VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,96
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,44
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 40,08
 Photo Paper 
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 72,50
 CISAIRACC1530PMK2 Pole Mount Kit for AP1530 Series with tilt adjustment 80,13
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 26,22
 CISAIRANT2524DWR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. WHITE RP-TNC 17,93
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 229,00
 CISAIRANT2544V4MR 2.4GHz 4dBi/5GHz 4dBi Multi Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 316,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 174,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 153,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 554,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 246,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 53,42
 CISAIRAP1852EEK9 802.11ac Wave 2 4x4:4SS Ext Ant E Reg Dom 433,00
 CISAIRAP1852IEK9 802.11ac Wave 2 4x4:4SS Int Ant E Reg Dom 369,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 629,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 682,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 626,00
CISAIRCAB050LLR 50 ft. Low loss Cable Assembly w RP-TNC connectors 95,40IN
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 82,68
 CISASA5506K9 ASA 5506-X WITH FIREPOWER SERVICES 8GE AC 3DES/AES 358,00
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 164,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 610,00
 CISASA5508K9 ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES 1.271,00
 CISASA5525FPWRK9 ASA 5525-X with FirePOWER Services 8GE AC 3DES/AES SSD 3.704,00
CISASA5525K9 ASA 5525-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 4.024,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 3.044,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 2.059,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 2.059,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 1.722,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.441,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.179,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.760,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.268,00IN
 CISC2960XSTACK Catalyst 2960-X FlexStack+ Stacking Module 450,00
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 702,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 1.198,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.911,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 249,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 5.115,00EN
CISC3KPWR1150WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 1150WAC Power Supply 638,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 816,00
 CISC867VAEK9 867VAE Sec Router w/VDSL2/ADSL2 306,00
 CISC881K9 880 Series Integrated Services Routers 377,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 575,00
 CISC886VAK9 880 Series Integrated Services Routers 358,00
 CISC887VAK9 880 Series Integrated Services Routers 358,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 384,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 442,00
 CISC891FK9 890 Series Integrated Services Routers 572,00
 CISC892FSPK9 892F 2 GE/SFP High Perf Security Router 745,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 818,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 679,00
CISCABCONSOLERJ45 Console Cable 6FT with RJ45 AND DB9F va 38,32 **
CISCABCONSOLEUSB Console Cab 6ft w/USB Type A and Mini-B 38,28
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 108,00IN
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 136,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 3.498,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 3.849,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 3.631,00EN
CISCP3905 UNIFIED SIP PHONE 3905 CHARCOAL STANDARD HANDSET 53,42
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 81,40
 CISCP7821K9 UP Phone 7821 90,31
 CISCP7841K9 UP Phone 7841 130,00
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 401,00IN
 CISCP8811K9 IP Phone 8811 Series 167,00
 CISCP8821K9 Wireless IP Phone 8821 World mode device ONLY 284,00
 CISCP8821K9BUN Unified Wireless IP Phone 8821 World Mode Bundle 353,00
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 653,00
 CISCP8841WK9 IP Phone 8841 White 218,00
 CISCP8851K9 UC Phone 8851 239,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 273,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 524,00
CISGLCFE100FX 100BASE-FX SFP f FE-port 90,31IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 113,00IN
 CISIE200016PTCGE Switch/POE on LAN base with 1588 GE upl 1.412,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 600,00
 CISIE20008TCB IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Base 610,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 765,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 791,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 750,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 845,00IN
CISIE30008TCE IE 3000 8-port BASE Switch W/ LAYER 3 2.206,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.059,00
 CISIEM30004PC IE 3000 Expansion Module 4 POE 10/100 824,00
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 554,00IN
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 108,00EN
CISPWRIE3000AC IE 3000 Power Transformer 197,00
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 109,00
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 27,72EN
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 1.122,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 277,00IN
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 54,12
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 52,80
 CISSG11024HPEU SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch 217,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 826,00
CISSLM2008PTEU SG 200-08P 8-port Gigabit PoE Smart Switch EN 151,00
CISSRW2016K9EU CSB SG 300-20 20-port Gigabit MANAGED Switch 262,00IN
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 394,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 881,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 646,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 503,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.518,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.095,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 881,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 449,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 475,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 455,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 353,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 270,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 358,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 305,00
 CISWSC2960CX8PCL Catalyst 2960-CX 8 Port PoE LAN Base 484,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 394,00
 CISWSC2960L16TSLL Catalyst 2960L 16 port GigE 2 x 1G SFP LAN Lite 437,00
 CISWSC2960L8TSLL Catalyst 2960L 8 port GigE 2 x 1G SFP LAN Lite 277,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.704,00
 CISWSC2960X24PSL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1GB 1.138,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.185,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.408,00
 CISWSC2960X24TSL Catalyst 2960-X 24 GigE 4 x 1G SFP 889,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 717,00
 CISWSC2960X48FPDL Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 2.965,00
 CISWSC2960X48FPSL Catalyst 2960-X 48GigE 740W 4x1G SFP 2.233,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.594,00
 CISWSC2960X48LPSL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 4x1G SFP 2.075,00
 CISWSC2960X48TDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 2x10G SFP+ Base 2.075,00
 CISWSC2960X48TSL Catalyst 2960-X 48 GigE 4 x 1G SFP 1.556,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.259,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.860,00
 CISWSC2960XR24TDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 2 x 10G 2.186,00
 CISWSC2960XR24TSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 4 x 1G 1.667,00
 CISWSC2960XR48FPDI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 2 x 10G SFP+ IP Lite 4.115,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.311,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 2.429,00
 CISWSC2960XR48TSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 4 x 1G 2.706,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 772,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 927,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 633,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 646,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 538,00
 CISWSC3560CX8XPDS Catalyst 3560-CX 2 x mGig 6x1G PoE IP 863,00
 CISWSC365012X48URL Cat3650 48p mGig 8x10G Uplink LAN Base 6.030,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.185,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 1.908,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.342,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 3.565,00
 CISWSC365024PSL Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink LAN Base 1.708,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 2.164,00
 CISWSC365024TDE Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Services 3.858,00
 CISWSC365024TDS Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Base 2.406,00
 CISWSC365048FDE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IPServices 7.836,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 4.105,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 5.147,00
 CISWSC365048FQE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x10G UPL IPServices 8.249,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 7.427,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 6.957,00
 CISWSC365048PDL Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 3.631,00
 CISWSC365048PDS Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Base 4.518,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 6.540,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.896,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 3.088,00
 CISWSC365048TQE Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL IP Services 7.213,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 6.365,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.479,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 3.463,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 4.185,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.573,00
 CISWSC385024PE Catalyst 3850 24 Port PoE IP Services 4.796,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.790,00
 CISWSC385024PS Catalyst 3850 24 Port PoE IP Base 3.483,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.383,00
 CISWSC385024TL Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base 2.341,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 3.101,00
 CISWSC385024UE Catalyst 3850 24 Port UPOE IP Services 5.628,00
 CISWSC385024UL Catalyst 3850 24 Port UPOE LAN Bas 3.258,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 11.476,00
 CISWSC385024XSS Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Base 9.769,00
 CISWSC385024XUE Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Svcs 8.532,00
 CISWSC385048FE Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Services 7.557,00
 CISWSC385048FL Catalyst 3850 48 Port Full PoE LAN Base 5.709,00
 CISWSC385048TE Catalyst 3850 48 Port Data IP Services 9.297,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 4.455,00
 CISWSC385048US Catalyst 3850 48 Port UPOE IP Base 6.677,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 12.316,00
CPQ407339B21 EXT Mini SAS 2M Cable 76,32NS
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 97,94
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 63,60IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 146,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 30,36
CPQ631922B21 512MB 36in FBWC B-Series Smart Array 64,87
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 314,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 43,56
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 52,80
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 196,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 981,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 65,05
CPQ665243B21 Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr 476,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 387,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 365,00
CPQ716591B21 Ethernet 10Gb 2P 561T Adptr 562,00
CPQ717491B21 Ethernet 10Gb 2P 570FLR-SFP+ Adptr 365,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 97,94
CPQ719076B21 DL380 Gen9 Primary 2 Slot Riser Kit 50,16
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 398,00
CPQ726740B21 DL360 Gen9 P440ar for 2 GPU Configs 183,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 97,94
CPQ727060B21 FlexFabric 10Gb 2P 556FLR-SFP+Adptr 542,00
CPQ784105425 TOP DL180 Gen9 E5-2609v3 8SFF EU Svr 577,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 678,00
 CPQ815101B21 HPE 64GB 4Rx4 PC4-2666V-L Smart Kit 703,00
 CPQ817718B21 HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adapter 379,00
 CPQ826567B21 HPE DL380 Gen10 6130 2P 64G 8SFF Server 7.972,00
 CPQ846436B21 HPE 1.6TB 12G SAS MU-1 SFF SC SSD 3.024,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 296,00
 CPQ865438B21 HPE 800W FS Ti Ht Plg LH Pwr Sply Kit 256,00
 CPQ867964B21 HPE DL360 Gen10 6130 2P 64G 10NVMe Server 8.389,00
 CPQ870765B21 HPE 900GB SAS 15K SFF SC 512e DS HDD 512,00
 CPQ872348B21 HPE 960GB SATA 6G MU SFF SC DS SSD 947,00
 CPQ872350B21 HPE 960GB SATA 6G MU LFF SCC DS SSD 655,00
 CPQ872853B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC SSD 284,00
 CPQ877790B21 HPE 1.92TB SATA MU LFF SCC DS SSD 737,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL400AJRR 300GB 15k RPM SAS 12Gbps 3.5' PowerEdge 186,00
EPSV11H877040 EB-710Ui 2.048,00
FRC56346 Mini Tablet ext.SSD USB3.0 128GB 56,81
FRC56362 Mobile Drive Classic 5TB USB 3.0 201,00
FRC56394 Ext mSSD512GB MAXX USB-C/USB 3.1 Gen 2/3YWarrty 159,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1CA75AA 16GB 1x16GB DDR4-2400 ECC RAM 282,00
HP1HE07AAABB 45W USB-C G2 Power Adapter 52,80
 HP1ME01AA NVIDIA Quadro P1000 4GB Kit 402,00
HP1ME40AA Nvidia Quadro P4000 8GB 4xDP 990,00
HP1ME43AA NVIDIA Quadro P400 2GB Kit 153,00
 HP1WT20AA NVIDIA Quadro Sync II 1.201,00
HP3JP91AA 512GB TLC SATA-3 M.2 SSD 202,00
HP3ME25AA NVIDIA Quadro P620 2GB Kit w/2 Adapters 211,00
HP3PL81AA 8GB DDR4-2666 1x8GB nECC RAM 107,00
HP3PL82AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC RAM 251,00
HP3TQ34AA 4GB DDR4-2666 1x4GB nECC SODIMM RAM 64,87
HP3TQ36AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC SODIMM RAM 261,00
HP3TQ37AA 8GB DDR4-2666 1x8GB ECC SODIMM RAM 206,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 373,00IN
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch 387,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.228,00
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 46,97 **
HPAJ840A M6625 2.5-INCH SAS DRIVE Enclosure 1.251,00
HPBW913A 647 1200MM PALLET Intelligent RACK 1.147,00
HPC1N58A LaserJet 220v Fuser Maintenance Kit va 212,00 **
HPC7973A Ultrium 400/800 GB Data cartridge 1-pack va 34,61 **
HPC7978A Ultrium Universal Cleaning cartridge va 58,09 **
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 200,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 692,00
HPC9153A Printeronderhouds-Kit 220 V (350.000 pagina ’s), LaserJet 9000 509,00NS
HPC9721A Toner cartridge Cyan, Color LaserJet 4600/4650 va 80,34 **
HPC9722A Toner cartridge Yellow, Color LaserJet 4600/4650 va 75,40 **
HPCB389A LaserJet 220V PM Kit f the P4014 P4015 and P4515 series va 246,00 **
HPCF08167904 Transfer belt LJ 500/M551 va 326,00 **
HPCF284A LaserJet Sheetfeeder 500vel 111,00
HPD8F30AA 512GB SATA SSD 256,00
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 118,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 94,12NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 217,00NS
HPE7U25AA SB03XL Notebook Battery 71,23
HPF7W96AA Display Port to DVI Adapter 31,68
HPFH973AT DisplayPort to DVI-D Adapter 13,86
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 190,00
 HPJ9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 473,00
 HPJ9285D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable 130,00
HPJ9522A ProCurve MSM145 RF SECURITY SENSOR 35,64
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 374,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 1.320,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.250,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.264,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 796,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 450,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 570,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.575,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.059,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.236,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 865,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.700,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.868,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.250,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.868,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.898,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 341,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 238,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 392,00
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 218,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 600,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 108,00IN
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 270,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 149,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 265,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 425,00 **
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.599,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.272,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.163,00
 HPJL078A Aruba 3810M 1QSFP+ 40GbE Module 396,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 276,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.089,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.199,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 1.985,00
 HPJL323A Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 3.086,00
 HPJL324A Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 3.450,00
 HPJL325A Aruba 2930 2-port Stacking Module 383,00
 HPJL429A Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Swch 3.702,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.237,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 5.898,00
 HPJW811A Aruba Instant IAP-315 (RW) 802.11n/ac Dual 2x2:2/4x4:4 MU-MIMO 418,00
 Radio IntegratedAntenna AP 
 HPJX936A Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP 231,00
 HPJX945A Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP 321,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.175,00
HPLQ037AA 1TB SATA 6GB/S 7200 HDD 113,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 740,00
HPN0S95AA Intel8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card 47,52
 HPN9X04A HPE SV3000 300GB 12G SAS 10K SFF HDD 229,00
 HPN9X93A HPE MSA 2TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512n HDD 263,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.728,00
 HPP05924B21 HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD 176,00
 HPP9D93A HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA 697,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 748,00
 HPP9M76A HPE SN1600Q 32Gb 2p FC HBA 1.763,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 746,00
 HPQ0L14A HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA 845,00
HPQ2R41A HPE MSA 2.4TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD 660,00
 HPQ2R42A HPE MSA 12TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 865,00
HPQ3985A Image Fuser Kit (220 V), Color LaserJet 5550 va 277,00 **
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQ7551X Toner cartridge Black (13000), LaserJet P3005 M3035MFP M3027MFP va 174,00 **
HPQ7842A Maintenance Kit ADF f LaserJet 5025/5035MFP 72,50NS
HPQB576AA 2TB SATA 6GB/S 7200 HDD 145,00
HPQK645AA SX09 Notebook Battery 126,00
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 183,00
HPQK725A B-series 16Gb SFP+LW 10km XCVR 826,00
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl va 28,43 **
HPQR496A M6710 900GB 6G SAS 10K 2.5in HDD 577,00
HPRG56517230CN Fuser CLJ 4600 va 226,00 **
HPRM11537000CN Fuserkit for LaserJet 2430 va 70,45 **
HPU2GC1E 3y 24x7 DL38x(p) FC SVC 926,00NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,78
HPW3K09AA ACC: UC Wireless Duo Headset 145,00
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 135,00
 HWL1902GHD2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D HD Black (PDF417. (1902gHD-2). charge 486,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWLMK378061A38 Fusion 3780 USB Kit Dark Grey ((MS3780-38). stand (46-00225-3).216,00
 coiled low speed USB cable (53-53235-N-3).) 
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 319,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 149,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 277,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 127,00
IBM00AJ340 240 GB SATA 1.8i MLC Enterprise Value SSD for System x 314,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 318,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 559,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 130,00
IBM00D5012 4GB 1X4GB 2RX8 1.35V PC3L-12800 CL11 67,41
IBM00D5016 8GB PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz 123,00
IBM00D5810 5M IBM QSFP+ TO QSFP+ CABLE 210,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 62,32
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 128,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 160,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 83,95
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 150,00
IBM00KA097 System x 750W Power Supply 200-240V 210,00
IBM00KA098 System x 900W High Efficiency Platinum A 160,00
 IBM00NA069 6173 Path Failover 384,00
IBM00NA089 6173 Rack Mount Kit 206,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 332,00
IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 244,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 349,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 160,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 226,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 121,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 178,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 178,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 260,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 469,00
IBM00YC380 960GB Enterprise Entry SATA HS 2.5in SSD 730,00
IBM00YC385 120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5' S 151,00
 IBM00YD992 460W redundant power supply 117,00
IBM01DC192 Storage 600GB 15K 2.5in SAS HDD 207,00
IBM01DC407 Storage 1.2TB 10K 2.5in SAS HDD 181,00
IBM01DC427 Storage 600GB 10K 2.5in SAS HDD 137,00
IBM01DC482 Storage 400GB 3DWD SSD 2.5in SAS 321,00
IBM01DC673 Strg V3700 V2 3m SAS Cable mSAS 103,00
IBM01DC675 Strg V3700 V2 0.6m 12Gb SAS Cable mSAS 125,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 158,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 562,00
IBM01DE355 Storage V3700 V2 1.8TB 2.5in 10K 522,00
IBM01DE359 Storage V3700 V2 400GB 2.5in Flas 1.413,00
IBM01DE367 Strg V3700 V2 FlashCopy Upgrade Key Acti 312,00
IBM01DE371 Strg V3700 V2 Easy Tier Key Activation 242,00
 IBM01DE375 Strg V3700 V2 XP Remote Mirroring Key Ac 447,00
IBM01GU641 Win Svr 2016 CAL 10 Device 197,00
IBM01KP969 Storage V3700 V2 2.4TB 2.5i 10K HDD 1.419,00
IBM0A36231 THINKPAD 170W AC ADAPTER W520 EU/RUS/IND 53,42
IBM0A36307 ThinkPad Battery 44++ (9 Cell) 90,31
IBM0C19502 Think Server 3.5IN 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 134,00
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 151,00
IBM40A50230EU ThinkPad Workstation Dock EU 94,12
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 196,00
IBM40AG0090EU THINKPAD BASIC DOCKING STATION (EUROPE/KOREA) 206,00
IBM40AH0135EU ThinkPadProDockingStation(Europe/Korea) 243,00
IBM40AJ0135EU ThinkPadUltraDockingStation(Europe/Korea) 239,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 63,60NS
IBM42D0501 QLOGIC 8GB FC SINGLE-PORT HBA 163,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 408,00
IBM4617A21 ThinkSystem DS4200 SFF SAS Dual C 2.238,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 146,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 406,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 284,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 281,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 207,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 360,00
IBM46W0841 64GB TruDDR4 Memory (4Rx4 1.2V) PC4-19200 PC4 2400MH z LP LRDIMM 835,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 190,00
IBM49Y7890 BNT QSFP-TO-QSFP CABLE, 1 METER 210,00
IBM49Y7960 INTEL X520 10GBE SFP ADAPTER 300,00
IBM4X20E50562 ThinkPad 135W AC Adapter Slim tip - EU1 Countries Indonesia Vitenam 68,68
IBM4X20E50578 ThinkPad 170W AC Adapter Slim Tip - EU1 71,23
IBM4X70G88319 ThinkServer 16GB DDR4-2400MHz (2Rx4) RDIMM (Tbv 310,00
 TD350/RD350/RD450) 
IBM4X70G88326 ThinkServer 16GB 2RX8 PC4-2400-E 251,00
IBM4X90H55731 Micro HDMI to VGA cable 44,88
IBM4XB7A10237 2.5' 5200 240GB MS SATA SSD 314,00
IBM4XB7A10238 2.5in 5200 480GB MS SATA SSD 519,00
IBM4ZC7A08707 TS 16GB TruDDR4 2933MHz (1Rx4 1.2V)RDIMM 163,00
 IBM55949BX IBM 8kVA/11kVA 3U Rack or Tower Extended 779,00
IBM64112B2 S2200 LFF CHAS DUAL SAS 3.5' 1.761,00
 IBM71762NX ULTRA DENSITY ENTERPRISE C19/C13 PDU MODULE (WW) 384,00
IBM7N47A00099 ThinkSystem 2.5' 1.2TB 10K SAS 12Gb Hot 251,00
IBM7SD7A05722 ThinkSystem 2.5i Intel S4600 480GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 363,00
IBM7SD7A05723 ThinkSystem 2.5 Intel S4600 240GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 278,00
IBM7SD7A05763 ThinkSystem 2.5i 5100 960GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 795,00
IBM7X06A095EA DCG ThinkSystem SR650 Xeon Gold 6134 8C 3.2GHz 16GB Open Bay 1x1100W 3.492,00
IBM7X77A01302 TS 16GB TruDDR4 2666 MHz 1Rx4 1.2V RDI 162,00
IBM7X77A01304 ThinkSystem 32GB TruDDR4 2666 MHz 2Rx4 231,00
IBM7X77A01305 64GB TruDDR4 2666 MHz 4Rx4 1.2V LRDIMM 596,00
IBM7XB7A00021 TS 2.5' 300GB 15K SAS 12Gb 512n 137,00
IBM7XB7A00022 ThinkSystem 2.5i 600GB 15K SAS 12Gb HotSwap 512n HDD 247,00
IBM7XB7A00024 TS 2.5'300GB 10K SAS 12Gb 512n 140,00
IBM7XB7A00026 ThinkSystem 2.5' 900GB 10K SAS 12Gb Hot 200,00
IBM7XB7A00028 2.5 1.8TB SAS 512e HDD 248,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 384,00
IBM7XB7A00069 2.4TB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512e HDD 307,00
IBM7XG7A05534 TS SR630 Intel Xeon Silver 4114 10C 85W 702,00
IBM7Y37A01091 STA 430-16e SAS/SATA HBA 314,00
IBM81Y1622 BLADE 1000BASE-SX SFP TRANSCE 113,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 333,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 212,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 528,00
LXM15R0120 SHEET FEEDER DUAL 2000SHTS F/ W840 258,00ML
LXMC734A1CG Toner f C73x X73x Cyan 6k 179,00
LXMC780H1KG Toner cartridge Black Prebate f C780 / X782e (10k) va 129,00 **
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 70,37
 MSFPVR00003FMN7 Pro7 i5/8/256 Platinum+Cover BL QWERTY 1.215,00
 MSFPVS00003FMN7 Pro7 i5/16/256 Platinum+Cover BL QWERTY 1.375,00
 MSFPVT00017FMN7 Pro7 i7/16/256 Black+Cover BL QWERTY 1.420,00
 MSFPVU00003FMN7 Pro7 i7/16/512 Platinum+Cover BL QWERTY 1.757,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 44,81
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,70UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,18
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,40
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 54,75
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,49 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,22 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,64 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,44 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,71 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,83 **
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 21-FEB-2020 om 09:50:28.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.