VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,94
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,39
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 97,94
CISAIRANT2430VR Ant/2.4-GHz 3 dBi Trip Omni 3 RP-TNC-Sp 142,00EN
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 26,22
 CISAIRANT2524DWR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. WHITE RP-TNC 23,46
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 231,00
 CISAIRANT2544V4MR 2.4GHz 4dBi/5GHz 4dBi Multi Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 431,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 192,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 164,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 326,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 54,69
 CISAIRAP1832IEK9 802.11ac Wave 2 3x3:2SS Int Ant E Reg Domain 267,00
 CISAIRAP1852EEK9 802.11ac Wave 2 4x4:4SS Ext Ant E Reg Dom 417,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 839,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 912,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 865,00
CISAIRCAB050LLR 50 ft. Low loss Cable Assembly w RP-TNC connectors 91,58IN
CISAIRPWRINJ15002 1520 Series Power Injector 131,00IN
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 159,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 706,00
CISASA5525K9 ASA 5525-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 3.660,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 3.131,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 2.116,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 2.116,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.347,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.510,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.242,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.838,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.332,00IN
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 1.070,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 2.604,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 239,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 5.260,00EN
CISC3KPWR1150WAC Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 1150WAC Power Supply 610,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 824,00
 CISC881K9 880 Series Integrated Services Routers 408,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 782,00
 CISC887VAK9 880 Series Integrated Services Routers 367,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 398,00
 CISC89124XK9 Router/891 w/GE/2SFP+24 Switch Ports 1.685,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 772,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 694,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 650,00
CISCABCONSOLERJ45 Console Cable 6FT with RJ45 AND DB9F va 48,20 **
CISCABCONSOLEUSB Console Cab 6ft w/USB Type A and Mini-B 51,48
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 51,48IN
CISCABSPWR30CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 30 CM Spare va 46,97 **
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 100,00
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 140,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.766,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 3.958,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 3.474,00EN
 CISCP7821K9 UP Phone 7821 102,00
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 394,00IN
 CISCP8811K9 IP Phone 8811 Series 170,00
 CISCP8821K9BUN Unified Wireless IP Phone 8821 World Mode Bundle 328,00
 CISCP8841WK9 IP Phone 8841 White 224,00
 CISCP8865K9 IP Phone 8865 292,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 539,00
CISGLCFE100FX 100BASE-FX SFP f FE-port 91,58IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 120,00IN
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 616,00
 CISIE20008TCB IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Base 832,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 1.064,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 678,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 740,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 887,00IN
CISIE30008TCE IE 3000 8-port BASE Switch W/ LAYER 3 2.268,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.116,00
 CISIEM30004PC IE 3000 Expansion Module 4 POE 10/100 831,00
 CISIEM30004SM IE 3000 4 port SFP expansion module 831,00
CISIEM30008FM IE 3000 Expansion Module 8 100FX 1.133,00IN
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 571,00IN
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 113,00EN
CISPWRIE3000AC IE 3000 Power Transformer 202,00
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 527,00EN
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 1.090,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 315,00IN
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 47,52
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 47,52
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 899,00
CISSLM2008PTEU SG 200-08P 8-port Gigabit PoE Smart Switch EN 163,00
CISSRW2016K9EU CSB SG 300-20 20-port Gigabit MANAGED Switch 272,00IN
 CISWSC296024LCL Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base 735,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 538,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 827,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 865,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 510,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 355,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.603,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.126,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 1.201,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 611,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 707,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 617,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 481,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 368,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 489,00
 CISWSC2960X24PSL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1GB 1.285,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.255,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.918,00
 CISWSC2960X24TSL Catalyst 2960-X 24 GigE 4 x 1G SFP 887,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 958,00
 CISWSC2960X48FPDL Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 2.614,00
 CISWSC2960X48FPSL Catalyst 2960-X 48GigE 740W 4x1G SFP 2.492,00
 CISWSC2960X48LPSL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 4x1G SFP 1.903,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.716,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.990,00
 CISWSC2960XR24TDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 2 x 10G 2.980,00
 CISWSC2960XR24TSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 4 x 1G 2.273,00
 CISWSC2960XR48FPDI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 2 x 10G SFP+ IP Lite 5.609,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 4.901,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.379,00
 CISWSC2960XR48TSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 4 x 1G 3.687,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 952,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 651,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 735,00
 CISWSC3560CX8XPDS Catalyst 3560-CX 2 x mGig 6x1G PoE IP 1.177,00
 CISWSC365012X48URL Cat3650 48p mGig 8x10G Uplink LAN Base 6.201,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 5.705,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.381,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 4.857,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 2.222,00
 CISWSC365024TDE Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Services 5.257,00
 CISWSC365024TSE Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Services 4.410,00
 CISWSC365048FDE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IPServices 10.679,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 5.594,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 5.158,00
 CISWSC365048FQE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x10G UPL IPServices 11.243,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 7.102,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.740,00
 CISWSC365048PDL Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 3.871,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 6.725,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 4.207,00
 CISWSC365048TQE Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL IP Services 9.832,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 6.447,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 3.342,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 4.158,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.504,00
 CISWSC385024PE Catalyst 3850 24 Port PoE IP Services 4.930,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.651,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.478,00
 CISWSC385024TE Catalyst 3850 24 Port Data IP Services 4.964,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 3.813,00
 CISWSC385024UE Catalyst 3850 24 Port UPOE IP Services 7.671,00
 CISWSC385024UL Catalyst 3850 24 Port UPOE LAN Bas 4.438,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 15.642,00
 CISWSC385024XSS Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Base 13.317,00
 CISWSC385048FE Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Services 7.771,00
 CISWSC385048PL Catalyst 3850 48 Port PoE LAN Base 5.166,00
 CISWSC385048TE Catalyst 3850 48 Port Data IP Services 12.673,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 6.071,00
CPQ407339B21 EXT Mini SAS 2M Cable 75,04NS
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 102,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 64,87IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 103,00
CPQ512488B21 ILO Advanced f BladeSystem no. MEDIA 1-Server License 77,59
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 30,36
CPQ631922B21 512MB 36in FBWC B-Series Smart Array 64,87
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 314,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 44,88
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 53,42
CPQ652500B21 Ethernet 1Gb 2P 361FLB Adptr 62,32
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 196,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 66,32
CPQ665243B21 Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr 476,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 387,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 365,00
CPQ716591B21 Ethernet 10Gb 2P 561T Adptr 562,00
CPQ717491B21 Ethernet 10Gb 2P 570FLR-SFP+ Adptr 365,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 102,00
CPQ718203B21 LPe1605 16Gb FC HBA 575,00
CPQ719076B21 DL380 Gen9 Primary 2 Slot Riser Kit 50,16
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 398,00
CPQ726740B21 DL360 Gen9 P440ar for 2 GPU Configs 183,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 97,94
CPQ727060B21 FlexFabric 10Gb 2P 556FLR-SFP+Adptr 533,00
CPQ784105425 TOP DL180 Gen9 E5-2609v3 8SFF EU Svr 577,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 667,00
 CPQ805351B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-R Kit 363,00
CPQ805671B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 224,00
 CPQ815101B21 HPE 64GB 4Rx4 PC4-2666V-L Smart Kit 644,00
 CPQ817718B21 HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adapter 373,00
 CPQ826567B21 HPE DL380 Gen10 6130 2P 64G 8SFF Server 8.148,00
 CPQ835955B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit 151,00
 CPQ846436B21 HPE 1.6TB 12G SAS MU-1 SFF SC SSD 2.973,00
 CPQ865438B21 HPE 800W FS Ti Ht Plg LH Pwr Sply Kit 251,00
 CPQ867964B21 HPE DL360 Gen10 6130 2P 64G 10NVMe Server 8.243,00
 CPQ869056B21 HPE 480GB SATA 6G RI LFF Lpc DS SSD 425,00
 CPQ870765B21 HPE 900GB SAS 15K SFF SC 512e DS HDD 503,00
 CPQ872348B21 HPE 960GB SATA 6G MU SFF SC DS SSD 931,00
 CPQ872350B21 HPE 960GB SATA 6G MU LFF SCC DS SSD 655,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 897,00
 CPQ872481B21 HPE 1.8TB SAS 10K SFF SC 512e DS HDD 355,00
 CPQ872853B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC SSD 221,00
 CPQ874572B21 HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit 103,00
 CPQ877790B21 HPE 1.92TB SATA MU LFF SCC DS SSD 737,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DELA7945660 16Go DIMM 288 DDR4 2133MHz 278,00
EPSV11H877040 EB-710Ui 2.402,00
FRC56346 Mini Tablet ext.SSD USB3.0 128GB 54,69
FRC56362 Mobile Drive Classic 5TB USB 3.0 201,00
FRC56394 Ext mSSD512GB MAXX USB-C/USB 3.1 Gen 2/3YWarrty 159,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1CA75AA 16GB 1x16GB DDR4-2400 ECC RAM 282,00
HP1DE48AA 256GB TLC 2280M2 SATA3 SSD 183,00
 HP1ME01AA NVIDIA Quadro P1000 4GB Kit 436,00
HP1ME40AA Nvidia Quadro P4000 8GB 4xDP 1.140,00
HP1ME43AA NVIDIA Quadro P400 2GB Kit 153,00
 HP1WT20AA NVIDIA Quadro Sync II 1.201,00
HP2TF08AA Radeon Pro WX 3100 4GB Graphics 248,00
HP3JP91AA 512GB TLC SATA-3 M.2 SSD 202,00
HP3KP39AA Z Turbo Drive 2TB TLC Z4/6 SSD Kit 1.497,00
HP3PL81AA 8GB DDR4-2666 1x8GB nECC RAM 104,00
HP3PL82AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC RAM 174,00
HP3TQ34AA 4GB DDR4-2666 1x4GB nECC SODIMM RAM 64,87
HP3TQ36AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC SODIMM RAM 261,00
HP3TQ37AA 8GB DDR4-2666 1x8GB ECC SODIMM RAM 206,00
 HP6YT67AA NVIDIA Quadro P2200 5GB 4 DP GFX 572,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 384,00IN
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch 387,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.228,00
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 46,97 **
HPAJ840A M6625 2.5-INCH SAS DRIVE Enclosure 1.251,00
HPBD502A ILO Adv BC 1 lic no med inc 3Y 24x7 270,00
HPBW913A 647 1200MM PALLET Intelligent RACK 1.147,00
HPC1N58A LaserJet 220v Fuser Maintenance Kit va 225,00 **
HPC7973A Ultrium 400/800 GB Data cartridge 1-pack va 34,61 **
HPC7978A Ultrium Universal Cleaning cartridge va 56,86 **
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 206,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 692,00
HPC9721A Toner cartridge Cyan, Color LaserJet 4600/4650 va 80,34 **
HPC9722A Toner cartridge Yellow, Color LaserJet 4600/4650 va 75,40 **
HPCB389A LaserJet 220V PM Kit f the P4014 P4015 and P4515 series va 243,00 **
HPCF065A LaserJet Printer 220V Maintenance Kit va 182,00 **
HPCF08167904 Transfer belt LJ 500/M551 va 326,00 **
HPCF284A LaserJet Sheetfeeder 500vel 111,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 97,94NS
HPE6U60ABE ILO Adv BL incl 1yr TS U E-LTU 116,00NS
HPE7U25AA SB03XL Notebook Battery 71,23
HPF7W96AA Display Port to DVI Adapter 31,68
HPFH973AT DisplayPort to DVI-D Adapter 13,86
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 116,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 224,00
 HPJ9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 486,00
HPJ9522A ProCurve MSM145 RF SECURITY SENSOR 35,64
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 386,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 1.059,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.285,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 801,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 509,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 586,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.693,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.700,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.921,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.285,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.793,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.817,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 336,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 234,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 502,00
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 224,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 616,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 125,00IN
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 270,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 151,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 265,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 425,00 **
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.557,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.020,00
 HPJL078A Aruba 3810M 1QSFP+ 40GbE Module 1.073,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 276,00
 HPJL088A Aruba 3810 Switch Fan Tray 206,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.089,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.293,00
 HPJL323A Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 2.952,00
 HPJL324A Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch 3.300,00
 HPJL429A Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Swch 3.702,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 7.367,00
 HPJW811A Aruba Instant IAP-315 (RW) 802.11n/ac Dual 2x2:2/4x4:4 MU-MIMO 418,00
 Radio IntegratedAntenna AP 
 HPJX936A Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP 266,00
 HPJX945A Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP 331,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.208,00
HPLQ037AA 1TB SATA 6GB/S 7200 HDD 113,00
HPN0S95AA Intel8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card 47,52
 HPN9X04A HPE SV3000 300GB 12G SAS 10K SFF HDD 229,00
 HPN9X93A HPE MSA 2TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512n HDD 261,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.653,00
 HPP00930B21 HPE 64GB 2Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit 775,00
 HPP03630B21 HPE DL360 Gen10 4208 1P 16G 8SFF Svr 1.947,00
 HPP03632B21 HPE DL360 Gen10 4214 1P 16G 8SFF Svr 2.147,00
 HPP04533B21 HPE 1.6TB SAS MU SFF SC DS SSD 1.395,00
 HPP05980B21 HPE 960GB SATA MU SFF SC DS SSD 615,00
 HPP9D93A HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA 697,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 833,00
 HPP9M76A HPE SN1600Q 32Gb 2p FC HBA 1.733,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 746,00
 HPQ0L14A HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA 900,00
 HPQ1J00A HPE MSA 2050 SAN DC LFF Storage 3.913,00
HPQ2R41A HPE MSA 2.4TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD 660,00
 HPQ2R42A HPE MSA 12TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 865,00
HPQ3985A Image Fuser Kit (220 V), Color LaserJet 5550 va 277,00 **
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQ7833A Maintenance Kit f LaserJet M50XX SER va 221,00 **
HPQ7842A Maintenance Kit ADF f LaserJet 5025/5035MFP 72,50NS
HPQB576AA 2TB SATA 6GB/S 7200 HDD 145,00
HPQK645AA SX09 Notebook Battery 126,00
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 181,00
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl va 28,43 **
HPQR496A M6710 900GB 6G SAS 10K 2.5in HDD 567,00
HPRG56517230CN Fuser CLJ 4600 va 226,00 **
HPRM11537000CN Fuserkit for LaserJet 2430 va 70,45 **
HPRM12524080CN Fuser LJ5200 va 247,00 **
HPU2GC1E 3y 24x7 DL38x(p) FC SVC 926,00NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,78
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 136,00
 HWL1902GHD2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D HD Black (PDF417. (1902gHD-2). charge 427,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 329,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 149,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 167,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 277,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 127,00
IBM00AJ340 240 GB SATA 1.8i MLC Enterprise Value SSD for System x 314,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 318,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 559,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 130,00
IBM00D5012 4GB 1X4GB 2RX8 1.35V PC3L-12800 CL11 67,41
IBM00D5016 8GB PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz 123,00
IBM00D5810 5M IBM QSFP+ TO QSFP+ CABLE 210,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 62,32
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 127,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 146,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 83,95
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 91,58
IBM00KA097 System x 750W Power Supply 200-240V 210,00
IBM00KA098 System x 900W High Efficiency Platinum A 146,00
IBM00NA023 Ultrium 5 Data Cartridges 5-Pack 182,00
 IBM00NA069 6173 Path Failover 384,00
IBM00NA089 6173 Rack Mount Kit 206,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 365,00
IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 244,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 349,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 160,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 226,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 121,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 196,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 158,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 260,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 469,00
IBM00YC380 960GB Enterprise Entry SATA HS 2.5in SSD 730,00
IBM00YC385 120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5' S 151,00
 IBM00YD992 460W redundant power supply 117,00
IBM01CV750 QLogic 16Gb 454,00
IBM01DC192 Storage 600GB 15K 2.5in SAS HDD 207,00
IBM01DC407 Storage 1.2TB 10K 2.5in SAS HDD 181,00
IBM01DC427 Storage 600GB 10K 2.5in SAS HDD 137,00
IBM01DC482 Storage 400GB 3DWD SSD 2.5in SAS 321,00
IBM01DC673 Strg V3700 V2 3m SAS Cable mSAS 103,00
IBM01DC675 Strg V3700 V2 0.6m 12Gb SAS Cable mSAS 126,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 158,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 562,00
IBM01DE355 Storage V3700 V2 1.8TB 2.5in 10K 539,00
IBM01DE367 Strg V3700 V2 FlashCopy Upgrade Key Acti 312,00
IBM01DE371 Strg V3700 V2 Easy Tier Key Activation 242,00
 IBM01DE375 Strg V3700 V2 XP Remote Mirroring Key Ac 447,00
IBM0A36231 THINKPAD 170W AC ADAPTER W520 EU/RUS/IND 53,42
IBM0A36307 ThinkPad Battery 44++ (9 Cell) 90,31
IBM0C19502 Think Server 3.5IN 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 134,00
IBM40A00065EU ThinkPad Basic Dock - 65W 118,00
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 156,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 196,00
IBM40AJ0135EU ThinkPadUltraDockingStation(Europe/Korea) 246,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 63,60NS
IBM40Y7701 TP 65W ULTRAPORTABLE AC ADAPTER 61,05
IBM42D0501 QLOGIC 8GB FC SINGLE-PORT HBA 116,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 408,00
IBM45J9150 Brainboxes Universal PCI LPT Printer Port 58,51
IBM4617A21 ThinkSystem DS4200 SFF SAS Dual C 2.238,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 117,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 278,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 284,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 281,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 318,00
IBM46W0841 64GB TruDDR4 Memory (4Rx4 1.2V) PC4-19200 PC4 2400MH z LP LRDIMM 835,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 190,00
IBM49Y7890 BNT QSFP-TO-QSFP CABLE, 1 METER 210,00
IBM49Y7960 INTEL X520 10GBE SFP ADAPTER 290,00
IBM4X70G88326 ThinkServer 16GB 2RX8 PC4-2400-E 251,00
IBM4X70J67438 THINKPAD MEMORY 16G ECC DDR4 2133 SODIMM - P70 P50 123,00
IBM4X90H55731 Micro HDMI to VGA cable 40,92
IBM4XB0G88764 LTS TS150 3.5in 2TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps HDD 191,00
IBM4XB0K48500 HDD/ThinkPad PCIe-NVMe 256G OPAL 2.0 164,00
IBM4XB7A10154 TS 2.5 5200 960GB Entry SATA 6Gb HS SSD 669,00
IBM4XB7A10237 2.5' 5200 240GB MS SATA SSD 314,00
IBM4XB7A10238 2.5in 5200 480GB MS SATA SSD 520,00
IBM4XB7A10247 TS 2.5 Intel S4510 240GB E SATA 6Gb SSD 174,00
 IBM4XB7A14049 TS M.2 5100 240GB SATA SSD 281,00
IBM4XB7A14099 DE Series 4TB 7.2K 3.5in HDD 2U12 210,00
IBM4XH0H34192 ThinkPad Stack Professional Kit 217,00
IBM4ZC7A08707 TS 16GB TruDDR4 2933MHz (1Rx4 1.2V)RDIMM 163,00
 IBM4ZC7A08710 64GB TruDDR4 2933MHz 2Rx4 1.2V RDIMM 527,00
 IBM55949BX IBM 8kVA/11kVA 3U Rack or Tower Extended 779,00
IBM64112B2 S2200 LFF CHAS DUAL SAS 3.5' 1.761,00
IBM64114B2 S2200 LFF DUAL FC/ISCSI 3.5' 1.989,00
IBM7N47A00099 ThinkSystem 2.5' 1.2TB 10K SAS 12Gb Hot 251,00
IBM7SD7A05722 ThinkSystem 2.5i Intel S4600 480GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 363,00
IBM7SD7A05723 ThinkSystem 2.5 Intel S4600 240GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 278,00
IBM7SD7A05763 ThinkSystem 2.5i 5100 960GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 795,00
 IBM7X02A088EA TS SR630 1xIntel Xeon Silver 4210 T Rail 2.069,00
IBM7X06A095EA DCG ThinkSystem SR650 Xeon Gold 6134 8C 3.2GHz 16GB Open Bay 1x1100W 3.492,00
IBM7X06A0AWEA TS SR650 1xIntel Xeon S 4208 8C T Rail 1.855,00
IBM7X06A0H6EA ThinkSystem SR650 5217 32GB 3.507,00
IBM7X08A075EA ThinkSystem SR530 4208 16GB 1.669,00
IBM7X77A01302 TS 16GB TruDDR4 2666 MHz 1Rx4 1.2V RDI 162,00
IBM7X77A01304 ThinkSystem 32GB TruDDR4 2666 MHz 2Rx4 262,00
IBM7X77A01305 64GB TruDDR4 2666 MHz 4Rx4 1.2V LRDIMM 596,00
IBM7XB7A00021 TS 2.5' 300GB 15K SAS 12Gb 512n 137,00
IBM7XB7A00024 TS 2.5'300GB 10K SAS 12Gb 512n 135,00
IBM7XB7A00025 ThinkSystem 2.5' 600GB 10K SAS 12Gb Hot 165,00
IBM7XB7A00026 ThinkSystem 2.5' 900GB 10K SAS 12Gb Hot 181,00
IBM7XB7A00027 ThinkSystem 2.5' 1.2TB 10K SAS 12Gb Hot 197,00
IBM7XB7A00028 2.5 1.8TB SAS 512e HDD 248,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 384,00
IBM7XB7A00069 2.4TB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512e HDD 307,00
IBM7Y37A01091 STA 430-16e SAS/SATA HBA 314,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 209,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 528,00
IIYLE3240SB1 32i WIDE LCD 1920x1080 IPS panel LED Bl.Fan-less Speakers 266,00
 Multiple In-/Outputs (VGA DVI-D HDMI etc) 350 cd/m 1400:1 
 Static Contrast 8ms Landscape mode Media P 
IIYLE4340SB1 43i WIDE LCD 1920x1080 AMVA3 panel LED Bl. Fan-less Speakers 382,00
 Multiple In-/Outputs 350 cd/m 3000:1 Static Contrast 8ms 
 Landscape mode Media Play USB Port LAN Cont 
IIYLE5540UHSB1 55i WIDE LCD. 3840 x 2160. 4K UHD AMVA3panel. VGA. DVI-D. HDMI 607,00
 2x. 350 cd/m. 4000:1 Static Contrast. 8 ms. Landscape mode. 
 Media Play USB Port. 
IIYLH4346HSB1 ProLite LH4346HS-B1 43inch Android-powered professional digital 565,00
 signage display with daisy chain function 
IIYLH4946HSB1 ProLite LH4946HS-B1 49inch Android-powered professional digital 666,00
 signage display with daisy chain function 
IIYLH5546HSB1 ProLite LH5546HS-B1 55inch Android-powered professional digital 833,00
 signage display with daisy chain function 
IIYMD062B7295 XL Floor lift + wheels flat screens 65i~86i. lockable lid. Max 750,00
 Load 120 kg. Electric adjustable with 600mm range. max centre 
 1890mm. 86i needs MD-052B7280 
IIYSPC5801BB Slot PC-Module for TExx03MIS Series i5-8400 8GB 128GB SSD HD 775,00
 Graphics 630 W10H 
IIYTE6503MISB1AG 65i 20-Points Touch Screen. UHD IPS panel. LED Bl. Metal 1.423,00
 Housing. Speakers. VGA. HDMI. DP. Audio Optical Out (S/PDIF). 
 Infra-Red Touch. USB Touch Interface. 350 
IIYTE7503MISB1AG 75i 20-Points Touch Screen. UHD IPS panel. LED Bl. Metal 2.205,00
 Housing. Speakers. VGA. HDMI. DP. Audio Optical Out (S/PDIF). 
 Infra-Red Touch. USB Touch Interface. 350 
IIYTE8603MISB1AG 86i 20-Points Touch Screen. UHD IPS panel. LED Bl. Metal 2.778,00
 Housing. Speakers. VGA. HDMI. DP. Audio Optical Out (S/PDIF). 
 Infra-Red Touch. USB Touch Interface. 350 
IIYWPII960A Enterprise-grade wireless presentation kit enabling 299,00
LXM15R0120 SHEET FEEDER DUAL 2000SHTS F/ W840 258,00ML
LXMC734A1CG Toner f C73x X73x Cyan 6k 179,00
LXMC780H1KG Toner cartridge Black Prebate f C780 / X782e (10k) va 129,00 **
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 70,47
 SAMSMG960FZKDE32 G960 Galaxy S9 64GB Black Dual Sim Black Enterprise Edition 430,00
 Incl. 3 years Enterprise Fota Incl. 3 years KC Dynamic Edition 
 incl. 3 year security patches 1/1/2 
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 45,21
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,73UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,24
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,40
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,06
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,49 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,22 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,64 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,44 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,71 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,83 **
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 07-APR-2020 om 09:02:28.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2020 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.