VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 272,00IN
 Monitoring card & modem 
APCSRT3000RMXLI SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V 2.086,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 3.111,00
APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 4.510,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,96
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,41
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 40,10
 Photo Paper 
 CAN1033A002BUN PG-540 / CL-541 MULTI PACK + HR-101N PAPER A4 / 50 Sheet 33,11
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 24,84
 CISAIRANT2544V4MR 2.4GHz 4dBi/5GHz 4dBi Multi Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 487,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 184,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 515,00
 CISAIRAP1572EACEK9 802.11ac Outdoor AP External-A Ant AC-power Reg. Domain-E 1.776,00
 CISAIRAP2802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Ext Ant E 584,00
 CISAIRAP2802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE E 548,00
 CISAIRAP3802IEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Int Ant 976,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 585,00
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 77,59
 CISASA5506K9 ASA 5506-X WITH FIREPOWER SERVICES 8GE AC 3DES/AES 383,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 675,00
 CISASA5508K9 ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES 1.357,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 9.429,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 3.677,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.913,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 1.913,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 1.586,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.268,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.733,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.651,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.119,00IN
 CISC2960XSTACK Catalyst 2960-X FlexStack+ Stacking Module 446,00
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 747,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 4.373,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 760,00
 CISC881G4GGAK9 Secure FE Router (non-US) 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS 1.094,00
 CISC887VAG4GGAK9 VDSL2/ADSL2+overPOTS 4G LTE/HSPA+w/SMS 1.162,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 229,00
CISCABCONSOLERJ45 Console Cable 6FT with RJ45 AND DB9F va 38,32 **
CISCABCONSOLEUSB Console Cab 6ft w/USB Type A and Mini-B 47,52
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 2.733,00EN
CISCP3905 UNIFIED SIP PHONE 3905 CHARCOAL STANDARD HANDSET 51,48
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 76,32
 CISCP7821K9 UP Phone 7821 87,76
 CISCP7841K9 UP Phone 7841 121,00
 CISCP8811K9 IP Phone 8811 Series 155,00
 CISCP8821K9BUN Unified Wireless IP Phone 8821 World Mode Bundle 310,00
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 606,00
 CISCP8841K9 UC Phone 8841 190,00
 CISCP8841WK9 IP Phone 8841 White 204,00
 CISCP8845K9 IP Phone 8845 196,00
 CISCP8851K9 UC Phone 8851 223,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 266,00
 CISCP8865K9 IP Phone 8865 265,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 557,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 711,00
 CISIEM30004PC IE 3000 Expansion Module 4 POE 10/100 766,00
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 145,00EN
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 1.436,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 383,00IN
 CISSG11016HPEU SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch 168,00
 CISSG11024EU SG110-24 24-Port Gigabit Switch 144,00
 CISSG11024HPEU SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch 235,00
 CISSG22026K9EU SG220-26 26-PortGigabit Smart Plus Switch 165,00
 CISSG22050PK9EU SG220-50P 50-PortGigabit PoE Smart Plus Switch 676,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 931,00
CISSPA504G 4 LINE IP Phone with DISPLAY POE AND PC PORT 80,13EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 575,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 610,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 360,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 457,00
 CISWSC2960L48PSLL Catalyst 2960L 48 port GigE with PoE 4 x 1G SFP LAN Lite 1.174,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.996,00
 CISWSC2960X24PSL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1GB 1.194,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.329,00
 CISWSC2960X24TSL Catalyst 2960-X 24 GigE 4 x 1G SFP 949,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 693,00
 CISWSC2960X48FPDL Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 2.565,00
 CISWSC2960X48FPSL Catalyst 2960-X 48GigE 740W 4x1G SFP 2.592,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.906,00
 CISWSC2960X48LPSL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 4x1G SFP 2.218,00
 CISWSC2960X48TDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 2x10G SFP+ Base 1.995,00
 CISWSC2960X48TSL Catalyst 2960-X 48 GigE 4 x 1G SFP 1.525,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.117,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.102,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 875,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 993,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 780,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 716,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 644,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 3.827,00
 CISWSC365024TDE Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Services 3.554,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 6.423,00
 CISWSC365048PQE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x10G UPL IP Services 7.243,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 6.077,00
 CISWSC365048TDS Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL IP Base 3.280,00
 CISWSC365048TQE Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL IP Services 6.587,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.049,00
 CISWSC385024PE Catalyst 3850 24 Port PoE IP Services 4.919,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.384,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 2.911,00
 CISWSC385024SE Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Services 8.883,00
 CISWSC385048FE Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Services 7.776,00
 CISWSC385048FL Catalyst 3850 48 Port Full PoE LAN Base 4.461,00
 CISWSC385048PE Catalyst 3850 48 Port PoE IP Services 8.132,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 91,58
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 58,51IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 103,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 27,72
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 360,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 40,92
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 50,16
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 196,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 996,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 67,60
CPQ665243B21 Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr 467,00
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 347,00
CPQ715218B21 DL380p Gen8 E5-2650v2 Kit 188,00
CPQ716591B21 Ethernet 10Gb 2P 561T Adptr 538,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 106,00
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 469,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 243,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 213,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 314,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 871,00
 CPQ805358B21 HPE 64GB 4Rx4 PC4-2400T-L Kit 936,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 309,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 270,00
 CPQ870757B21 HPE 600GB SAS 15K SFF SC DS HDD 251,00
 CPQ872350B21 HPE 960GB SATA 6G MU LFF SCC DS SSD 866,00
 CPQ872355B21 HPE 400GB SATA 6G WI SFF SC DS SSD 520,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 709,00
 CPQ872392B21 HPE 1.92TB SAS 12G RI SFF SC DS SSD 1.365,00
 CPQ872853B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC SSD 297,00
 CPQ875511B21 HPE 960GB SATA RI SFF SC DS SSD 696,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL45211510 Advanced Port-Replicator Euro2 with 130W AC Adapter/usb 3.0 for 192,00
 M4700 and M6700 
 DEL4862964619110220 BTO/DELL Latitude 3190 2in1 N006L3190112 335,00
 DEL4862965719110220 BTO/DELL Latitude 3190 N007L319011EMEA 261,00
 DEL4863353619110220 BTO/DELL Latitude 3300 BTO Configuration 335,00
DELA6996808 RAM: DIMM 8GB 1333 2RX4 8 240 R LV 109,00
DELA7945660 16Go DIMM 288 DDR4 2133MHz 278,00
DELC5518QT 55 Interactive Touch 4K Monitor | C5518QT - 139.7cm(55i) Black EUR 2.080,00
EATS16N ATS 16N Netpack 555,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1CA51AA Turbo Drive Gen2 256GB m.2 SSD Drive 182,00
HP1CA75AA 16GB 1x16GB DDR4-2400 ECC RAM 277,00
HP1HE07AAABB 45W USB-C G2 Power Adapter 52,80
HP1JS08A4ABB Z24i G2 Display 265,00
 HP1ME01AA NVIDIA Quadro P1000 4GB Kit 373,00
HP1ME40AA Nvidia Quadro P4000 8GB 4xDP 948,00
HP1ME41AA Nvidia Quadro P2000 5GB 4xDP 504,00
HP1MK33AAABB USB-C Universal Dock Europe - English 168,00
HP2JB95AAAC3 128 GB TLC 2280 M.2 SSDrive 102,00
HP2TF08AA Radeon Pro WX 3100 4GB Graphics 227,00
HP3KP39AA Z Turbo Drive 2TB TLC Z4/6 SSD Kit 1.431,00
HP3PL82AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC RAM 329,00
HP3TK84AA 16GB DDR4-2666 SODIMM 239,00
HP3TQ36AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC SODIMM RAM 251,00
HP3TQ37AA 8GB DDR4-2666 1x8GB ECC SODIMM RAM 198,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 374,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 320,00
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch 486,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.495,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 369,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 2.964,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 612,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 488,00
HPC9734B Image Transfer Kit, Color LaserJet 5550 va 257,00 **
HPCB389A LaserJet 220V PM Kit f the P4014 P4015 and P4515 series va 258,00 **
HPCF284A LaserJet Sheetfeeder 500vel 110,00
HPCZ285A 3500 Sheet Booklet Maker and Finisher M806 1.801,00
HPD8F30AA 512GB SATA SSD 319,00
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 109,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 67,41NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 229,00NS
HPE7U25AA SB03XL Notebook Battery 69,96
HPF7W96AA Display Port to DVI Adapter 31,68
HPFH973AT DisplayPort to DVI-D Adapter 13,84
HPG7U67AA 256GB SATA SED Opal 2 SSD 164,00
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 107,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 229,00
 HPJ9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 557,00
 HPJ9285D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable 128,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.340,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 348,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 243,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.271,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.105,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 801,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 662,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.136,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.094,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 865,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.431,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.162,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.981,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.929,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.517,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 352,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 338,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 150,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 585,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 557,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 343,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 120,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 134,00IN
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 270,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 137,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 265,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 425,00 **
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 215,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.733,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 372,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.186,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.833,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.280,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.131,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 2.434,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 3.063,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.336,00
 HPJL076A Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Swch 6.809,00
 HPJL078A Aruba 3810M 1QSFP+ 40GbE Module 1.037,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.004,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 343,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.201,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.326,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 1.661,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.026,00
 HPJL325A Aruba 2930 2-port Stacking Module 404,00
 HPJL429A Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Swch 3.702,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.430,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.904,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.629,00
 HPJX936A Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP 255,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.162,00
HPLQ036AA 500GB SATA 6GB/S 7200RPM HDD 99,21
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 644,00
HPM6V52AA NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics 1.021,00
HPM6V53AA NVIDIA Quadro M5000 8GB Graphics 1.021,00
HPN0S95AA Intel8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card 66,14
HPN2N01AA Z Turbo Drv Quad Pro 512GB SSD module 432,00
 HPN9X04A HPE SV3000 300GB 12G SAS 10K SFF HDD 229,00
 HPN9X93A HPE MSA 2TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512n HDD 297,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.414,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 766,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 658,00
HPQ3964A Drum Kit 5000/20000 pages, Color LaserJet 2550 2820 2840 va 141,00 **
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQB576AA 2TB SATA 6GB/S 7200 HDD 140,00
HPQK555AA 1TB 7200RPM SATA 6GBPS HARD DRIVE 106,00
HPQK645AA SX09 Notebook Battery 123,00
HPRG56517230CN Fuser CLJ 4600 va 222,00 **
HPRM11537000CN Fuserkit for LaserJet 2430 va 76,63 **
 HPRM11537030CN Spare Part Fusing Unit 220V LJ 2420 (S) va 76,63 **
HPT0E52AA 16GB 1x16GB DDR4-2133 ECC RAM 214,00
HPT7B33AA SN03XL Rechargeable Battery EliteBook 820/725 G3 58,51
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
HPZ0B15AA Radeon Pro WX 4100 4GB Graphics 378,00
 HWL1452G2D2USB5 1452 CORDLESS Scanner BLACK KIT INCLUDES USB CABLE and BASE 253,00
 HWL1900GHD2USB Xenon 1900 USB Kit 1D 2D HD Black (PDF417.(1900gHD-2). USB Type 209,00
 A 3m straight cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1900GSR2USB Xenon 1900 USB Kit 1D 2D SR Black (PDF417. (1900gSR-2). USB 201,00
 Type A 3m straight cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1900HHD5USB XENON 1900 1D PDF417 2D HD FOC WHITE D-R USB TypeA 2M STR CABL 209,00
 HWL1902GSR2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D SR Black (PDF417. (1902gSR-2). charge 466,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1911IER3USB5 Granit 1911i 2D Extende Range Focus USBBluetooth Kit (including 534,00
 cradle + cable) 
 HWL1980IFR3SER GRANIT 1980I SERIAL KIT CORDED 389,00
 HWL1980IFR3USB GRANIT 1980I RUGGED SCANNER USB KIT: 1D/2D FR FOCUS RED SCANNER 404,00
 (1980IFR-3) USB BLACK TYPE A 3M (9.8) STRAIGHT 5V HOST POWER 
 INDUSTRIAL GRADE (CBL-500-300-S00-03) WITH VIBRATOR 
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 297,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 149,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 144,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 196,00
IBM00AJ340 240 GB SATA 1.8i MLC Enterprise Value SSD for System x 314,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 305,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 537,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 123,00
IBM00D5012 4GB 1X4GB 2RX8 1.35V PC3L-12800 CL11 48,84
IBM00D5016 8GB PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz 153,00
IBM00D5810 5M IBM QSFP+ TO QSFP+ CABLE 210,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 176,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 392,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 153,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 155,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 193,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 153,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 190,00
IBM00KA098 System x 900W High Efficiency Platinum A 193,00
 IBM00MU909 System x 1500W High Efficiency Platinum 306,00
 IBM00NA069 6173 Path Failover 384,00
IBM00NA089 6173 Rack Mount Kit 239,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 151,00
IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 223,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 349,00
IBM00NA526 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS 512e HDD 408,00
IBM00VX003 DCG 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable va 108,00 **
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 158,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 226,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 108,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 176,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 165,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 243,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 624,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 771,00
IBM00YC385 120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5' S 196,00
 IBM00YD992 460W redundant power supply 111,00
IBM00YK000 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 3.5 G2HS HDD 393,00
IBM01DC673 Strg V3700 V2 3m SAS Cable mSAS 149,00
IBM01DC675 Strg V3700 V2 0.6m 12Gb SAS Cable mSAS 130,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 186,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 350,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 227,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 318,00
IBM01DE355 Storage V3700 V2 1.8TB 2.5in 10K 532,00
IBM01DE359 Storage V3700 V2 400GB 2.5in Flas 1.200,00
IBM01DE361 Storage V3700 V2 800GB 2.5in Flas 2.442,00
IBM01DE371 Strg V3700 V2 Easy Tier Key Activation 265,00
IBM01KP969 Storage V3700 V2 2.4TB 2.5i 10K HDD 1.159,00
IBM0A36231 THINKPAD 170W AC ADAPTER W520 EU/RUS/IND 77,59
IBM0A36303 ThinkPad Battery 70++ (9 Cell) 78,86
IBM0A36307 ThinkPad Battery 44++ (9 Cell) 89,04
IBM0C52863 Thinkpad Battery 57+ 6-Cell Standard 57Wh 64,87
IBM40A00065EU ThinkPad Basic Dock - 65W 128,00
IBM40A10065EU ThinkPad Pro Dock - 65W 158,00
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 141,00
IBM40A20090UK ThinkPad Ultra Dock - 90W UK 131,00
IBM40A20170EU ThinkPad Ultra Dock - 170 W EU 176,00
IBM40A50230EU ThinkPad Workstation Dock EU 184,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 190,00
IBM40A70045EU ThinkPad USB3.0 Pro dock - EU 150,00
IBM40A80045EU ThinkPad USB3.0 Ultra dock - EU 163,00
IBM40AG0090EU THINKPAD BASIC DOCKING STATION (EUROPE/KOREA) 162,00
IBM40AH0135EU ThinkPadProDockingStation(Europe/Korea) 204,00
IBM40AJ0135EU ThinkPadUltraDockingStation(Europe/Korea) 226,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 50,16NS
IBM42D0485 EMULEX 8Gb FC SINGLE-PORT HBA FOR IBM SYSTEM X 348,00
IBM42D0501 QLOGIC 8GB FC SINGLE-PORT HBA 271,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 408,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 196,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 604,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 266,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 476,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 139,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 204,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 440,00
IBM46W0841 64GB TruDDR4 Memory (4Rx4 1.2V) PC4-19200 PC4 2400MH z LP LRDIMM 835,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 291,00
 IBM47C8664 ServeRAID M5200 Series 2GB Flash/RAID 5 324,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 546,00
IBM49Y7890 BNT QSFP-TO-QSFP CABLE, 1 METER 210,00
IBM49Y7960 INTEL X520 10GBE SFP ADAPTER 284,00
IBM4X20E50562 ThinkPad 135W AC Adapter Slim tip - EU1 Countries Indonesia Vitenam 78,86
IBM4X60K74299 ThinkStation NVIDIA Quadro M5000 876,00
IBM4X70G88326 ThinkServer 16GB 2RX8 PC4-2400-E 251,00
IBM4XB0F28712 ThinkServer Gen 5 3.5in 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hot Swap Hard Drive 151,00
IBM4XB7A10153 ThinkSystem 2.5 5200 480GB Entry SATA 6G 277,00
IBM4XB7A10238 2.5in 5200 480GB MS SATA SSD 384,00
IBM4XC0G88841 ThinkServer RAID 520i RAID 5 Upgrade 103,00
IBM6099S2C Storwize V3700 2.5 Storage Contr 4.462,00
IBM64112B2 S2200 LFF CHAS DUAL SAS 3.5' 2.258,00
IBM64114B4 S2200 SFF DUAL FC/ISCSI 2.5' 1.415,00
IBM6535EC2 Storage V3700 V2 SFF Control Enclosure 3.190,00
 IBM71762NX ULTRA DENSITY ENTERPRISE C19/C13 PDU MODULE (WW) 384,00
IBM7N47A00117 2.5' PM1635a 400GB MS SAS SSD 745,00
IBM7SD7A05722 ThinkSystem 2.5i Intel S4600 480GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 363,00
IBM7SD7A05730 Intel S4500 960GB Enterprise Entry SATA 899,00
IBM7SD7A05732 S4500 240GB SATA 2.5' HS SSD 258,00
IBM7SD7A05741 ThinkSystem 2.5' Intel S4500 480G 377,00
IBM7SD7A05742 2.5' S4500 240GB EN SATA SSD 278,00
IBM7SD7A05764 ThinkSystem 2.5' 5100 480GB 416,00
IBM7X10A03VEA ST550 Xeon Silver 4110 (8C 2.1GHz 11MB Cache/85W) 16GB(1x16GB 2.772,00
 1Rx4 RDIMM) 2x300GB 10k SAS 930-8i 2x550W XCC Standard DVD-RW 
IBM7X77A01305 64GB TruDDR4 2666 MHz 4Rx4 1.2V LRDIMM 684,00
IBM7XB7A00026 ThinkSystem 2.5' 900GB 10K SAS 12Gb Hot 178,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 394,00
 IBM7Y37A01083 DCG ThinkSystem RAID 730-8i 1GB Cache PCIe 12Gb Adapter 341,00
IBM7Y37A01089 ThinkSystem 430-16i SAS/SATA HBA 296,00
 IBM7Y37A01091 STA 430-16e SAS/SATA HBA 310,00
IBM7ZT7A00533 TS I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP 243,00
IBM81Y1622 BLADE 1000BASE-SX SFP TRANSCE 109,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 328,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 253,00
IBM88Y6393 Brocade 16Gb SFP+Optical Transceiver 243,00
IBM90Y3901 INTEGRATED MANAGEMENT MODULE ADVANCED UPGRADE 188,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 211,00
IBM90Y9352 BROADCOM NETXTREME I QUAD PORT GBE ADAPTER FOR IBM SYSTEM X 241,00
IBM90Y9433 5M IBM PASSIVE DAC SFP+ CABLE va 114,00 **
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 505,00
 LOG910002201BUN6 Wireless Mouse M235 - COLT MATTE 86,75
 LOG910002235BUN6 Wireless Mouse M185 Swift Grey 58,95
LOG910002236BUN WIRELESS MOUSE M185 Blue 5+1 58,95
LOG910002237BUN WIRELESS MOUSE M185 Red 5+1 58,95
LOG920002562BUN6 Desktop MK120 - US INT L 86,75
LOG920004509BUN6 Wireless Desktop MK270 Int l NSEA layout 139,00
 LOG920008685BUN6 MK540 ADVANCED Wireless Keyboard and Mouse Combo US INT L 241,00
 LOG920009024BUN6 SLIM FOLIO with Integrated Bluetooth Keyboard for iPad (5th and 387,00
 6th generation) - UK INTNL - CARBON BLACK 
 LOG960001063BUN6 HD Webcam C270 121,00
 LOG960001118 Extender Box 211,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICS K/Logitech Group+SmartDock+Mics 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICSEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox+Mics 1.595,00
 LOGITECHCONFERENCEMAXEU K/Logitech Smartdock+Rally Kit Plus EU 2.564,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAM K/Logitech Smart Dock and Connect Cam 839,00
 LOGSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech SmartDock+Extender Box 709,00
 LOGSMARTDOCKMEETUP K/Logitech SmartDock+MeetUp 1.183,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOX K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box 1.389,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOXMICS K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box+Mic 1.513,00
LXM15R0120 SHEET FEEDER DUAL 2000SHTS F/ W840 253,00ML
LXMC736H1CG Toner f C736 X736 X738 Cyan 10K 210,00
LXMC780H1KG Toner cartridge Black Prebate f C780 / X782e (10k) va 141,00 **
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFEYV00010 Surface Pro pen V4 XZ/NL/FR/DE Hdwr Commercial SILVER 70,35
 MSFFJY00003 Surface Pro i5 8GB 256GB-SSD 12,3'' (2736x1824) W10P 726,00
 MSFFJY00003FMN00007 Surface Pro 256GB i5 8GB + Type Cover black bundel aktie 823,00
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,96
 MSFLQ603FFQ07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i5-8350U 12.3inch 8GB 256GB COMM 1.225,00
 + Cover PLT 
 MSFLQ603FMN07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i5-8350U 12.3inch 8GB 256GB COMM 1.207,00
 + Cover BLK 
 MSFLQ618FFQ07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i5-8350U 8GB 256GB COMM + Cover PLT 1.225,00
 MSFLQ618FMN07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i5-8350U 8GB 256GB COMM + Cover BLK 1.207,00
 MSFLQJ03FFQ07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i7-8650U 12.3inch 16GB 512GB 1.691,00
 COMM + Cover PLT 
 MSFLQJ03FMN07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i7-8650U 12.3inch 16GB 512GB 1.673,00
 COMM + Cover BLK 
 MSFLQJ18FFQ07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i7-8650U 16GB 512GB COMM + Cover PLT 1.691,00
 MSFLQJ18FMN07 Bundle MICROSOFT Surface Pro 6 i7-8650U 16GB 512GB COMM + Cover BLK 1.673,00
 MSFLQR08PF306NLKIT K/LQR-00008?NL incl Dock 1.499,00
 MSFPF300006 Surface Pro Dock 145,00
NGRGS110EMX100PES 8PT GIGE WEBUNMANAGED WITH UPLINKS 197,00
NGRGS324100EUS 24PT UNMANAGED SWITCH 78,97
NGRWAC54010000S 2PT INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4 182,00
 SAM46351564635155KIT K/LH55WMHPTWC/EN?NL+STN-WM55H/EN?NL 1.750,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 43,31
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,73UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,24
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,40
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,06
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,49 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,35 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,74 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,74 **
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00
ZYXGS1005HPEU0101F GS1005-HP 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 4 x PoE 60 Watt 52,47
ZYXGS1008HPEU0101F GS1008-HP 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 8 x PoE 60 Watt 67,46
ZYXGS110010HPEU0101F GS1100-10HP unmanaged PoE 8x Gigabit 2x Fiber Uplink 130 Watt PoE 132,00
ZYXGS110016EU0101F GS1100-16 16p switch 10/100/1000 Mbps RJ-45 NWay ports 51,70
 MDI/MDI-X Auto Crossover Flow Control Energy Efficient Ethernet 
ZYXGS12005HPV2EU0101F GS1200-5HP 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch 4x PoE 60 Watt 54,80
ZYXGS192024HPV2EU0101F GS1920-24HPv2 28 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit 323,00
 Copper PoE and 4x Gigabit dual pers. hybrid mode standalone or 
 NebulaFlexCloud 375 Watt PoE 
ZYXGS192024V2EU0101F GS1920-24 28-port GbE L2 Smart Switch 149,00
ZYXGS19208HPV2EU0101F GS1920-8HPv2 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 126,00
 2x Gigabit dual pers. hybrid mode standalone or NebulaFlex 
 Cloud 130 WattPoE fanless 
ZYXGS221024HPEU0101F GS2210-24HP 24 port Gigabit L2 managed PoE switch 375Watt 524,00
ZYXGS22108HPEU0101F GS2210-8HP 8 Port Gigabit L2 managed switch PoE+ 180 Watt 235,00
ZYXNAP203ZZ0101F 802.11ac 2x2 Dual-Radio Nebula Cloud Managed Access Point 238,00
ZYXNWA1123ACHDEU0101F NWA1123-ACHD Wave2 2x2:3x3 Standalone AP single (PoE injector included) 162,00
ZYXNWA1123ACPROEU0101F NWA1123-AC Pro - Dual optimised 802.11ac 3x3 Standalone AP 129,00
 (with passive PoE injector) 
ZYXNWA1123ACV2EU0101F NWA1123-ACv2 73,40
ZYXNWA5123ACHDEU0101F NWA5123-ACHD Wave 2 2x2:3x3 Unified AP 187,00
ZYXWAC6303DSEU0101F WAC6303D-S 802.11ac 3x3 Wave2 Smart Antenna AP with BLE Beacon (no PSU) 276,00
ZYXWAC6502DSEU0101F WAC6502D-S 802.11ac 2x2 Smart Antenna AP 366,00
ZYXWAC6503DSEU0101F WAC6503D-S 802.11ac 3x3 Smart Antenna AP 375,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 24-AUG-2019 om 08:44:52.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.