VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
3C16420 SuperStack II PS Hub 40/50 Cascade Cable 30 cm va 4,99 **
 3CP10805U Cable/USB Hotsync 1m f m50x 2,00NS
 3CP50404U Mobile Internet Kit v1/EN CD W32 f Palm 4,00ML
ACRKBA3007019 Keyboard QWERTY US Aspire 1360, 1520, 1660, TravelMate 2100 14,99US
AOCE2260SDA 22i WSXGA+ 2ms 1680x1050 16/10VGA&DVI-D Viewing angle Speakers 105,00
APC20521ME SCSI External Cable MD50 male - MD50 male 1 m 12,65NS
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 391,00IN
 Monitoring card & modem 
APCSMC1000I Smart-UPS C 1000VA LCD 230V. tower model 311,00
APCSMC1500I Smart-UPS C 1500VA LCD 230V. tower model 420,00
APCSMT1500I Smart-UPS 1500VA LCD 230V 485,00IN
APCSMT2200RMI2U Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V 1.044,00
APCSMX2200RMHV2U Smart-UPS X 2200VA Rack/TOWER LCD 200-240V 1.386,00
APCSRT10KRMXLI SMART-UPS SRT 10000VA RM 230V 4.069,00
APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 1.523,00
APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 3.661,00
APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 4.039,00
APCSRTRK2 Smart-UPS SRT 19in Rail Kit 139,00
 ASMDK320100020S DVI-D <=> DVI-D kabel Single link 2meter 5,98
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N CAT6 MODULAR WALL OUTLETSHIELDED 6,07
ASU90YV09X0M0NA00 ASUS DUAL-GTX1060-O6G GTX1060 DVI 2xHDMI 2xDisplayPort 6GB GDDR5 275,00
AXS013600101 Camera Explorer Single user 91,64ML
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.622,00
BLKA3L791B50CMBLU Cat 5e Patch Cable, Assembled, 50cm, Blue va 0,62 **
BLKCU1000AED10 USB 2.0 Cable USBA-USBB 3M 4,51IN
BLKF1D9101N06 OmniView SOHO KVM-kabel met Audiofaciliteiten, 1.8 m USB 12,93NL
BLKF2A032B06E Parallel Printer Cable, DB25 - C36, 1.8m Assembled Bulk 8,82NS
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
BLKF3D112B05MGLD Cable DB25 M to F Gold RS232 Straight 5m 10,23NS
BLKF3N40006ICE Cable FireWire 6pin to 6pin 1.8m 14,25UK
BLKF4A096BLP Compact NULL Modem Adapter Serial DB9 MALE/FEMALE 3,34NS
BLKF5U219DF USB 2.0 Hi-Speed 3-poorts PCI-kaart 17,82NL
BLKF8Z445EA Universal Mini USB CLA f CARS CIGAR LIGHER SOCKET 8,46IN
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 37,99
 Photo Paper 
CAN0628B001 PGI-5BK Ink cartridge Black va 10,70 **
CAN1029A008 PR-101/A3 Photo Paper Pro A3 - 10 sheets va 19,89 **
 CAN1032A001 FM-101/4x6 in Glossy Photo Cards 20 sheets va 5,47 **
 CAN1033A002BUN PG-540 / CL-541 MULTI PACK + HR-101N PAPER A4 / 50 Sheet 30,37
 CAN4529B001BUN PGI-525 PGBK / black ink + MP-101 A4 5 Sheet / Matte Photo Paper 14,46
CAN4705A002 BCI-6Bk Navulling Black va 7,88 **
CAN4706A002 BCI-6C Navulling Cyan va 8,18 **
CAN4707A002 BCI-6M Navulling Magenta va 8,18 **
CAN4708A002 BCI-6Y Navulling Yellow va 8,18 **
CAN4709A002 BCI-6PC Navulling Photo Cyan va 8,18 **
CAN4710A002 BCI-6PM Navulling Photo Magenta va 8,26 **
 CAN5225B006BUN PG-540 / CL-541 MULTI PACK + PAPER A3 / HR-101N / 100 Sheet 48,46
CAN7728A001AA SC-PS900 Soft Case voor G2, S30, S40, S45, S50, S60, S70 23,86NS
CAN7739A001 KC-36IP Ink Paper Set 36 sheets 5x9 cm va 8,63 **
CAN7740A001 KC-18IL Ink Paper Set 18 sheets 17,3x22 mm va 6,51 **
CAN7741A001 KC-18IF Ink Paper Set 18 sheets 5x9 cm va 8,42 **
CAN9401A001 KW-24IP Ink Paper Set 24 sheets 10x20 cm va 15,84 **
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 54,69
CISACS890RM19 RackMount Kit FOR 890 57,24IN
 CISAIRANT2413P2MN 2.4 GHz 13dBi Directional Antenna 2 port 300,00
CISAIRANT2422DWR 2.4GHz 2.2dBi Dipole Antenna WHITE w RP-TNC CONNECT 16,45EN
CISAIRANT2450VN 2.4 GHz 5.0 dBi Omni Ant w N Connect 75,04IN
 CISAIRANT2524DBR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. BLK RP-TNC 23,46
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 23,46
 CISAIRANT2524DWR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. WHITE RP-TNC 23,46
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 207,00
 CISAIRANT2544V4MR 2.4GHz 4dBi/5GHz 4dBi Multi Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 318,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 191,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 450,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 205,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 148,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 457,00
 CISAIRAP2802EEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Ext Ant E 583,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 667,00
 CISAIRAP3702IUXK9C AP/802.11ac 4x4:3SS w/CleanAir Int Ant 625,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 717,00
 CISAIRAP3802EEK9C 802.11AC W2 AP W/CA 732,00
 CISAIRAP3802IEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Int Ant 689,00
 CISAIRAP3802PEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Pro Ext Ant mGig -E Domain 732,00
 CISAIRCAP1532EEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP External Ant. E Reg Dom. 625,00
 CISAIRCAP2602EEK9 802.11n CAP w/CleanAir 3x4:3SS Mod Ext Ant E Reg Domain 542,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 573,00
CISAIRCT250425K9 Wireless Controller/2504 w/25 AP Lic 2.664,00
CISAIRCT25045K9 2504 Wireless Controller w/5 AP Licenses 542,00
 CISAIRCT2504HAK9 2504 Wireless Controller for High Availability 501,00
 CISAIRCT2504RMNT Bracket/2504 Wless Controller Rack Mount 46,20
CISAIRCT550825K9 5508 Wireless Controller f up to 25 AP's 6.689,00IN
CISAIRCT550850K9 5508 Series Wireless Controller FOR UP TO 50 AP'S 9.407,00IN
CISAIRPWRB Power SPLY:100-240 VAC OUT: 48VDC 380 MA:1130 1140 1240 1300 30,36
 CISAIRPWRC Power Adapter (AC/DC) Indoor AP700W 31,68
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 76,32
 CISAIRSAP702IEK9 802.11n Standalone 702 2x2:2SS Int Ant E Reg Domain 209,00
CISASA5500SC10 ASA 5500 10 Security Contexts License 1.088,00EN
CISASA5505SECBUNK9 ASA 5505 Sec Plus Appliance w SW, UL Users, HA, 3DES/AES 795,00EN
CISASA5505ULBUNK9 ASA 5505 Appliance w SW, UL Users, 8-ports, 3DES/AES 407,00EN
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 176,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 664,00
 CISASA5512FPWRK9 ASA 5512-X with FirePOWER Services 6GE AC 3DES/AES SSD 1.761,00
 CISASA5515FPWRK9 ASA 5515-X with FirePOWER Services 6GE AC 3DES/AES SSD 2.127,00
CISASA5515K9 ASA 5515-X with SW 6GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 2.007,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 10.657,00
 CISASA5585BOT1YR Lic/ASA 5585 X Botnet Traffic Filter 1yr 2.706,00
 CISASAIC6GECUB ASA 5525-X Interface Card 6p 2.174,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 2.790,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.691,00
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.434,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.378,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.931,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.963,00IN
CISC2951VSECSREK9 2951 SRE Bundle SRE 700 PVDM3-32 UC SEC LIC. PAK 4.824,00EN
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.672,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 213,00
 CISC3850RACKKIT Rack Mount Kit/Cat 3850 19 23 24in ETSI 123,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 5.145,00EN
 CISC3925EVSECK9 3925E Voice Sec. Bundle 10.416,00
 CISC4KXPWR750ACF Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply 913,00
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 975,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 501,00
 CISC881WEK9 881 Eth Sec Router with 802.11n ETSI Compliant 412,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 437,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 290,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 355,00
 CISC897VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over POTS (non-US) 4G LTE / HSPA+ 1.016,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 667,00
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 85,22IN
CISCABSPWR30CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 30 CM Spare va 44,50 **
CISCABSTACK1M StackWise 1M Stacking Cable 99,21IN
CISCABSTACK3M StackWise 3M Stacking Cable 131,00IN
CISCABSTACK50CM StackWise 50CM Stacking Cable 47,52IN
CISCABSTKE05M BLADESwitch 0.5M STACKING Cable va 44,50 **
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 90,31
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 128,00
CISCO2901SECK9 2901 Security Bundle W/ SEC License PAK 1.559,00EN
CISCO2911SECK9 2911 Security Bundle W/ SEC License PAK 1.937,00EN
CISCO2921K9 2921 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 1 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 1.999,00EN
CISCO2921SECK9 2921 Security Bundle W/ SEC License PAK 2.481,00EN
CISCO2921VK9 2921 Voice Bundle PVDM3-32 UC License PAK 2.419,00EN
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.059,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.541,00EN
CISCO2951VK9 2951 Voice Bundle PVDM3-32 UC License PAK 4.541,00EN
 CISCP7821K9 UP Phone 7821 99,21
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 302,00IN
CISCP7965G Unified IP Phone 7965 GIG Ethernet COLOR Spare 343,00IN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 401,00IN
 CISCP8831DCCBL 8831 Daisy Chain Cable 95,40
 CISCP8831DCEUK9 8831 Daisy Chain Kit -EU Australia 508,00
 CISCP8831DCK9 8831IP Conference Phone 570,00
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 570,00
 CISCP8851K9 UC Phone 8851 237,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 282,00
 CISEHWIC1GESFPCU EHWIC 1 PORT Dual MODE SFP (10M/100M/1G)Spare 384,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 218,00
CISEHWIC4ESGP FOUR PORT 10/100/1000 Ethernet Interface CARD W/POE IN 309,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 478,00
CISEHWICVADSLB Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B 334,00
CISGLCFE100LX 100BASE-LX SFP f FE-port 151,00IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 121,00IN
CISGLCLXSMRGD 1000MBPS Single MODE Rugged SFP 249,00EN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 164,00IN
CISHWIC2FE Two 10/100 routed-port HWIC 447,00EN
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 654,00EN
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 40,92EN
CISSFP10GER Transceiver Module/10G Base-ER SFP Mod 2.027,00
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 496,00IN
CISSFP10GLRM Module/10G Base-LR SFP Module 321,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 226,00IN
 CISSFP10GSRX 10GBASE-SR SFP Module f Extd tenp range 226,00
CISSFPGET 1000BASE-T SFP (NEBS 3) 113,00IN
 CISSFPH10GBCU25M Cable/10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter 50,16
CISSG500X48PK9G5 Switch/48Prt Gb POE w/4Prt 10G StackMngd 1.943,00
CISWIC1BSTV3 1-port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) 106,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.269,00EN
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 440,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 353,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 270,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 416,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 353,00
 CISWSC2960XR24PDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.664,00
 CISWSC2960XR24TDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 2 x 10G 2.393,00
 CISWSC2960XR48LPDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 4.099,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 880,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 1.002,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 625,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.337,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.759,00
 CISWSC365024TDL Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL LAN Base 2.009,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.765,00
CISWSC3750X24SS Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base 9.808,00
 CISWSC385012X48UL Catalyst 3850 48 Port 12mGig+36Gig 5.382,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.941,00
 CISWSC385016XSE Catalyst 3850 16 Port 10G Fiber IP Svcs 8.734,00
 CISWSC385016XSS Catalyst 3850 16 Port 10G Fiber IP Base 7.837,00
 CISWSC385024XUS Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Base 6.047,00
 CISWSC385032XSS Catalyst 3850 32 Port 10G Fiber IP Base 12.088,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 11.301,00
 CISWSC4500XF16SFPPLUS Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base Back-to-Front cooling 6.888,00
 CPQ303125B22 Interne CD-RW Drive 48x/12x/48x IDE Carbon 97,90NS
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 336,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 121,00IN
CPQ625031B21 3TB SAS 7.2K 3.5 inch DP MDL HDD 284,00
CPQ647899B21 8GB 1RX4 PC3-12800R-11 KIT 117,00
CPQ647903B21 32GB 4RX4 PC3L-10600L-9 KIT 518,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 151,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 75,23
CPQ685018B21 DL320E GEN8 MINI SAS CABLE KIT 42,24
CPQ693689B21 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in DP MDL HDD 255,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 241,00
CPQ726736B21 Smart Array P440ar/2G Controller 281,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 433,00
CPQ726825B21 Smart Array P441/4G Controller 415,00
CPQ733660B21 2U SFF Easy Install Rail Kit 81,40
CPQ734807B21 1U SFF Easy Install Rail Kit 78,86
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 416,00
CPQ755260B21 DL360 Gen9 E5-2603v3 ETY SATA Svr 1.302,00
CPQ759210B21 450GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 256,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 465,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.080,00
CPQ803860B21 DL380 Gen9 E5-2690v3 32GB Perf2 Svr 6.652,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 461,00
CPQ861754B21 6TB SAS 7.2K LFF SC 512E DS HDD 446,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,41
DEL45211514 Simple E-port II with 240W 181,00
DLKDWLAG650 Cardbus/PC Card Adapter 45,67IN
 DLX8712823006290 Cursus Typen CD-ROM 16,20NL
DYMS0722400 Labels/Large Address 36mmx89mm White 2rol va 14,28 **
DYMS0928980 M1 Mailing Scale 1KG EMEA 19,94
 DYNKL1433VQC PCMCIA Modemkabel + Ethernetkabel w BNC en UTP aansluiting 20,67NS
EAT9PX2200IRTBP 9PX 2200i RT3U HotSwap IEC 1.101,00
EAT9PX6KIBP 9PX 6000i HotSwap 2.428,00
EPSC13S015016 Ribbon Black LQ-670 680 860 1060 2500 2550 va 6,04 **
EPSC13S050037 Waste Toner Collector C1000/C2000 (30000 p) va 19,52 **
EPSC13T07114H10 Inkt cartridges T0711H DURABrite Ultra Black high-cap 2pk va 19,86 **
EPSC13T544600 Inkt cartridge Light Magenta (220ml) - Stylus Pro 9600 va 80,74 **
FRC34948 Data Recovery Service ADS NL 33,16NL
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
 FUJS26391F194L200 Car/Air adapter 12/24V in,16V out 83,21NS
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
FUM42681 Data cartridge DLT-IV 40/70/80GB va 24,66 **
GP230VCL003 Li-ION Accu Canon NB-1L, NB-1LH 3,7v 840mAh 17,10
 GP230VJL005 Li-ION Accu JVC BN-V514 28,71
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 496,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 368,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 490,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 470,00
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 37,08 **
HPAJ941A StorageWorks D2700 Disk Enclosure 1.744,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 329,00IN
HPB7E26B StoreVirtual 4530 600GB SAS Storage 10.673,00
HPC2936A Color LaserJet tranSparencies, A4 (50 sheets) va 37,70 **
HPC6050A Iron-on Transfers, A4 (12 sheets) va 12,85 **
HPC8R23A MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk 164,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 496,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 746,00
HPC8S54A MSA 2040 SAS DC LFF Storage 3.283,00
HPE5E76AAABB Mouse X500 6,24
HPFH973AT DisplayPort to DVI-D Adapter 13,86
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC 63,60IN
HPJ4859C ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC 108,00IN
HPJ9150A ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver 165,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 340,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 237,00
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable va 157,00 **
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS 946,00
HPJ9550A 24-port Gig-T v2 zl Module 975,00
HPJ9575A 3800-24G-2SFP+ Switch 2.457,00
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 387,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 278,00
HPJ9591A E-MSM460 Dual RADIO 802.11N AP (WW 577,00
HPJ9731A 2920 2-PORT 10GBE SFP+ MODULE 249,00
HPJ9732A 2920 2-PORT 10GBASE-T MODULE 336,00
HPJ9733A PROCURVE 2520-8 POE SWITCH 326,00
HPJ9736A 2920 3.0M STACKING CABLE va 159,00 **
HPJ9805A 640 Redundant/External PS Shelf 880,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 625,00
HPJ9831A 5406R zl2 Switch Fan Tray 184,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.115,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 932,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.098,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.247,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.224,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.393,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.886,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.078,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.257,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 202,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 328,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 210,00
HPJ9P83AA 16GB DDR4-2133 ECC Memory 294,00
HPJC094A 16-PORT GIG-T A5800 Module 809,00IN
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 146,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 176,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 638,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 362,00IN
HPJD095C X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC CABLE 82,68
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 108,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 156,00IN
HPJD360B 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module 156,00INA5500
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 270,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 140,00
HPJD368B 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD 415,00INA5500/E40
HPJG838A FF 5900CP-48XG-4QSFP+ Switch 6.019,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 913,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.963,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 347,00
 HPJH149A HPE 5510 24G SFP 4SFP+ HI Swch 3.350,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 1.814,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.842,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 4.050,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 3.273,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.413,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.329,00
HPM1N99ATABB EliteDisplay E240 Monitor 184,00
HPM1P00ATABB EliteDisplay E240c Monitor 206,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 742,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 141,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 524,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 786,00
HPRJ316AA Bluetooth PC card Mouse OP=OP 52,36NS
HPU0RA3E VMware vSOM Startup Std SVC 3.486,00
HPU2FR3E ECP/3y 24x7 ML310e FC SVC 394,00NS
HPU2FS8E 5y Nbd ML310e FC SVC 404,00NS
HPU2FT7E 3y Nbd ML350e FC SVC 604,00NS
HPU2FU6E Care Pack 4y NBD ML350e Foundation Ca 760,00NS
HPU2FU9E Care Pack 4y 24x7 ML350e Foundation C 1.280,00NS
HPU2FV5E 5y Nbd ML350e FC SVC 850,00NS
HPU2FZ4E 3y 24x7 DL36x(p) FC SVC 996,00NS
HPU2GA3E ECP/4y 24x7 DL36x(p) FC SVC 1.740,00NS
HPU2GB2E 5y 24x7 DL36x(p) FC SVC 2.084,00NS
HPU2GC1E 3y 24x7 DL38x(p) FC SVC 1.314,00NS
HPU2GD0E ECP/4y 24x7 DL38x(p) FC SVC 2.303,00NS
HPU2GD9E 5y 24x7 DL38x(p) FC SVC 2.761,00NS
HPU2GE8E 3y 24x7 ML350(p) FC SVC 826,00NS
HPU2GF4E Care Pack 4y NBD ML350(p) Foundation 415,00NS
HPU2GF7E ECP/4y 24x7 ML350(p) FC SVC 1.205,00NS
HPU2GG3E 5y Nbd ML350(p) FC SVC 634,00NS
HPU2GG6E 5y 24x7 ML350(p) FC SVC 1.499,00NS
HPU2GK9E 3y Nbd DL360e FC SVC 466,00NS
HPU2GM7E 5y Nbd DL360e FC SVC 834,00NS
HPU2GP8E Care Pack 4y 24x7 DL380e Foundation C 1.314,00NS
HPU2GQ4E 5y Nbd DL380e FC SVC 804,00NS
HPU2GV5E Care Pack 5y NBD ML10 Foundation Care 316,00NS
HPU2HA0E Foundation Care 3y Nbd c7000 Blade En 341,00NS
HPU2HQ3E Care Pack 3y 24x7 DL36x(p) w/IC Found 1.132,00NS
HPU2HR2E 4y 24x7 DL36x(p) w/IC FC SVC Proliant DL36x(p) with IC 24x7 HW 1.950,00NS
 support 4 hour onsite response 24x7 SW phone support and SW 
 Updates for eligible SW. 
HPU2HS1E Care Pack 5y 24x7 DL36x(p) w/IC Found 2.321,00NS
HPU2HT0E Care Pack 3y 24x7 DL38x(p) w/IC Found 1.457,00NS
HPU2HU8E Care Pack 5y 24x7 DL38x(p) w/IC Found 3.010,00NS
HPU2Z44E 3y Nbd DL38x p ProCare Service 929,00NS
HPU2Z46E 5y Nbd DL38x p ProCare Service 2.327,00NS
HPU2Z51E 4y 4h 24x7 DL38x p ProCare Service 3.467,00NS
HPU2Z68E 3y 4h 24x7 DL58x ProCare Service 2.186,00NS
HPU2Z80E 3Yr NBD DL36x p ProCare Service 721,00NS
HPU2Z82E 5y Nbd DL36xp ProCare Service 1.759,00NS
HPU3A72E 3y Nbd ML350 p ProCare Service 687,00NS
HPU3A73E 4y Nbd ML350 p ProCare Service 1.106,00NS
HPU3A74E 5y Nbd ML350 p ProCare Service 1.389,00NS
HPU3A79E 4y 4h 24x7 ML350(p) ProCare Service 1.906,00NS
HPU3A80E 5yr 4h 24x7 ML350 p ProCare Service 2.280,00NS
HPU3N17E 3y Nbd DL38x p w/IC ProCare Service 1.096,00NS
HPU3N19E 5y Nbd DL38x p w/IC ProCare Service 2.636,00NS
HPU3N53E 3y Nbd DL36x p w/IC ProCare Service 866,00NS
HPU3N55E 5y Nbd DL36x(p) w/IC ProCare Service 2.053,00NS
HPU6D05E 4y Nbd ML350e ProCare Service 1.651,00NS
HPU6D13E 4y 4h 24x7 ML350e ProCare Service 2.165,00NS
HPU6E53E 4y 4h 24x7 DL380e ProCare Service 2.100,00NS
HPU7AG3E ECP/4y 24x7 DL380 Gen9 FC Service 2.441,00NS
HPU7AG6E 4y 24x7 DL380 Gen9 ProCare Service 3.691,00NS
HPU7AN7E ECP/4y 24x7 DL360 Gen9 FC Service 1.753,00NS
HPU7AP0E 4y 24x7 DL360 Gen9 ProCare Service 2.652,00
HPU7AW9E ECP/5y 24x7 DL180 Gen9 FC Service 1.755,00NS
HPU7BH3E ECP/4y Nbd ML350 Gen9 FC Service 660,00NS
HPU7BH9E Foundation Care 4y 24x7 ML350 Gen9 FC 1.313,00NS
HPU7BS1E ECP/5y 24x7 BL4xxc Gen9 FC SVC 1.973,00NS
HPU7WJ2E 5y 24x7 Gen9 FC Svc ProLiant DL80 1.060,00
HPU7WS9E 5 year 24x7 ML150 Gen9 FC 1.075,00NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
 HPW4V44AV99190230 BTO/HP 705 G3 Desktop Mini PC 272,00
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 270,00
IBM00AE916 N2226 SAS/SATA HBA for IBM System x 601,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 217,00
IBM00AJ081 300G 15K 6Gbps SAS 2.5in G3HS 512e HDD (ZIE VOORRADIG 141,00
 ALTERNATIEF LEN-00NA626) 
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 273,00
IBM00AJ300 IBM 600GB 15K 6GBPS SAS 2.5 G2HS HDD 388,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 683,00
IBM00FK645 Intel Xeon 10C Processor Model E5-2650v3 1.054,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 135,00
IBM00FN173 IBM 6TB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2HS 51 459,00
IBM00MJ095 8 Gb FC 4PHost InterCard -V3700 696,00
IBM00MJ143 600GB 15K 12 Gb SAS 2.5 HDD V3700 392,00
IBM00MJ163 1.5m SASCable(mSASHDtomSAS)V3700 96,67
IBM00MJ166 3m SASCable(mSASHDtomSAS)V3700 118,00
IBM00MM690 LS 2.5' 1.2TB 10K SASHDD 326,00
IBM00MM730 LS 3.5' 4TB7.2K NLSASHDD 353,00
 IBM00NA119 6173 LTO 6 HH Fibre Drive Sled 2.896,00
IBM00NA251 IBM 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 248,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 387,00
IBM00NA441 IBM 1.8TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS 512e 496,00
IBM00NA526 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS 512e HDD 549,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 191,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 251,00
IBM00YC529 M500DC 480GB Enterprise Mainstream Plus 572,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 66,14
IBM0C19530 ThinkServer 3.5IN 1TB 7.2K SAS 6Gbps Hot Swap Hard Drive 190,00
 IBM10M70007MHBUN M710s CI5 8/256GB W10P + Free T24i 783,00
 IBM10M7005GMHBUN M710s CI5 8/256GB W10P + Free T24i 829,00
 IBM10NM0025MHBUN V520s Ci5 4/500GB W10P + free 3Y NBD 486,00
 IBM10NM0043MHBUN V520s Ci5 4/256GB W10P + free 3Y NBD 488,00
 IBM20H90001MHBUN T570 Ci7 8/256GB W10P + 50% USB-C DOCK 1.463,00
 IBM20H90002MHBUN T570 Ci5 8/256GB W10P + 50% USB-C DOCK 1.336,00
 IBM20HD0001MHBUN T470 Ci5 8/256GB W10P + 50% USB-C DOCK 1.296,00
 IBM20HF0000MHBUN T470s Ci5 8/256GB W10P + 50% USB-C DOCK 1.319,00
 IBM20J60018MHBUN T470p Ci7 8/256GB W10P + 50% USB-C DOCK 1.459,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 58,51NS
IBM41U3198 ThinkPad T60/R60 Series Enhanced Battery 97,94IN
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 483,00
IBM81Y9650 900GB 10K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 246,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 282,00
IBM90Y8877 300GB 2.5 INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 168,00
IM22356 Clip flash drive 2GB USB 2.0 6,60UK
 IM74040197852 CD-RW 650MB 74min 4X-10X jewelCase 5-pack va 5,96 **
 IM84980224228 Data cartridge Travan TR-1 800MB va 13,98 **
INTCNLA6000PAK5 PRO/100 VE Desktop 32-bit CNR Adapter RJ45, 5-pak 141,00NS
 INTWM3B2200BGRWWB2 PRO/Wireless 2200 Mini-PCI Adapter type 3B - IEEE 802.11bg 29,88IN
 KDK1909282 AC adapter 7V, DC series (*) 24,62NS
KEN64050 ComboSaver Security Cable 29,22NS
KTYD864001 64MB Module for Generic Memory Upgrades oem partno.: N/A 41,21NS
KTYKFJDP100128 128MB Module for Fujitsu-Siemens oem partno.: FMVM128T; 37,08NS
 PL060178; PL060199; PL060202 
KTYKFJFPC50256 256MB Module for Fujitsu-Siemens oem partno.: FPCEM51AP; 27,77NS
 S26391-F2476-L300 
KTYKTD1925512 512MB Module for Dell oem partno.: N/A 107,00NS
KTYKTD8300512 512MB Module for Dell oem partno.: N/A 31,45NS
KTYKTDDM8400A2G 2GB Module for Dell, oem partnr.: N/A 31,88NS
KTYKTHZD8000B2G 2GB Module for HP/Compaq, oem partnr.: EM995AA (HP/Compaq) 29,16NS
KTYKTT3614512I 512MB DDR SODIMM for Toshiba oem partno.: PA3164U-1M51 57,08NS
 LCM61603 Upgrade Advanced VPN Client to current version 49,54
 LHVXA7DU400 Voice Xpress Advanced v4 71,71NL4
LOG910000199 RX250 Optical Mouse USB Black OEM 9,78IN
LOG910001356BUN Wireless Presenter R400 5+1 189,00
 LOG910003357BUN6 B100 wired mouse 5+1 Bundle 32,07
 LOG910004798BUN6 B170 Wireless Mouse Black 5+1 45,93
LOG920002479 Keyboard K120 FOR Business US INT L layout 13,56US
 LOG920007131BUN Wireless KBD K400 Plus BLK NLB 5+1 172,00
 LOG920007145BUN Wireless Touch Keyboard K400 Plus BLACK US INTL 10+1 172,00
 LOG960001055BUN C920 HD Pro Webcam 5+1 418,00
LOG9672280100 Deluxe Access Keyboard PS/2 14,88US
 LOG980001202BUN6 Multimedia Speakers Z333 5+1 239,00
LOG9801770000 Headphone Dialog-220 Stereo Black OEM 4,54NS
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICS K/Logitech Group+SmartDock+Mics 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICSEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox+Mics 1.595,00
 LOGNUCGRONL2 Kit Group inc NUC i5+K400 NL 2.038,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAM K/Logitech Smart Dock and Connect Cam 839,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAMEXTBOX K/Logitech SmartDock+ConnectCam+ExtBox 1.029,00
 LOGSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech SmartDock+Extender Box 709,00
 LOGSMARTDOCKMEETUP K/Logitech SmartDock+MeetUp 1.183,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOX K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box 1.389,00
LSYLAPAC2600EUB1 BUNDLE Linksys Dual Band AC2600 Access Point + 3x WUSB6100M224,00
 MU-MIMO ADAPTER 
 MGCMSYGRX500256 256MB Module for Sony oem partno.: PCGA-MM256D; PCGE-MMDDR256 19,87
 MIN87006150 Lichtnet adapter AC-5 Dimage X 19,00
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 55,00
 VDSL CO modem 
MSFANB00021 Wired Keyboard 600 USB US-Int Black 11,60US-INT
 MSFEJT00004 Mini DisplayPort - HDMI 2.0 M/F adapter 27,64
 MSFFMN00007 Surface Pro Type Cover Eng Intl Euro Hdwr Commercial Black 96,62
MSFP7306165 Windows Svr Std 2012 R2 x64 English 1pkDSP OEI DVD 2CPU/2VM 561,00
 MSFR9Q00034 Surface Pro Type Cover QWERTY US-Int Zwart 95,55US-INT
 MXL27530800 HD DVDR 15GB va 10,98 **
MXL27547401JP DVD-RAM/4.7GB Video 120 in Library Case 5pk va 12,11 **
NSNMD135DBLACK Flatscreen Bureausteun (bureauklem & bladdoorvoer ) 2 schermen 99,00
 Max. 27 inch / totaal draagvermogen 16kg 
NSTHINCLIENT01 Thin Client / mini pc holder VESA Black 12,96
NSTHINCLIENT05 Thin Client Holder black 15,43
 OL102513 USB kabel Camedia 7,00
 PRI53335 Color Cartridge CMY Bravo Disc Publisher Pro / Xi / XRP va 9,00 **
 PRI53336 Black Cartridge Bravo Disc Publisher Pro / Xi / XRP va 9,00 **
 RSARD1100GPR400A PCMCIA SmartCard reader GCR400 1-500 readers 39,00
SAMLH32PMFPBGCEN PM32F/32' LED Blu 1920x1080 501,00
SCS2889FK00180 Omnipage 18 nl Dutch Educational NL 228,00
SCS2889LK00180 OmniPage 18.0 Dutch Brown Bag 221,00
SCS2889XK00180 Omnipage Standard EN 18.0 Corporate Windows 228,00
SCS2889XW00180 OmniPage v18/EN CD W32 228,00
SCSE709FK00190 OmniPage Ultimate French Brown Bag 445,00
SCSE709FW00190 OmniPage Ultimate French 445,00
SCSE709XK00190 OmniPage Ultimate International English Brown Bag 445,00
SCSE709XW00190 CS/OmniPage Ultmate/EN CD W32 MB 445,00
SNYQTRNS20 Data cartridge TR-5 10-20GB va 9,00 **
SNYVAIOBOXEWY2 All Vaio Models,2-Year Extension Warranty Pack 39,00
 SNYVF37PKS PL Filter en beschermFilter : Diameter 37mm 19,00IN
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 40,66
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,92UK
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,49
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 54,81
 1-Port USB Hub 1920x1200 
 SYM21367033 Endpoint Protection 14 En 25 Users BndlBus Pack Basic 12 Months 653,00
 SYM21367036 Endpoint Protection 14 En 10 Users BndlBus Pack Basic 12 Months 318,00
 SYM21367090 Endpoint Protection 14 En 5 Users Bndl Bus Pack Basic 12 Months 174,00
TOSPA3129U1BRS Slim SelectBay 2nd Battery - SP6000/SP6100* 69,00NS
 TPLBS1001 Bluetooth Speaker Bluetooth 4.1 portable design single speaker 60 feet 24,43
 TPLUP525 25W 5-Port USB Charger 5 USB charging ports 5V/2.4A per port 13,28
 total 5V/5.0A- TP-Link Smart Charging technology- 1.65X fast 
 charging 
 TPLWBS510 Outdoor 5GHz 300Mbps Wireless Base Stat 45,10
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,38 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,96 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,39 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,15 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,15 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,96 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,14 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,81 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,81 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,80 **
 VISTC05MCAT6 Techconnect 0.5m CAT6 cable 1,66
 VISTC1M35MMP Techconnect 1m MINIJACK cable 4,53
 VISTC1MCAT6 Techconnect 1m CAT6 cable 2,56
 VISTC1MHDMI Techconnect 1m HDMI cable 6,75
 VISTC20MCAT6 Techconnect 20m CAT6 cable 16,38
 VISTC23MHDMI Techconnect 3m HDMI cable 11,25
 VISTC25MUSB Techconnect 5m USB cable 6,15
 VISTC2MCAT6 Techconnect 2m CAT6 cable 2,94
 VISTC2MDP Techconnect 2m DISPLAYPORT cable 12,73
 VISTC2MMDPHDMI Techconnect 2m mDP to HDMI cable 15,34
 VISTC2MS Techconnect 2m SERIAL cable 4,38
 VISTC2MUSBEXT Techconnect 2m USB Extnsion cable 3,39
 VISTC2MVGAP Techconnect 2m VGA patch cable 5,79
 VISTC2VGAHDMI2 Techconnect VGA to HDMI Convertor 31,68
 VISTC3MCAT6 Techconnect 3m CAT6 cable 3,49
 VISTC3MVGAP Techconnect 3m VGA patch cable 6,48
 VISTC5MCAT6 Techconnect 5m CAT6 cable 5,37
 VISTC5MDP Techconnect 5m DISPLAYPORT cable 17,73
 VISTC5MS Techconnect 5m SERIAL cable 6,06
 VISTC5MVGAP Techconnect 5m VGA patch cable 8,49
 VISTCDPHDMI Techconnect DP TO HDMI Adaptor 25,09
 VISTCMDPHDMI Techconnect mDP TO HDMI Adaptor 18,25
 VISTCUSBSER Techconnect USB SERIAL Adaptor 18,02
 VISVFMC2X2 VFM-C LCD Ceiling Mount 200x200 41,89
 VISVFMW1X1 VFM-W LCD Wall Mount 100x100 10,77
 VISVFMW2X2 VFM-W LCD Wall Mount 200x200 13,39
 VISVFMWA1X1 VFM-W LCD Wall Arm 100x100 110,00
 VISVFMWA4X4 VFM-W LCD Wall Arm 400x400 31,73
 VISVFMWS VFM-W LCD Wall Arm Shelf 194,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00
WD1600YS HDD Caviar RE 160GB SATA II 7200rpm 16MB Raid Edition 40,57IN
 XAN200100225 Ilumina Tonercartridge zwart va 49,00 **
 XAN200100232 Ilumina Transportband Unit va 99,00 **
 XIRCABLEETH121 RJ-45 Cable f Cardbus Ethernet 10/100 Adapter 13,77NS
ZYX1301220660HW61 Prestige 660HW-61 ADSL 2/2+ m/r Annex A + 4prt Switch + 59,00IN
 Firewall + 54mb Wireless 
 ZYX130202G0792OPENBOX Prestige 792H G.SHDSL Modem /Router + Firewall + IPSEC + VPN 99,00IN

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 24-NOV-2017 om 10:06:40.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2017 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.