VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
 APC7921B RACK PDU SWITCHED 1U 16A 208/230V (8)C13 588,00
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 273,00IN
 Monitoring card & modem 
APCAP9631 UPS NETWORK Management CARD 2 w ENVIRONMENTAL MonitorING 306,00IN
APCAR3100 NetShelter SX 42U 600mm wide x 1070mm Deep Enclosure w sides Black 1.111,00NS
APCBE400GR Back-UPS 500VA ES (INCL. Data LINE Protection) 82,59NS
APCBR1200GGR UPS: Power-Saving Back-UPS Pro 1200. 230V. Schuko 305,00
 APCSMT1000IC Smart-UPS 1000VA LCD 230V with SmartConnect 390,00
 APCSMT2200IC Smart-UPS 2200VA LCD 230V 822,00
 APCSMT2200RMI2UC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V 1.131,00
APCSMT750I Smart-UPS 750VA LCD 230V 265,00IN
 APCSMT750IC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect 271,00
APCSMT750RMI2UNC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with Network Card 579,00
APCSMX1500RMI2UNC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V w Network Card 1.059,00IN
APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 1.423,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 2.588,00
APCSRT5KXLI SMART-UPS SRT 5000VA 230V 2.340,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.006,00
APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 3.881,00
APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 3.607,00
APCSRTRK2 Smart-UPS SRT 19in Rail Kit 136,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,09
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,48
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
 BCOR9861510EU ClickShare CS-100 966,00
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.533,00
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN1033A002BUN PG-540 / CL-541 MULTI PACK + HR-101N PAPER A4 / 50 Sheet 32,54
 CAN2933B010BUN CLI-521 C/M/Y/BK PHOTO VALUE Blister + LU-101 A4 20 SHEETS / 54,29
 Luster Paper 
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 51,48
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 234,00
 CISAIRANT2535SDWR 2.4GHz 3dBi/5 GHz 5dBi Low Profile Antenna White RP-TNC 35,64
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 169,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 155,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 455,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 326,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 191,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 164,00
 CISAIRAP1572EACEK9 802.11ac Outdoor AP External-A Ant AC-power Reg. Domain-E 1.755,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 536,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 750,00
 CISAIRAP3702IUXK9C AP/802.11ac 4x4:3SS w/CleanAir Int Ant 693,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 689,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 655,00
 CISAIRAP3802PEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Pro Ext Ant mGig -E Domain 814,00
 CISAIRCAP1532EEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP External Ant. E Reg Dom. 659,00
 CISAIRCAP1532IEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP Internal Ant. E Reg Dom. 509,00
 CISAIRCAP1702IEK9 802.11ac CAP 3x3:2SSInt Ant E Reg Domain 301,00
 CISAIRCAP2702IEK9 Aironet 2702i 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Int Ant E Reg Domain 471,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 750,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 707,00
CISAIRCT25045K9 2504 Wireless Controller w/5 AP Licenses 557,00
 CISAIRCT5520K9 5520 Wireless Controller w/rack mounting kit 8.432,00
CISAIRPWRB Power SPLY:100-240 VAC OUT: 48VDC 380 MA:1130 1140 1240 1300 38,28
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 182,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 10.538,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.739,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 1.938,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.055,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.274,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.445,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.739,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 3.047,00IN
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 692,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 964,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.510,00
 CISC3850RACKKIT Rack Mount Kit/Cat 3850 19 23 24in ETSI 120,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 4.762,00EN
 CISC4KXPWR750ACF Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply 885,00
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 1.017,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 685,00
 CISC881WEK9 881 Eth Sec Router with 802.11n ETSI Compliant 685,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 685,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 341,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 514,00
 CISC896VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+ 1.136,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 1.015,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 771,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 667,00
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 85,22IN
CISCABSTKE05M BLADESwitch 0.5M STACKING Cable va 45,73 **
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 89,04
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 130,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.174,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.670,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 4.269,00EN
 CISCP7841K9 UP Phone 7841 137,00
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 270,00IN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 423,00IN
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 630,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 276,00
 CISCPMICWIREDS 8831 Wired Microphone Kit 164,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 241,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 602,00
 CISIE200016PTCGE Switch/POE on LAN base with 1588 GE upl 1.578,00
 CISIE200016TCGE Switch/IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 1.305,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 471,00
 CISIE20004TSL Switch/IE 4 10/100 2 FE SFP Lite 505,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 600,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 643,00EN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.064,00
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 514,00IN
CISPWRIE3000AC IE 3000 Power Transformer 158,00
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 121,00
 CISSF30024PPK9EU CSB SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplink 341,00
 CISSF30208PPK9EU CSB SF302-08PP 8-port 10/100 PoE+ Managed Switch 211,00
 CISSFPH10GBCU25M Cable/10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter 52,80
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 54,12
 CISSG30010MPPK9EU CSB SG300-10MPP 10-port Gigabit Max PoE+ Managed Switch 335,00
 CISSG30010SFPK9EU SG 300-10 10-port Gigabit Managed SFP Switch (8 SFP + 2 Comb 275,00
 CISSG30028MPK9EU SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch 765,00
 CISSG30028PPK9EU CSB SG300-28PP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch 479,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 1.112,00
 CISSG50028MPPK9G5 CSB SG500-28MPP 28-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed 1.067,00
CISSG50052PK9G5 Switch/SG500-52P 52Pt Gbit POE StackMngd 1.470,00
CISSG500X24K9G5 Switch/24Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 839,00
CISSG500X48K9G5 Switch/48Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 1.507,00
CISSG500X48PK9G5 Switch/48Prt Gb POE w/4Prt 10G StackMngd 1.718,00
 CISWSC296024LCL Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base 578,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 401,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 918,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 771,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 499,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 281,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.526,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.175,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 934,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 476,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 525,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 471,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 320,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 277,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 427,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 363,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 423,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.743,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.213,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.441,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 733,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.288,00
 CISWSC2960XR24PDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.788,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.889,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.678,00
 CISWSC2960XR48LPDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 4.257,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.299,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 830,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 1.031,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 814,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 588,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.342,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.403,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 3.205,00
 CISWSC365024TDS Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Base 2.184,00
 CISWSC365024TSS Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Base 1.615,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 3.759,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 4.607,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 6.457,00
 CISWSC365048FSL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink LAN Base 3.034,00
 CISWSC365048FSS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Base 3.677,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.699,00
 CISWSC365048PDS Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Base 4.091,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 7.054,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.639,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 2.884,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 5.385,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.315,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 2.672,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 3.699,00
 CISWSC385012X48UL Catalyst 3850 48 Port 12mGig+36Gig 5.641,00
 CISWSC385012X48US Catalyst 3850 48 Port (12 mGig+36 Gig) UPoE IP Base 6.582,00
 CISWSC385012XSE Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber IP Svcs 7.708,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.132,00
 CISWSC385016XSS Catalyst 3850 16 Port 10G Fiber IP Base 7.750,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.436,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.356,00
 CISWSC385024SS Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Base 8.086,00
 CISWSC385024TE Catalyst 3850 24 Port Data IP Services 4.335,00
 CISWSC385024US Catalyst 3850 24 Port UPOE IP Base 3.356,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 11.910,00
 CISWSC385024XSS Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Base 8.594,00
 CISWSC385032XSS Catalyst 3850 32 Port 10G Fiber IP Base 11.953,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 3.617,00
 CISWSC385048US Catalyst 3850 48 Port UPOE IP Base 6.021,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 11.537,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 97,94
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 59,78IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 996,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 31,68
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 43,56
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 51,48
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.544,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 75,23
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 63,60
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 140,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.065,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 554,00
 CPQ728629B21 32GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 554,00
CPQ737396B21 600GB 12G SAS 15K 3.5in CC ENT HDD 418,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 379,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 299,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 141,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 316,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 392,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
CPQ805671B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 224,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 333,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 806,00
 CPQ875668425 HPE DL380 Gen10 4110 1P 16G 8SFF Server/TV 2.229,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL400AJRK 300GB 15K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-p HD 178,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
 HP3KQ93EAABD Slice for Meeting Rooms G2 SRS EU 1.359,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 420,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 323,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 462,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 456,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 4.961,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 336,00IN
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 184,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.071,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 210,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 625,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 491,00
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 135,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 111,00NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 223,00NS
HPG7U67AA 256GB SATA SED Opal 2 SSD 173,00
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 358,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 217,00
 HPJ9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable 97,94
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.225,002
HPJ9536A 20P GT PoE+ / 2P SFP+ v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 1.141,002
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.410,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 350,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 295,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.362,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.498,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 947,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 507,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 675,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 922,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 803,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 860,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.217,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.327,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.170,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.142,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.335,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.138,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.383,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 307,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 210,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 365,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 150,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 561,00IN
HPJD095C X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC CABLE 89,04
HPJD096C X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DAC CABLE va 64,27 **
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 163,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 164,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 139,00
HPJG326A X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable va 234,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG896A FF 5700-40XG-2QSFP+Switch 5.870,00
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 3.916,00
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 224,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.314,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.573,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 7.176,00
 HPJL002A 5406R 8XGT PoE+/8SFP+v3 zl2 Swch 4.408,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.641,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.212,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 1.854,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.963,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.746,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.801,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 507,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.746,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.760,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.362,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 2.116,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.339,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.608,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.861,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.916,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.473,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.204,00
HPK4T76AA 4TB SATA 7200 HDD 285,00
HPM0F34AA 256GB SSD 2.5 SATA TLC 160,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 604,00
HPM1F73AA Z Turbo Drive G2 256GB PCIe SSD 270,00
HPN0H86AA 4GB 1x4GB DDR4-2133 ECC RAM 158,00
HPN2N00AA Z Turbo Drv Quad Pro 256GB SSD module 249,00
HPN2N01AA Z Turbo Drv Quad Pro 512GB SSD module 432,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 820,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.651,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 929,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 687,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 45,73 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 541,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 771,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,75
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 135,00
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 373,00
IBM00AE912 N2225 SAS/SATA HBA for IBM System x 222,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 174,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 193,00
IBM00AJ121 IBM 500GB 7.2K 6Gbps NL SAS 2.5in G3HS H 168,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 300,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 325,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 612,00
 IBM00AM066 Ultraslim 9.5mm SATA DVD-ROM 59,78
 IBM00AM067 Ultraslim 9.5mm SATA Multi Burner 81,40
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 146,00
IBM00D5036 8GB 1x8GB 1Rx4 1.35V PC3L-12800 RDIMM v2 178,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 146,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 367,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 137,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 196,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 172,00
IBM00FN118 IBM 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2SS 51 178,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 154,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 178,00
IBM00MJ095 8 Gb FC 4PHost InterCard -V3700 499,00
IBM00MJ103 8Gb FC SW SFP Transc(Pair) -V3700 111,00
IBM00MJ129 4TB 7,200rpm 6Gb SAS3.5 HDD V3700 454,00
IBM00MJ143 600GB 15K 12 Gb SAS 2.5 HDD V3700 415,00
IBM00MJ145 600GB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 249,00
IBM00MJ147 900GB 10K 6Gb SAS 2.5HDD -V3700 387,00
IBM00MJ149 1.2TB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 352,00
IBM00MJ154 200GB 12Gb SAS2.5 FlashDriveV3700 996,00
IBM00MJ166 3m SASCable(mSASHDtomSAS)V3700 111,00
IBM00MM730 LS 3.5' 4TB7.2K NLSASHDD 302,00
IBM00MN522 6TB 7.2K 12Gb SAS 3.5 Inch HDD 687,00
 IBM00NA119 6173 LTO 6 HH Fibre Drive Sled 2.449,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 215,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 355,00
 IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 257,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 393,00
IBM00NA526 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS 512e HDD 449,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 237,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 306,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 164,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 204,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 201,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 281,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 633,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 884,00
IBM01DC402 Storage 1.8TB 10K 2.5in SAS HDD 297,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 231,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 387,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 273,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 305,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 75,04
IBM0A36306 ThinkPad Battery 44+ (6 Cell) 76,32
IBM0A65626 TP ULTRABAY 9.5MM DVD BURNER 66,14
IBM0A65633 ThinkPad 1TB 5400rpm SATA 3.0Gb/s 9.5mm 4K Hard Drive 120,00
IBM0A89475 2TB7.2K3.5Ent6GbpsSATA HS HDD 239,00
IBM0B47308 ThinkStation 180GB SSD 159,00
IBM0B47320 ThinkPad 1TB 5400rpm 9.5mm SATA3 Hard Drive 109,00
IBM0C19501 Think Server 3.5IN 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 104,00
IBM0C19530 ThinkServer 3.5IN 1TB 7.2K SAS 6Gbps Hot Swap Hard Drive 163,00
IBM0C19534 ThinkServer 8GB DDR3L-1600MHz 2Rx8 RDIMM 134,00
IBM10JX001NMH Skylake-U Core i7-6600U 8GB DDR4-2133Mhz 256GB SSD no ODD 1.208,00
 23.8in Non-Touch AIO Eth Giga (BlueTooth v4.1) 11-in-1 W10Pro 
IBM20ER003WMH Intel Core i7-6820HQ 2x8GB No memory 256GB PCIe-NVMe SSD 2.254,00
 DVD+-RW NVidia Quadro M3000M 17.3in FHD (1920 x 1080) AG IPS 
 LED Backlight Black Gigabit Ethernet Intel 8260 ACBGN Vpro + 
 BT4.1 Ready FPR 8 Cel 
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 142,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 268,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 71,23NS
IBM40Y7668 Adapter/AC 90W for ThinkPad WITH SWITZERLAND LINE CORD 59,78
IBM40Y7700 Adapter 65W TBV ThinkPad T60(P) serie 64,87NS
IBM41U3196 ThinkPad T61/R61 Series 14i W 4-cell Standard Battery 77,59IN
IBM42D0494 Emulex 8Gb FC Dual-Port HBA 377,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 520,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 217,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 542,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 302,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 528,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 176,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 320,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 530,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 365,00
 IBM47C8664 ServeRAID M5200 Series 2GB Flash/RAID 5 406,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 551,00
IBM4X70F28586 ThinkServer 8GB DDR3-1866MHz (1Rx4) RDIM 149,00
IBM4XB0F18668 ThinkStation 3TB 7200rpm 3.5inch SATA 6Gbps Hard Drive 168,00
IBM4XB0F28633 ThinkServer 2.5i 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 130,00
 for ThinkServer TS140 
IBM4XB0F28665 3.5i 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps HDDfor ThinkServer RS-Series 158,00
IBM4XB0H45209 HDD_BO TP 256GB SATA OPAL2.0 SSD 204,00
IBM4XB0K12266 HDD BO 3.5' 480GB PM863 SATA 6Gb HS SSD 368,00
 IBM7XB7A00023 ThinkSystem 2.5i 900GB 15K SAS 12Gb HotSwap 512e HDD 406,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 408,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 335,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 278,00
IBM81Y9730 1TB 7.2K 6GBPS SATA 2.5 SFFHS HDD 256,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 211,00
IBM90Y8877 300GB 2.5 INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 202,00
IBM94Y5975 SYSTEM X 550W HIGH PS 131,00
IBM94Y6668 SYSTEM X 550W HIGH EFFICIENCY PLATINUM AC POWER SUPPLY 135,00
IBM94Y6669 SYSTEM X 750W HIGH EFFICIENCY PLATINUM AC POWER SUPPLY 140,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 495,00
 KTYHXMPFSSM HyperX FURY S Pro Gaming small 14,63
 KTYHXMPFSSXL HyperX FURY S Pro Gaming Mouse Pad Speed Edition (X-Large) 33,25
LOG910001356BUN Wireless Presenter R400 5+1 157,00
 LOG910002235BUN6 Wireless Mouse M185 Swift Grey 59,27
LOG910002236BUN WIRELESS MOUSE M185 Blue 5+1 59,27
LOG910002237BUN WIRELESS MOUSE M185 Red 5+1 59,27
 LOG910002943BUN M105 Mouse Black 5+1 54,12
 LOG910003357BUN6 B100 wired mouse 5+1 Bundle 32,53
 LOG910003726BUN6 Corded Mouse M500 139,00
 LOG920002525BUN Keyboard K120 for Business - BLK - NLB - USB - EMEA 10+1 Bundle 58,44
 LOG920002562BUN6 Desktop MK120 - US INT L 87,00
 LOG920003989BUN6 Wireless Combo MK330 - N/A - US INT L - NSEA 192,00
 LOG960001063BUN6 HD Webcam C270 124,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOG980000418BUN6 Speakers Z130 5+1 PROMO 122,00
 LOG980001202BUN6 Multimedia Speakers Z333 5+1 242,00
 LOG981000406BUN6 USB Headset H390 5+1 PROMO 157,00
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICS K/Logitech Group+SmartDock+Mics 1.441,00
 LOGMSSPROFORSRSV3 K/MS SP 2017 PreConf f Logitech SRS 1.084,00
 LOGNUCGRONL2 Kit Group inc NUC i5+K400 NL 2.038,00
 LOGNUCMUINTL1 MeetUp Kit inc NUC i5+K400 INTL 1.832,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAM K/Logitech Smart Dock and Connect Cam 839,00
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 55,00
 VDSL CO modem 
 MSFFFQ00007 Surface Pro Signature Type Cover US-Int Platinum 115,00US-INT
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,39
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 42,37
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,83UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,39
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,44
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,97
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,47 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,44 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,27 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,53 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,65 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,65 **
 VISTC21HDMIBUNDLE4 K/TC 1MHDMI 3+1 Free 14,52
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 11-DEC-2018 om 08:54:33.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.