E-LTU 6.757,00
HPT5520A 8/80 SAN Switch 8GB 16-PORT UPGR LTU 16.899,00
HPT5521AAE B-ser Entry Switch Power Pack+E-LTU 8.524,00NS
HPTC356AAE SN6000B SAN Switch 12-port Upg E-LTU 12.847,00NS
 HPTC391A SN3000B SAN Switch 12-port Upg LTU 7.053,00
 HPTC391AAE SN3000B SAN Switch 12-port Upg E-LTU 7.656,00NS
 HPTC440AAE SN6500B SAN Switch 24-port Upg E-LTU 25.177,00
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    HP StorageWorks Multi-protocol Routers and Gateways
 
    HP StorageWorks Fibre Channel kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 56,85
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 60,60
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 65,25
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 82,96
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 117,00
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 182,00
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable 219,00
HPAK346A Cable 5m Single-Mode LC/LC FC 65,29
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl 73,64
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl 78,30
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl 99,74
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl 141,00
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl 208,00
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl 257,00
 
    HP StorageWorks Fibre Channel optics (GBICs, SFPs)
HP487655B21 3m SFP+ 10GbE koperen kabel 120,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 1.439,00IN
HPAJ718A 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack 157,00
HPAJ906A MDS 9000 8GB FC SFP+ SHORT RANGE XCVR 385,00
HPAJ907A MDS 9000 8GB FC SFP+ LONG RANGE XCVR 2.453,00
HPAW537A B-series 1GBE Copper SFP 1 Pack 275,00
HPAW538A B-series 8GB LW 25KM FC SFP 1 Pack 6.239,00
HPE7Y00A SN3000B/SN6000B Switch Accessory Kit 200,00
 HPE7Y10A 16Gb SFP+SW 1-pack C Temp XCVR 350,00
 HPH6Z42A 16Gb FC/10GbE 100m SFP+ XCVR 777,00
HPQK701A 7m C-series Active Copper SFP+ Cable 846,00
 
 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    HP InfiniBand
HP648311B21 BLC 4X FDR IB Managed Switch 15.394,00
HP648312B21 BLC 4X FDR IB Switch 11.798,00
HP764283B21 IB FDR/EN 40Gb 2P 544+M Adptr 1.244,00
 HP764284B21 IB FDR/EN 40Gb 2P 544+QSFP Adapter 1.242,00
HP764285B21 IB FDR/EN 40Gb 2P 544+FLR-QSFP Adapter 1.151,00
 
    HP InfiniBand Cables
 HP808722B21 3 Meter InfiniBand FDR QSFP V-seriesOptical Cable 670,00


Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 18-JAN-2021 om 10:07:34.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2021 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.