VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
 APC6003A Rack PDU Basic Half Height 100-240V/20A 220-240V/16A (14) C13 137,00
 APC6009A Rack PDU Basic Vertical 220-240V 32A (20) C13 (6) C19 429,00
 APC7920B Rack PDU Switched 1U 12A/208V 10A/230V (8)C13 559,00
APCAP4422 Rack ATS 230V 16A (2) IEC 309 in (1) IEC 309 out 894,00
 APCAP9640 UPS Network Management Card 3 241,00
APCAR100HD NetShelter WX 19i wallmount Rack (13U*584*622); zwart;495,00NS
 geperforeerde deur; wandmontage 
APCAR3003 600x900mm w/ Sides BLK 577,00
APCAR3107 NetShelter SX 48U 600mm wide x 1070mm Deep Enclosure w sides Black 1.362,00NS
APCBE550GGR Back-UPS ES 330 Watts 550 VA 230V 93,04
 APCEPDU1116B Easy PDU Basic ZeroU 16A 230V (20)C13 and (4)C19 IEC309 210,00
APCPM5VGR Essential SurgeArrest 5 outlets with Coax Prot 24,98
APCRBC124 Replacement Battery Cartridge # 124 72,93
APCRBC43 Replacement Battery Cartridge #43 345,00IN
APCRBC48 Replacement Battery SUA750I 106,00IN
APCRBC6 Replacement Battery f BP1000I, SUVS1000I, SU1000INET, 171,00IN
 SU1000RMINET, SUA1000I 
APCRBC7 Replacement Battery f SU700XLINET, SU1000XLINET, BP1400I, 200,00IN
 SUVS1400I, SU1400INET, SUA1500I 
APCSMT1500RMI2UC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect 742,00
APCSMV750CAI Easy UPS SMV 750VA 230V 235,00
APCSMX3000HV Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V 1.541,00
APCSRT1500RMXLI SMART-UPS SRT 1500VA RM 230V 1.073,00
APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 2.067,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.803,00
APCSRT72RMBP SMART-UPS SRT 72V 2.2KVA RM BATTERY PACK 759,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,14
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,63
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 39,98
 Photo Paper 
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 263,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 198,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 387,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 64,87
 CISAIRAP1572EACEK9 802.11ac Outdoor AP External-A Ant AC-power Reg. Domain-E 2.324,00
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 183,00
 CISASA5516FPWRK9 ASA 5516-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES 2.547,00
CISASA5525K9 ASA 5525-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 4.375,00
 CISASA5545FPWRK9 ASA 5545-X with FirePOWERServices 8GE AC 3DES/AES 2SS 9.113,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 3.699,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 2.502,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.649,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 3.353,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.755,00IN
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 788,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 1.264,00
CISC3KPWR1150WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 1150WAC Power Supply 721,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 974,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 289,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 559,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 929,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 820,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 658,00
CISCABCONSOLERJ45 Console Cable 6FT with RJ45 AND DB9F va 56,86 **
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 165,00
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.676,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 3.018,00EN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 427,00IN
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 753,00
 CISCP8841WK9 IP Phone 8841 White 265,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 325,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 638,00
CISGLCFE100FX 100BASE-FX SFP f FE-port 109,00IN
 CISIE200016PTCGE Switch/POE on LAN base with 1588 GE upl 1.660,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 858,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 1.015,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.502,00
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 617,00IN
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 593,00EN
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 1.367,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 373,00IN
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 54,69
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 1.078,00
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 946,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 577,00
 CISWSC2960L48TSLL Catalyst 2960L 48 port GigE 4 x 1G SFP LAN Lite 854,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.394,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.294,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 1.125,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 769,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 760,00
 CISWSC3560CX8XPDS Catalyst 3560-CX 2 x mGig 6x1G PoE IP 1.078,00
 CISWSC365012X48URL Cat3650 48p mGig 8x10G Uplink LAN Base 7.327,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.620,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.827,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 2.357,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 5.600,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 8.392,00
 CISWSC365048FSS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Base 4.966,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.773,00
 CISWSC365048PDL Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 4.123,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 7.947,00
 CISWSC365048TDS Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL IP Base 4.468,00
 CISWSC365048TQS Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL IP Base 5.986,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 7.357,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 3.680,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 4.676,00
 CISWSC385024PE Catalyst 3850 24 Port PoE IP Services 5.827,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 3.018,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 4.110,00
 CISWSC385024TE Catalyst 3850 24 Port Data IP Services 5.749,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 4.169,00
 CISWSC385048FE Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Services 9.182,00
 CISWSC385048PE Catalyst 3850 48 Port PoE IP Services 12.015,00
 CISWSC385048PL Catalyst 3850 48 Port PoE LAN Base 6.105,00
 CISWSC385048PS Catalyst 3850 48 Port PoE IP Base 7.112,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 120,00
CPQ455886B21 BLC 10GB LR SFP OPTIE f Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 446,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 76,32IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 165,00
CPQ512488B21 ILO Advanced f BladeSystem no. MEDIA 1-Server License 92,85
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 35,64
CPQ631922B21 512MB 36in FBWC B-Series Smart Array 76,32
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 377,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 52,80
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 63,60
CPQ652500B21 Ethernet 1Gb 2P 361FLB Adptr 75,04
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 232,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 77,77
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 512,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 484,00
CPQ716591B21 Ethernet 10Gb 2P 561T Adptr 675,00
CPQ717491B21 Ethernet 10Gb 2P 570FLR-SFP+ Adptr 484,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 120,00
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 445,00
CPQ726740B21 DL360 Gen9 P440ar for 2 GPU Configs 248,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 140,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 788,00
 CPQ815101B21 HPE 64GB 4Rx4 PC4-2666V-L Smart Kit 866,00
 CPQ817718B21 HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adapter 441,00
 CPQ846436B21 HPE 1.6TB 12G SAS MU-1 SFF SC SSD 3.513,00
 CPQ865438B21 HPE 800W FS Ti Ht Plg LH Pwr Sply Kit 297,00
 CPQ869056B21 HPE 480GB SATA 6G RI LFF Lpc DS SSD 501,00
 CPQ870765B21 HPE 900GB SAS 15K SFF SC 512e DS HDD 595,00
 CPQ872348B21 HPE 960GB SATA 6G MU SFF SC DS SSD 1.100,00
 CPQ872350B21 HPE 960GB SATA 6G MU LFF SCC DS SSD 839,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 1.079,00
 CPQ872853B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC SSD 265,00
 CPQ877790B21 HPE 1.92TB SATA MU LFF SCC DS SSD 868,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL0X15R NL/BTP/Precision 5540/Core i7-9850H/8GB/256GB SSD/15.6' 1.693,00
 FHD/Nvidia Quadro T1000/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 
 Cell/W10Pro/vPro/3Y ProSpt (N008P5540BTPNL) 
DEL1MJT3 NL/BTS/Optiplex 3070 MFF/Core 325,00
 i3-9100T/4GB/500GB/Integrated/W10Pro/1Y Basic Onsite 
 (S003O3070MFF_SPL) 
DEL41DD5 Latitude 3500/Core i5-8265U/8GB/256GB SSD/15.6i FHD/Intel UHD 596,00
 620/Cam Mic/WLAN+ BT/Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/1Y Basic Onsite 
DEL44PV4 Latitude 3400/Core i3-8145U/8GB/128GB SSD/14.0i FHD/Intel UHD 479,00
 620/Cam Mic/WLAN+ BT/Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/1Y Basic Onsite 
DEL77HH4 BNL/BTS/Optiplex 5070 MFF/Core i5-9500T/8GB/256GB 668,00
 SSD/Integrated/WLAN + BT/W10Pro/3Y Basic Onsite 
 (S005O5070MFF_SPL) 
DELCDGN5 NL/BTP/Lati 5300 2in1/Core i5-8265U/8GB/256GB SSD/13.3in FHD 1.022,00
 Touch/Intel UHD 620/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 
 Cell/W10Pro/1Y Basic Onsite 
DELDCWPY Preci 3431/Core i7-8700U/8GB/256GB SSD/Quadro P620/DVD 869,00
 RW/W10Pro/vPro/1Y Basic Onsite 
DELF3N7M Latitude 3500/Core i3-8145U/8GB/128GB SSD/15.6i FHD/Intel UHD 463,00
 620/Cam Mic/WLAN+ BT/Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/1Y Basic Onsite 
DELJ9HM2 NL/BTP/Precision 5540/Core i7-9850H/16GB/256GB SSD/15.6' 1.788,00
 FHD/Nvidia Quadro T1000/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 
 Cell/W10Pro/vPro/3Y ProSpt (N004P5540BTPNL) 
DELJWPJT NL/BTP/Latitude 3301/Core i3-8145U/4GB/128GB SSD/13.3' HD/Intel 454,00
 UHD 620/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/1Y Basic 
 Onsite (N014L330113BTPNL) 
 DELMG2VV Vostro 3471/Core i5-9400/8GB/256GB SSD/Intel UHD 630/DVD 460,00
 RW/WLAN + BT/W10Pro/1YColl&Rtn 
DELP2X77 NL/BTS/Optiplex 3070 SFF/Core i3-9100/8GB/256GB 417,00
 SSD/Integrated/DVD RW/W10Pro/1Y Basic Onsite (S012O3070SFF_SPL) 
DELTRR8G BNL/BTS/Optiplex 5270 AIO/Core i5-9500/8GB/256GB SSD/21.5' 796,00
 FHD/Integrated/Adj Stand/Cam & Mic/DVD RW/WLAN + BT/W10Pro/3Y 
 Basic Onsite (S014O5270AIO_SPL) 
DELY1GWH Latitude 3400/Core i5-8265U/8GB/256GB SSD/14.0i FHD/Intel UHD 591,00
 620/Cam Mic/WLAN+ BT/Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/1Y Basic Onsite 
 DINN1101-04041 Kabel, 100 m, U/UTP solid, Cat.6, 23 AWG, Eca, LSZH, Grijs, Box va 51,50 **
 EAT3S450D 3S 450 DIN 61,48
 EAT3S550I 3S 550 IEC 66,78
 EAT3S700I 3S 700 IEC 81,62
 EAT3S850D 3S 850 DIN 94,34
EAT5P650IR 5P UPS 1 Fase Line-Interactive Rack 1U 650VA/420W 303,00
EAT9PX1000IRT2U 9PX 1000i RT2U 809,00
EAT9PX1000IRTN 9PX 1000i RT2U Netpack 979,00
EAT9PX3000IRT2U 9PX 3000i RT2U 1.770,00
EAT9PX3000IRT3U 9PX 3000i RT3U 1.619,00
EAT9PXEBM240 9PX EBM 240V 1.056,00
EAT9SX1500I 9SX 1500i 798,00
EAT9SXEBM240T 9SX EBM 240V Tower 1.174,00
EAT9SXEBM72R 9SX EBM 72V Rack2U 507,00
EATELP650IEC Ellipse PRO 650 IEC 132,00
EATS30N ATS30 712,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1CA75AA 16GB 1x16GB DDR4-2400 ECC RAM 339,00
HP1HE07AAABB 45W USB-C G2 Power Adapter 61,05
 HP1ME01AA NVIDIA Quadro P1000 4GB Kit 470,00
 HP1WT20AA NVIDIA Quadro Sync II 1.240,00
HP3JP91AA 512GB TLC SATA-3 M.2 SSD 242,00
HP3ME68AAABB Healthcare Edition HC241 296,00
HP3ME69AAABB Healthcare Edition HC241p 343,00
HP3PL82AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC RAM 200,00
HP3TQ34AA 4GB DDR4-2666 1x4GB nECC SODIMM RAM 77,59
HP3TQ36AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC SODIMM RAM 314,00
HP3TQ37AA 8GB DDR4-2666 1x8GB ECC SODIMM RAM 206,00
 HP6BD61AV70972438 BTO/HP EliteDesk 800 G5 TWR/i7- 9700 1.235,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 454,00IN
HPAJ718A 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack 58,51
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch 465,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.874,00
HPAJ840A M6625 2.5-INCH SAS DRIVE Enclosure 1.623,00
HPBW913A 647 1200MM PALLET Intelligent RACK 1.489,00
HPC7973A Ultrium 400/800 GB Data cartridge 1-pack va 40,79 **
HPC7978A Ultrium Universal Cleaning cartridge va 67,98 **
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 221,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 424,00
HPC9722A Toner cartridge Yellow, Color LaserJet 4600/4650 va 90,23 **
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 116,00NS
HPE6U60ABE ILO Adv BL incl 1yr TS U E-LTU 137,00NS
 HPJ9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 575,00
HPJ9522A ProCurve MSM145 RF SECURITY SENSOR 58,51
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 456,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 1.215,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 928,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 693,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 2.001,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.952,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 2.271,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.358,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.952,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 2.147,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 397,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 277,00
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 265,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 728,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 334,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 148,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 179,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 318,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 509,00 **
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.840,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.570,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 331,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.306,00
 HPJL323A Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 3.488,00
 HPJL324A Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 3.762,00
 HPJL429A Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Swch 4.442,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 8.840,00
 HPJW811A Aruba Instant IAP-315 (RW) 802.11n/ac Dual 2x2:2/4x4:4 MU-MIMO 423,00
 Radio IntegratedAntenna AP 
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.428,00
HPLQ037AA 1TB SATA 6GB/S 7200 HDD 116,00
 HPN9X93A HPE MSA 2TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512n HDD 314,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.953,00
 HPP03629B21 HPE DL360 Gen10 3204 1P 16G 8SFF Svr 2.076,00
 HPP03630B21 HPE DL360 Gen10 4208 1P 16G 8SFF Svr 2.300,00
 HPP03632B21 HPE DL360 Gen10 4214 1P 16G 8SFF Svr 2.538,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 1.002,00
 HPP9M76A HPE SN1600Q 32Gb 2p FC HBA 2.047,00
 HPQ0L14A HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA 1.063,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQ7842A Maintenance Kit ADF f LaserJet 5025/5035MFP 79,97NS
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 212,00
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl va 33,37 **
HPQR496A M6710 900GB 6G SAS 10K 2.5in HDD 670,00
HPRG56517230CN Fuser CLJ 4600 va 272,00 **
HPRM11537000CN Fuserkit for LaserJet 2430 va 84,05 **
HPU2GC1E 3y 24x7 DL38x(p) FC SVC 1.204,00NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,78
 HWL1902GHD2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D HD Black (PDF417. (1902gHD-2). charge 459,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 178,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 201,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 334,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 177,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 156,00
IBM00D5810 5M IBM QSFP+ TO QSFP+ CABLE 249,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 94,12
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 153,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 176,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 122,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 107,00
IBM00KA098 System x 900W High Efficiency Platinum A 176,00
IBM00NA023 Ultrium 5 Data Cartridges 5-Pack 215,00
 IBM00NA069 6173 Path Failover 461,00
IBM00NA089 6173 Rack Mount Kit 246,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 459,00
IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 294,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 418,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 228,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 271,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 136,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 209,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 190,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 311,00
 IBM00YD992 460W redundant power supply 141,00
IBM01CV750 QLogic 16Gb 404,00
IBM01DC482 Storage 400GB 3DWD SSD 2.5in SAS 386,00
IBM01DC673 Strg V3700 V2 3m SAS Cable mSAS 123,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 190,00
IBM01DE355 Storage V3700 V2 1.8TB 2.5in 10K 645,00
IBM01DE371 Strg V3700 V2 Easy Tier Key Activation 290,00
 IBM01DE375 Strg V3700 V2 XP Remote Mirroring Key Ac 368,00
IBM0A36231 THINKPAD 170W AC ADAPTER W520 EU/RUS/IND 64,87
IBM10RS003RMH M920q CI5 8/256GB W10P 780,00
IBM10T700AUMH M720q Intel Coffeelake B360 ES Tiny T 840,00
IBM10T700AVMH M720q Intel Coffeelake B360 ES Tiny T 513,00
 IBM11A4000HMH M75q-1,RYZEN 5,8GB,256GB,W10P64,3 YEAR 501,00
 IBM11BM0055MH V530S,I5-9400,8GB,256GB,W10P64,1 YEAR 510,00
 IBM11BM0056MH V530S,I3-9100,4GB,256GB,W10H64,1 YEAR 355,00
 IBM20RA003WMH E14-IML T Ci5 8/256GB 14IN W10P 741,00
 IBM20RD004HMH E15-IML T Ci3 8/256GB 15.6IN W10P 638,00
 IBM20RD004JMH E15-IML T Ci5 8/256GB 15.6IN W10P 732,00
 IBM20RR003EMH ThinkBook 13s-IML Ci7 16/512GB 13.3IN W10P 843,00
 IBM20S0000FMH 256GB_SSD_M.2_2280_NVME_TLC_OP 1.048,00
 IBM20T0001PMH 512GB_SSD_M.2_2280_NVME_TLC_OP 1.316,00
 IBM20U90042MH 512GB_SSD_M.2_2280_NVME_TLC_OP 1.525,00
 IBM20U90044MH 512GB_SSD_M.2_2280_NVME_TLC_OP 1.635,00
 IBM20U90047MH 256GB_SSD_M.2_2280_NVME_TLC_OP 1.330,00
IBM40A00065EU ThinkPad Basic Dock - 65W 120,00
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 184,00
IBM42D0501 QLOGIC 8GB FC SINGLE-PORT HBA 136,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 490,00
IBM45J9150 Brainboxes Universal PCI LPT Printer Port 68,68
IBM4617A21 ThinkSystem DS4200 SFF SAS Dual C 2.687,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 340,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 373,00
IBM46W0841 64GB TruDDR4 Memory (4Rx4 1.2V) PC4-19200 PC4 2400MH z LP LRDIMM 905,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 226,00
IBM49Y7890 BNT QSFP-TO-QSFP CABLE, 1 METER 249,00
IBM49Y7960 INTEL X520 10GBE SFP ADAPTER 341,00
IBM4X70J67438 THINKPAD MEMORY 16G ECC DDR4 2133 SODIMM - P70 P50 149,00
IBM4X90H55731 Micro HDMI to VGA cable 48,84
IBM4XB0G88764 LTS TS150 3.5in 2TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps HDD 224,00
IBM4XB0K48500 HDD/ThinkPad PCIe-NVMe 256G OPAL 2.0 193,00
IBM4XB7A10237 2.5' 5200 240GB MS SATA SSD 367,00
IBM4XH0H34192 ThinkPad Stack Professional Kit 256,00
IBM4ZC7A08707 TS 16GB TruDDR4 2933MHz (1Rx4 1.2V)RDIMM 149,00
 IBM55949BX IBM 8kVA/11kVA 3U Rack or Tower Extended 917,00
IBM7159BAX RackSwitch G7028 Rear to Front 927,00
IBM7SD7A05740 ThinkSystem 2.5' Intel S4500 960G 859,00
IBM7SD7A05765 ThinkSystem 2.5i 5100 240GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 260,00
IBM7X02A042EA Xeon Silver 4110 8C 2.1GHz 11MB Cache/8 2.437,00
IBM7X06A04LEA Xeon Silver 4110 8C 2.1GHz 11MB Cache/8 2.779,00
IBM7X06A0H6EA ThinkSystem SR650 5217 32GB 4.123,00
IBM7X08A075EA ThinkSystem SR530 4208 16GB 1.960,00
IBM7X77A01302 TS 16GB TruDDR4 2666 MHz 1Rx4 1.2V RDI 182,00
IBM7X77A01305 64GB TruDDR4 2666 MHz 4Rx4 1.2V LRDIMM 716,00
IBM7XB7A00021 TS 2.5' 300GB 15K SAS 12Gb 512n 165,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 536,00
IBM7XG7A05575 ThinkSystem SR650 Intel Xeon Silver 4110 706,00
IBM7Y37A01091 STA 430-16e SAS/SATA HBA 377,00
IIYTF5538UHSCB1AG 55i WIDE LCD Open Frame Projective Capacitive Bezelfree 12-P 1.774,00
 Touch. 3840 x 2160. 4K UHD IPS. Flat Glass Front. DP. HDMI2x. 
 DVI-D. VGA. 420 cd/m. 1100:1. 8ms. 
LXM15R0120 SHEET FEEDER DUAL 2000SHTS F/ W840 310,00ML
LXM40X3744 1767 developer Carrier va 101,00 **
LXMC780H1KG Toner cartridge Black Prebate f C780 / X782e (10k) va 155,00 **
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,56
 PNYVCQP1000V2PB Quadro P1000 V2 LowProfile DP 302,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 42,24
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,73UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,24
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,40
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,06
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,49 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,16 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,28 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,71 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,65 **
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00
ZYXATP200EU0102F ATP 10/100/1000 2*WAN 4*LAN/DMZ ports 1*SFP 2*USB with 1 Yr Bundle 788,00
ZYXATP800EU0102F ATP800 EU with 1 Yr Security Suite RoHs 2.810,00
ZYXGS1008HPEU0101F GS1008-HP 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 8 x PoE 60 Watt 66,66
ZYXGS135018HPEU0101F 18 Port managed CCTV PoE Switch long ra 261,00
ZYXGS190010HPEU0101F GS1900-10HP 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots 106,00
 802.3at desktop fanless 77 Watt PoE 
ZYXGS190048HPEU0101F GS1900-48HP 24-port GbE L2 Smart Switch 170 Watt rackmount 410,00
ZYXGS19008HPEU0102F GS1900-8HP. 8-port GbE L2 PoE Smart Switch. 802.3at. desktop 89,04
 Fanless - Version 2 
ZYXGS192024HPV2EU0101F GS1920-24HPv2 28 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit 330,00
 Copper PoE and 4x Gigabit dual pers. hybrid mode standalone or 
 NebulaFlexCloud 375 Watt PoE 
ZYXGS192024V2EU0101F GS1920-24 28-port GbE L2 Smart Switch 152,00
ZYXGS19208HPV2EU0101F GS1920-8HPv2 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 177,00
 2x Gigabit dual pers. hybrid mode standalone or NebulaFlex 
 Cloud 130 WattPoE fanless 
ZYXGS221024HPEU0101F GS2210-24HP 24 port Gigabit L2 managed PoE switch 375Watt 628,00
ZYXGS221048EU0101F GS2210-48 48 port Gigabit L2 managed switch 562,00
 ZYXLTE3301M209EU01V1F Router CAT4 LTE B3/7/8/20/40 + 3G/2G 110,00
ZYXNAP102ZZ0101F NAP102 802.11ac 2x2 Dual-Radio Nebula Cloud Managed Access Point 125,00
ZYXNAP203ZZ0101F 802.11ac 2x2 Dual-Radio Nebula Cloud Managed Access Point 280,00
 ZYXNSG200ZZ0102F Nebula Cloud Managed Security Gateway Dual WAN ( IDP - 663,00
 Application Patrol- DHCP - NAT - QoS and VLAN management) 
ZYXNWA1123ACPROEU0102F NWA1123-AC Pro - Dual optimised 802.11ac 3x3 Standalone AP 357,00
 Triple pack (excludes passive PoE injector) 
ZYXUSG60EU0101F USG60 Firewall Appliance 10/100/1000. 4x LAN/DMZ. 2x WAN. 401,00
 ZYXUSGFLEX200EU0102F USG Flex Firewall 10/100/1000 - 2WAN - 4 LAN/DMZ ports - 1 SFP 597,00
 - 2 USB with 1 Yr UTM bundle 
ZYXVPN100EU0101F VPN Firewall Appliance 6 GE Copper/1 SFP 2000 Mbit/S Firewall 530,00
 Throughput 100 Ipsec VPN Tunnels 
ZYXWAC6303DSEU0101F WAC6303D-S 802.11ac 3x3 Wave2 Smart Antenna AP with BLE Beacon (no PSU) 326,00
ZYXWAC6503DSEU0101F WAC6503D-S 802.11ac 3x3 Smart Antenna AP 419,00
 ZYXWAX650SEU0101F WAX650S EU AND UK SINGLE PACK 594,00
ZYXXGS221028EU0101F XGS2210-28 24 port Gigabit L2 managed switch 4x 10G 636,00
ZYXXGS221028HPEU0101F XGS2210-28HP 24 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G 809,00
ZYXXGS221052HPEU0101F XGS2210-52HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G 1.102,00
 ZYXXS193012HPZZ0101F XS1930-12HP 776,00
ZYXZYWALL110EU0101F Firewall 19in 10/100/1000 2 WAN 4 LAN / DMZ ports 1 OPT port 2 USB 440,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 10-JUL-2020 om 11:14:18.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.