VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
3C16420 SuperStack II PS Hub 40/50 Cascade Cable 30 cm va 4,99 **
 3CP10805U Cable/USB Hotsync 1m f m50x 2,00NS
 3CP50404U Mobile Internet Kit v1/EN CD W32 f Palm 4,00ML
ACRKBA3007019 Keyboard QWERTY US Aspire 1360, 1520, 1660, TravelMate 2100 14,99US
ACRLCBAG0A006 Traveler Case XL 17.3i 19,89
APC20521ME SCSI External Cable MD50 male - MD50 male 1 m 12,65NS
APCAP9630 UPS NETWORK Management CARD 2 OPVOLGER AP9617 210,00IN
APCRBC48 Replacement Battery SUA750I 91,35IN
 APCSMC1000I Smart-UPS C 1000VA LCD 230V. tower model 317,00
 APCSMC1500I Smart-UPS C 1500VA LCD 230V. tower model 417,00
 APCSMC1500I2U Smart-UPS C 1500VA 2U Rack mountable LCD 230V. rackmountable model 540,00
APCSMT1000I Smart-UPS 1000VA LCD 230V 368,00IN
APCSMT750I Smart-UPS 750VA LCD 230V 257,00IN
 APCSMX2200HV Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD 200-240V 996,00
 APCSRT10KXLI SMART-UPS SRT 10000VA 230V 4.720,00
 APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 1.578,00
 APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 2.686,00
 APCSRT5KXLI SMART-UPS SRT 5000VA 230V 2.536,00
 APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.223,00
 APCSRT6KXLI SMART-UPS SRT 6000VA 230V 3.097,00
 APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 3.877,00
 APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 3.850,00
 APCSRTRK2 Smart-UPS SRT 19in Rail Kit 158,00
APCSURT1000XLI Smart-UPS RT 1000VA, 6*outlet, tower, SmartSlot, zwart 617,00EN
AXS013600101 Camera Explorer Single user 91,64ML
 BCOR9861510EUR9861500D01 K/ClickShare CS-100+ClickShare button 966,00
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.622,00
BLKA3L791B50CMBLU Cat 5e Patch Cable, Assembled, 50cm, Blue va 0,62 **
BLKCU1000AED10 USB 2.0 Cable USBA-USBB 3M 4,51IN
BLKF1D9101N06 OmniView SOHO KVM-kabel met Audiofaciliteiten, 1.8 m USB 12,93NL
BLKF2A032B06E Parallel Printer Cable, DB25 - C36, 1.8m Assembled Bulk 8,82NS
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
BLKF3D112B05MGLD Cable DB25 M to F Gold RS232 Straight 5m 10,23NS
BLKF3N40006ICE Cable FireWire 6pin to 6pin 1.8m 14,25UK
BLKF4A096BLP Compact NULL Modem Adapter Serial DB9 MALE/FEMALE 3,34NS
BLKF5U219DF USB 2.0 Hi-Speed 3-poorts PCI-kaart 17,82NL
BLKF8Z445EA Universal Mini USB CLA f CARS CIGAR LIGHER SOCKET 8,46IN
CAN0628B001 PGI-5BK Ink cartridge Black va 10,76 **
CAN1029A008 PR-101/A3 Photo Paper Pro A3 - 10 sheets va 19,89 **
 CAN1032A001 FM-101/4x6 in Glossy Photo Cards 20 sheets va 5,47 **
CAN4705A002 BCI-6Bk Navulling Black va 7,88 **
CAN4706A002 BCI-6C Navulling Cyan va 8,22 **
CAN4707A002 BCI-6M Navulling Magenta va 8,22 **
CAN4708A002 BCI-6Y Navulling Yellow va 8,22 **
CAN4709A002 BCI-6PC Navulling Photo Cyan va 8,22 **
CAN4710A002 BCI-6PM Navulling Photo Magenta va 8,43 **
 CAN7673B019 Draft Paper 3P PEFC 27,57
CAN7728A001AA SC-PS900 Soft Case voor G2, S30, S40, S45, S50, S60, S70 23,86NS
CAN7739A001 KC-36IP Ink Paper Set 36 sheets 5x9 cm va 8,69 **
CAN7740A001 KC-18IL Ink Paper Set 18 sheets 17,3x22 mm va 6,51 **
CAN7741A001 KC-18IF Ink Paper Set 18 sheets 5x9 cm va 8,47 **
CAN9401A001 KW-24IP Ink Paper Set 24 sheets 10x20 cm va 15,84 **
 CIS4GCABLMR24025 25-ft (7.5M) Low Loss LMR-240 Cable with TNC Connector 100,00
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 58,51
CISAIRANT2450VN 2.4 GHz 5.0 dBi Omni Ant w N Connect 77,59IN
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 217,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 396,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 177,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 155,00
 CISAIRAP1572EACEK9 802.11ac Outdoor AP External-A Ant AC-power Reg. Domain-E 1.938,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 474,00
 CISAIRAP3702EUXWLC MOBILITY EXPRESS BUNDLE AP3700 - New Retail 1.515,00
 CISAIRAP3702IUXK9C AP/802.11ac 4x4:3SS w/CleanAir Int Ant 658,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 755,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 726,00
CISAIRCAB005LLR 5 ft Low loss RF Cable w RP-TNC connectors 59,78IN
CISAIRCAB020LLR 20 ft Low loss Cable Assembly w RP-TNC connectors 58,51IN
 CISAIRCAP1532EEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP External Ant. E Reg Dom. 672,00
 CISAIRCAP2602EEK9 802.11n CAP w/CleanAir 3x4:3SS Mod Ext Ant E Reg Domain 570,00
CISAIRCAP3501IEK9 802.11g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir 481,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 702,00
CISAIRCT250425K9 Wireless Controller/2504 w/25 AP Lic 2.801,00
CISAIRCT25045K9 2504 Wireless Controller w/5 AP Licenses 570,00
 CISAIRCT2504RMNT Bracket/2504 Wless Controller Rack Mount 52,80
 CISAIRCT5508HAK9 5508 Series Wireless Controller for High Availability 8.626,00
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 66,14
 CISAIRSAP702IEK9 802.11n Standalone 702 2x2:2SS Int Ant E Reg Domain 218,00
 CISANT4GPNLOUTN Multiband Panel Outdoor 4G Antenna 178,00
CISASA5500SC10 ASA 5500 10 Security Contexts License 1.096,00EN
CISASA5500SC5 ASA 5500 5 Security Contexts License 854,00EN
CISASA5505SW1050 ASA 5505 10-to-50 User Upgrade Software License 158,00EN
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 184,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 11.426,00
 CISASA5585BOT1YR Lic/ASA 5585 X Botnet Traffic Filter 1yr 2.424,00
 CISASAIC6GECUB ASA 5525-X Interface Card 6p 2.287,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 3.753,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 2.186,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 1.903,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.560,00
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.942,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.715,00IN
CISC2951VSECSREK9 2951 SRE Bundle SRE 700 PVDM3-32 UC SEC LIC. PAK 4.844,00EN
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.725,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 222,00
 CISC3850RACKKIT Rack Mount Kit/Cat 3850 19 23 24in ETSI 130,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 5.412,00EN
 CISC3925EVSECK9 3925E Voice Sec. Bundle 10.956,00
 CISC4KXPWR750ACF Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply 915,00
 CISC867VAEWEK9 860VAE Series Integrated Services Router with WiFi 339,00
 CISC881G4GGAK9 Secure FE Router (non-US) 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS 853,00
 CISC881VK9 Cisco881 FE WAN 4 FXS 2BRI 1FXO 635,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 528,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 460,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 305,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 1.021,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 731,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 702,00
 CISC897VAWEK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs. 1GE/SFP. 802.11n ETSI Comp 1.084,00
CISCABSFP50CM Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm 111,00IN
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 86,49IN
CISCABSPWR30CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 30 CM Spare va 44,50 **
CISCABSSX21MT X.21 Cable, DTE Male to Smart Serial, 10 Feet 50,16IN
CISCABSTACK1M StackWise 1M Stacking Cable 82,68IN
CISCABSTACK3M StackWise 3M Stacking Cable 126,00IN
CISCABSTACK50CM StackWise 50CM Stacking Cable 50,16IN
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 92,85
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 132,00
CISCO2911SECK9 2911 Security Bundle W/ SEC License PAK 1.779,00EN
CISCO2921K9 2921 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 1 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 1.831,00EN
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 3.720,00EN
CISCO2951VK9 2951 Voice Bundle PVDM3-32 UC License PAK 4.159,00EN
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 286,00IN
CISCP7965G Unified IP Phone 7965 GIG Ethernet COLOR Spare 360,00IN
 CISCP8831DCCBL 8831 Daisy Chain Cable 102,00
 CISCP8831DCEUK9 8831 Daisy Chain Kit -EU Australia 548,00
CISCPBATT7925GEXT 7925G Battery Extended 44,88ML
 CISEHWIC1GESFPCU EHWIC 1 PORT Dual MODE SFP (10M/100M/1G)Spare 404,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 239,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 503,00
CISGLCFE100FXRGD 100BASE-FX MULTI MODERugged SFP 149,00EN
CISGLCFE100LX 100BASE-LX SFP f FE-port 145,00IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 132,00IN
CISGLCLXSMRGD 1000MBPS Single MODE Rugged SFP 233,00EN
CISGLCT 1000BASE-T SFP 150,00IN
CISHWIC2FE Two 10/100 routed-port HWIC 462,00EN
CISHWIC2T 2pts Serial WAN Interface Card 307,00EN
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 658,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 860,00IN
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 640,00IN
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 117,00
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 42,24EN
CISSFP10GER Transceiver Module/10G Base-ER SFP Mod 1.566,00
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 476,00IN
CISSFP10GLRM Module/10G Base-LR SFP Module 302,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 287,00IN
CISSFPGET 1000BASE-T SFP (NEBS 3) 114,00IN
 CISSFPH10GBCU15M 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter 51,48
 CISSFPH10GBCU25M Cable/10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter 54,12
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 54,12
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 53,42
CISSRW248G4K9EU CSB SF 300-48 48-port 10/100 MANAGED Switch with Gigabit UPLI 284,00IN
 CISWSC296024LCL Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base 658,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 481,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 1.077,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 771,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 312,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.853,00IN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 1.077,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 547,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 525,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 349,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 416,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 349,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.356,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.458,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 8.029,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 7.072,00
 CISWSC365048TQL Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL LAN Base 3.735,00
CISWSC3750X24SS Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base 10.316,00
 CISWSC4500XF16SFPPLUS Catalyst 4500-X 16 Port 10G IP Base Back-to-Front cooling 8.680,00
 CPQ303125B22 Interne CD-RW Drive 48x/12x/48x IDE Carbon 97,90NS
CPQ444477B23 BladeSystem c-Class 3M 10-GBE CX4 KABEL va 63,04 **
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 570,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 126,00IN
CPQ507616B21 2TB 6G SAS 7.2K 3.5IN DP MDL HDD 219,00IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 125,00
CPQ605835B21 1TB 6G SAS 7.2K SFF 2.5IN HOT PLUG MDL HDD 325,00IN
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 36,96
CPQ625031B21 3TB SAS 7.2K 3.5 inch DP MDL HDD 292,00
CPQ631667B21 Smart Array P222/512MB FBWC CTRLR 402,00
CPQ631670B21 Smart Array P420/1GB FBWC Controller 373,00
CPQ631679B21 1GB FBWC f P-series Smart Array 232,00
CPQ631922B21 512MB 36in FBWC B-Series Smart Array 58,51
CPQ647581B21 ETHERNET 10GB 2P 530FLR-SFP+ Adapter 251,00
CPQ647594B21 ETHERNET 1GB 4-PORT 331T Adapter 185,00
CPQ647903B21 32GB 4RX4 PC3L-10600L-9 KIT 534,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 411,00
CPQ652611B21 300GB 6G SAS 15K 2.5IN SC ENT HDD 222,00
CPQ652753B21 1TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 206,00
CPQ652757B21 2TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 287,00
CPQ652766B21 3TB 6G SAS 7.2K 3.5IN SC MDL HDD 315,00
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 379,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 3.289,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 77,77
CPQ665240B21 Ethernet 1Gb 4-port 366FLR AdapterHP 146,00
CPQ685018B21 DL320EGEN8 MINI SAS CABLE KIT 42,24
CPQ693689B21 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in DP MDL HDD 431,00
CPQ700759B21 FlexFabric 10Gb 2P 533FLR-T Adptr 302,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 402,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 66,14
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 248,00
CPQ720478B21 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 144,00
CPQ720479B21 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 148,00
CPQ726537B21 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit 58,51
CPQ726718B21 8GB 1Rx4 PC4-2133P-R Kit 89,04
CPQ726719B21 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 200,00
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 383,00
CPQ726736B21 Smart Array P440ar/2G Controller 316,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 111,00
CPQ726821B21 Smart Array P440/4G Controller 410,00
CPQ726825B21 Smart Array P441/4G Controller 457,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 585,00
CPQ726907B21 H240 Smart HBA 139,00
CPQ734807B21 1U SFF Easy Install Rail Kit 81,40
CPQ737394B21 450GB 12G SAS 15K 3.5in SCC ENT HDD 406,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 433,00
CPQ748921B21 Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ROK E/F/I/G/S SW 597,00
CPQ755260B21 DL360 Gen9 E5-2603v3 ETY SATA Svr 1.341,00
CPQ755262B21 DL360 Gen9 E5-2630v3 Base SAS Svr 3.484,00
CPQ759210B21 450GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 324,00
CPQ777424B21 DL120 Gen9 E5-2603v3 LFF Ety WW Svr 1.147,00
 CPQ779170B21 800GB 12G SAS ME 2.5in EM H2 SSD 971,00
 CPQ779793B21 Ethernet 10G 2-port 546SFP+ Adptr 340,00
CPQ785069B21 900GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 302,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5' SC 512e HDD 483,00
 CPQ803026B21 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R STND Kit 81,40
CPQ803860B21 DL380 Gen9 E5-2690v3 32GB Perf2 Svr 6.765,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 422,00
 CPQ816965B21 120GB 6Gb SATA 2.5 MU-PLP SC S2 SSD 219,00
 CPQ818209B21 HPE ProLiant DL360 Gen9 E5-2650v4 2P 32G 8SFF Server 4.841,00
 CPQ826682B21 HPE ProLiant DL380 Gen9 E5-2620v4 1P 16G Base Server 1.869,00
 CPQ848736B21 HPE ProLiant DL360 Gen9 E5-2640v4 1P 16G 8SFF Server 2.761,00
 CPQ848774B21 HPE ProLiant DL380 Gen9 E5-2630v4 1P 16G Base Server 2.109,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 4,41
DEL400AJQX 1.8TB 10K RPM SAS 12Gbps 512e 2.5in Hot- 576,00
DEL45211424 EURO Simple E-Port II with 130W AC Adapter/usb 3.0 for E-series 111,00
 without stand 
DLKDWLAG650 Cardbus/PC Card Adapter 45,67IN
 DLX8712823006290 Cursus Typen CD-ROM 16,20NL
DYMS0722400 Labels/Large Address 36mmx89mm White 2rol va 15,20 **
DYMS0928980 M1 Mailing Scale 1KG EMEA 19,94
 DYNKL1433VQC PCMCIA Modemkabel + Ethernetkabel w BNC en UTP aansluiting 20,67NS
EAT9PX8KIRTNBP 9PX 8000i RT6U HotSwap Netpack 3.234,00
EATEL1600USBIEC Ellipse ECO 1600 USB IEC 237,00
EATEL650USBIEC Ellipse ECO 650 USB IEC 99,16
EATEL800USBIEC Ellipse ECO 800 USB IEC 132,00
EATELP650IEC Ellipse PRO 650 IEC 121,00
EATRCA42610SPBE REC Rack 42Ux600Wx1000D Perf, with sides 860,00
EPSC13S015016 Ribbon Black LQ-670 680 860 1060 2500 2550 va 6,04 **
EPSC13S050037 Waste Toner Collector C1000/C2000 (30000 p) va 19,52 **
EPSC13T07114H10 Inkt cartridges T0711H DURABrite Ultra Black high-cap 2pk va 19,02 **
EPSC13T544600 Inkt cartridge Light Magenta (220ml) - Stylus Pro 9600 va 83,61 **
FRC34948 Data Recovery Service ADS NL 33,16NL
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
 FUJS26391F194L200 Car/Air adapter 12/24V in,16V out 83,21NS
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
FUM42681 Data cartridge DLT-IV 40/70/80GB va 24,66 **
GP230VCL003 Li-ION Accu Canon NB-1L, NB-1LH 3,7v 840mAh 17,10
 GP230VJL005 Li-ION Accu JVC BN-V514 28,71
HPAE465A SAS MIN-MIN 1 X 4M Cable ASSY Kit 99,21
HPAE468A SAS EXT-MIN 1X-4M Cable ASSY KI 78,86NS
HPAF605A BL c KVM Interface Adapter 148,00
HPAJ716B 8GB SHORT WAVE B-SERIES SFP+ 1 PACK 55,96
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 804,00IN
HPAJ718A 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack 91,58
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 352,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 475,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 556,00
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable va 37,08 **
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 441,00IN
HPAP769B 81B PCIE 8GB FC Single port HBA 406,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 470,00
HPB7E18A StoreVirtual 4330 900GB SAS STORAGE 7.549,00
HPB7E26B StoreVirtual 4530 600GB SAS Storage 11.400,00
HPB7E27A StoreVirtual 4730 600GB SAS Storage 14.134,00
HPB7E28A StoreVirtual 4730 900GB SAS Storage 17.314,00
HPC2936A Color LaserJet tranSparencies, A4 (50 sheets) va 37,70 **
HPC6050A Iron-on Transfers, A4 (12 sheets) va 12,85 **
HPC7975A Data cartridge LTO5 Ultrium 3TB RW va 23,50 **
HPC8R23A MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk 178,00
HPC8R24A MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk 600,00
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 541,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 588,00
HPC8R39A SN1100E 16Gb 2P FC HBA 864,00
HPC8S54A MSA 2040 SAS DC LFF Storage 3.479,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 123,00NS
HPF7L79AV BTO/HP IDS UMA M-5Y10c 4GB 1011 Tablet 1.338,00
HPJ4859C ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC 111,00IN
HPJ9150A ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver 198,00
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver 447,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 277,00
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable va 216,00 **
HPJ9306A ProCurve 1500W PoE+ zl Power Supply 606,00
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS 1.099,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.086,002
HPJ9537A ProCurve 24-Port SFP v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 932,00
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.832,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 1.348,002
HPJ9548A 20-port Gig-T / 2-port SFP+ v2 zl Mod Version-2 Module f zl 1.215,002
 Switches with 20 Gig-T ports and 2 10-GbE SFP+ ports 
HPJ9549A 20-port Gig-T / 4-port SFP v2 zl Mod 824,002
HPJ9550A 24-port Gig-T v2 zl Module 1.004,00
HPJ9575A 3800-24G-2SFP+ Switch 2.530,00
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 401,00
HPJ9591A E-MSM460 Dual RADIO 802.11N AP (WW 622,00
HPJ9627A E2620-48-PoE+ Switch 1.220,00
HPJ9728A 2920-48G Switch 1.473,00
HPJ9731A 2920 2-PORT 10GBE SFP+ MODULE 284,00
HPJ9732A 2920 2-PORT 10GBASE-T MODULE 358,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.120,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 638,00
HPJ9830A 5400R 2750W PoE+zl2 Power Supply 1.513,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 1.360,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.169,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.392,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.787,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.271,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.578,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.978,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.290,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.687,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 3.071,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.435,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 218,00
 HPJ9F43A MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 515,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 227,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 284,00
 HPJ9F48A MSA 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 411,00
 HPJ9F49A MSA 1.8TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD 869,00
HPJ9P83AA 16GB DDR4-2133 ECC Memory 285,00
HPJC094A 16-PORT GIG-T A5800 Module 1.325,00IN
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 165,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 227,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 585,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 111,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 139,00IN
HPJD360B 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module 214,00INA5500
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 131,00
HPJD368B 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD 455,00INA5500/E40
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.348,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.538,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH145A HPE 5510 24G 4SFP+ HI Swch 2.724,00
 HPJH149A HPE 5510 24G SFP 4SFP+ HI Swch 4.431,00
 HPJH155A HPE 5510 2-port QSFP+ Module 999,00
 HPJH324A HPE 5130 48G 4SFP+ 1-slot HI Switch 3.751,00
 HPJH325A HPE 5130 24G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch 2.120,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.454,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 4.016,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 3.801,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 629,00
 HPK2Q82A MSA 4TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD 374,00
 HPK2R83A MSA 2040 ES SAS DC LFF Storage 4.991,00
HPP1G88EAABF 600 G2 ProDesk SFF i56500 755,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQD287A Symantec Norton Internet SEC. 2011 SLK 1 USER/1 PC, 3JR LICENTIE 86,99
HPQK641AA VH08XL LONG Life NB Battery (8560pW/8760w series) 54,12
HPQK703A P2000 3TB 6G SAS 7.2K 3.5 in DP MDL HDD 382,00
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl va 42,02 **
HPQW967A D3700 Enclosure 1.767,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 789,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 1.032,00
HPRJ316AA Bluetooth PC card Mouse OP=OP 52,36NS
 HPZ3A16ESABH 250 G5 UMA i5-6200U 488,00
 HPZ3A17ESABH 250 G5 UMA i5-6200U 587,00
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 345,00
IBM00AD102 600 GB 10K 6 Gbps SAS 2.5-inch G2HS Hyb 363,00
IBM00AE916 N2226 SAS/SATA HBA for IBM System x 606,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 127,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 272,00
IBM00AJ081 300G 15K 6Gbps SAS 2.5in G3HS 512e HDD (ZIE VOORRADIG 170,00
 ALTERNATIEF LEN-00NA626) 
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 285,00
IBM00AJ300 IBM 600GB 15K 6GBPS SAS 2.5 G2HS HDD 454,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 170,00
IBM00D5048 16GB 1x16GB 2Rx4 1.5V PC3-14900 LP RDIMM 204,00
IBM00FK645 Intel Xeon 10C Processor Model E5-2650v3 1.235,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 373,00
 IBM00FK676 System x3650 M5 Plus 8x 2.5in HS HDD Ass 190,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 140,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 170,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 182,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 150,00
IBM00MJ101 4 GB to 8 GB Cache Upgrade -V3700 387,00
IBM00MJ129 4TB 7,200rpm 6Gb SAS3.5 HDD V3700 476,00
IBM00MJ149 1.2TB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 459,00
IBM00NA231 IBM 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 360,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 243,00
IBM00NA251 IBM 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 294,00
 IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 460,00
IBM00NA441 IBM 1.8TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS 512e 772,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 256,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 224,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 265,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 331,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 67,41
IBM0A36302 ThinkPad Battery 70+ (6 Cell) 83,95
IBM0B47381 8GB PC3-12800 DDR3L-1600MHz SODIMM Memory 106,00
IBM0C52863 Thinkpad Battery 57+ 6-Cell Standard 57Wh 77,59
IBM10KW002MMH Intel H110 Core i3-6100 1 x 4GB DDR4-2133 No memory 500GB 345,00
 7200rpm 3.5in SATA DVD+-RW Intel integrated 10/100 None 7-in-1 
 (MMC/MS/MS Pro/SD/SDHC/XD/XD Type H)Express Card Win10 Pro None 
 USB Edge No No 
IBM20ER003WMH Intel Core i7-6820HQ 2x8GB No memory 256GB PCIe-NVMe SSD 2.151,00
 DVD+-RW NVidia Quadro M3000M 17.3in FHD (1920 x 1080) AG IPS 
 LED Backlight Black Gigabit Ethernet Intel 8260 ACBGN Vpro + 
 BT4.1 Ready FPR 8 Cel 
IBM20F90043MH TS/TP T460s i7 6600U 8GB W7 Pro 1.413,00
IBM30B3001BMH Intel C612 chipset Xeon E5-1620 v4 1 x 8GB ECC RDIMM 256 GB SSD 925,00
 OPAL DVD+-RW DL Gigabit Ethernet (Integrated) 9-in-1 Integrated 
 Card reader 450W Windows 10 Pro No No 
IBM30B30036MH Intel C612 chipset Xeon E5-1630 v4 1 x 8GB ECC RDIMM 256 GB SSD 1.337,00
 OPAL DVD+-RW DL NVIDIA K1200 Gigabit Ethernet 9-in-1 Integrated 
 Card reader 450WWindows 7Pro64 preload Windows 10 PRO Flyer 
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 68,68NS
IBM41U3198 ThinkPad T60/R60 Series Enhanced Battery 113,00IN
IBM42D0494 Emulex 8Gb FC Dual-Port HBA 518,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 634,00
IBM43R9254 ThinkPad X200 Series 6-cell Li-Ion Battery 94,12
IBM43R9255 ThinkPad X200 Series 9-cell Li-Ion Battery 112,00
IBM43R9257 ThinkPad X200 Tablet 8-cell Li-Ion Battery 83,95
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 217,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 596,00
IBM46W0792 8GB TruDDR4 Memory 2Rx8 1.2V PC4-1700 153,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 224,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 460,00
IBM80J2024SMH TS Ess E50-80 417,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 232,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 223,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 518,00
IM22356 Clip flash drive 2GB USB 2.0 6,60UK
 IM74040197852 CD-RW 650MB 74min 4X-10X jewelCase 5-pack va 5,96 **
 IM84980224228 Data cartridge Travan TR-1 800MB va 13,98 **
INTCNLA6000PAK5 PRO/100 VE Desktop 32-bit CNR Adapter RJ45, 5-pak 141,00NS
 INTWM3B2200BGRWWB2 PRO/Wireless 2200 Mini-PCI Adapter type 3B - IEEE 802.11bg 29,88IN
 KDK1909282 AC adapter 7V, DC series (*) 24,62NS
KEN64050 ComboSaver Security Cable 29,22NS
KTYD864001 64MB Module for Generic Memory Upgrades oem partno.: N/A 41,21NS
KTYKFJDP100128 128MB Module for Fujitsu-Siemens oem partno.: FMVM128T; 37,08NS
 PL060178; PL060199; PL060202 
KTYKFJFPC50256 256MB Module for Fujitsu-Siemens oem partno.: FPCEM51AP; 27,77NS
 S26391-F2476-L300 
KTYKTD1925512 512MB Module for Dell oem partno.: N/A 107,00NS
KTYKTD8300512 512MB Module for Dell oem partno.: N/A 31,45NS
KTYKTDDM8400A2G 2GB Module for Dell, oem partnr.: N/A 31,88NS
KTYKTHZD8000B2G 2GB Module for HP/Compaq, oem partnr.: EM995AA (HP/Compaq) 29,16NS
KTYKTT3614512I 512MB DDR SODIMM for Toshiba oem partno.: PA3164U-1M51 57,08NS
KTYSDCA3128GB 128GB microSDXC UHS-I speed class 3 64,21
 LCM61603 Upgrade Advanced VPN Client to current version 49,54
 LHVXA7DU400 Voice Xpress Advanced v4 71,71NL4
LOG910000199 RX250 Optical Mouse USB Black OEM 9,78IN
 LOG910001356BUN Wireless Presenter R400 5+1 189,00
 LOG910003357BUN6 B100 wired mouse 5+1 Bundle 31,94
 LOG910004798BUN6 B170 Wireless Mouse Black 5+1 46,26
 LOG910004932BUN6 Wireless M525 Repack 5+1 Bundle 172,00
 LOG920002479BUN Keyboard K120 for Business - US INT L 5+1 49,89
 LOG920004355 Solar Keyboard Folio for iPad Coral Pink 53,05
 LOG960001055BUN C920 HD Pro Webcam 5+1 417,00
LOG9672280100 Deluxe Access Keyboard PS/2 14,88US
 LOG980001202BUN6 Multimedia Speakers Z333 5+1 238,00
LOG9801770000 Headphone Dialog-220 Stereo Black OEM 4,54NS
 LSYWHW0303EU AC6600 VELOP WHOLE HOME WIFI 3 PACK 519,00
 MGCMSYGRX500256 256MB Module for Sony oem partno.: PCGA-MM256D; PCGE-MMDDR256 19,87
 MIN87006150 Lichtnet adapter AC-5 Dimage X 19,00
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 55,00
 VDSL CO modem 
 MSF6SS00008 Bundel Surface Pro 4 i5-6300U 8GB 256GB 12,3i W10P + Type 984,00
 Cover QWERTY US-Int Zwart 
MSFANB00021 Wired Keyboard 600 USB US-Int Black 11,60US-INT
 MSFPF300006 Surface Pro Dock 146,00
 MSINIGHTBLADEMI2C036EU Intel i5-6400 8GB 1TB GTX950 W10H black 696,00
 MXL27530800 HD DVDR 15GB va 10,98 **
MXL27547401JP DVD-RAM/4.7GB Video 120 in Library Case 5pk va 12,11 **
NEC100014365 MP10RX2 - MultiPresenter Stick 399,00
 NEC60003929KIT K/E805/80' LED HDMI+HD Base+Receiver 4.119,00
NGRA6210100PES AC1200-High-Gain-WLAN-USB-Adapter - USB 3.0 - Dual-Band 34,48
NGRGS108GE 8 port 10/100/1000 Gigabit Switch 29,92EN
NGRGS110TP200EUS GS110TP 8Port Gigaibt ETH. POE Smart Switch 118,00
NGRR7000100PES Nighthawk AC1900 Smart WiFi Router Dual Band Gigabit 133,00
 NGRVMS4130100EUS ARLO PRO Wire-Free HD Security Camera System 282,00
 NGRVMS4230100EUS ARLO PRO Wire-Free HD Security Camera System (2 cameras) 473,00
 NGRVMS4330100EUS ARLO PRO Wire-Free HD Security Camera System (3 cameras) 647,00
 NGRVMS4430100EUS ARLO PRO Wire-Free HD Security Camera System (4 cameras) 805,00
NSNMD135DBLACK Flatscreen Bureausteun (bureauklem & bladdoorvoer ) 2 schermen 99,00
 Max. 27 inch / totaal draagvermogen 16kg 
 OL102513 USB kabel Camedia 7,00
 PRI53335 Color Cartridge CMY Bravo Disc Publisher Pro / Xi / XRP va 9,00 **
 PRI53336 Black Cartridge Bravo Disc Publisher Pro / Xi / XRP va 9,00 **
 RSARD1100GPR400A PCMCIA SmartCard reader GCR400 1-500 readers 39,00
SNYQTRNS20 Data cartridge TR-5 10-20GB va 9,00 **
SNYVAIOBOXEWY2 All Vaio Models,2-Year Extension Warranty Pack 39,00
 SNYVF37PKS PL Filter en beschermFilter : Diameter 37mm 19,00IN
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,97UK
STTPLATE9M 1 Port 9in DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 54,69
 1-Port USB Hub 1920x1200 
 SYM21367033 Endpoint Protection 14 En 25 Users BndlBus Pack Basic 12 Months 679,00
 SYM21367036 Endpoint Protection 14 En 10 Users BndlBus Pack Basic 12 Months 330,00
 SYM21367090 Endpoint Protection 14 En 5 Users Bndl Bus Pack Basic 12 Months 181,00
 TM2960754 TWCS Throttle 52,65
 TM2960762 Score-A Wireless Gamepad 27,23
 TM2960782 T16000M FCS Flight Pack 146,00
TM4060047 Ferrari GTE Wheel Add-On 70,87
 TM4060084 Y300CPX GAMING HEADSET Ghost Recon Wildlands Edition 40,19
 TM4160604 T300 RS Racing Wheel 227,00
 TM4160681 T300 RS GT Edition 258,00
 TM4160696 T150 RS PRO racing Wheel PS4/PS3/PC 166,00
TM4460104 Racing Wheel,TX Ferrari 458 Italia Edition,Xbox 221,00
 TM4460143 TMX PRO FFB steering wheel Xbox 166,00
TOSPA3129U1BRS Slim SelectBay 2nd Battery - SP6000/SP6100* 69,00NS
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,55 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 1,73 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,55 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,55 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,55 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,73 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,81 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,74 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,74 **
 VISTMIFPF K/VISION TM-IFP Static Flat Panel 62,54
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00
WD1600YS HDD Caviar RE 160GB SATA II 7200rpm 16MB Raid Edition 40,57IN
 XAN200100225 Ilumina Tonercartridge zwart va 59,00 **
 XAN200100232 Ilumina Transportband Unit va 149,00 **
 XIRCABLEETH121 RJ-45 Cable f Cardbus Ethernet 10/100 Adapter 13,77NS
ZYX1301220660HW61 Prestige 660HW-61 ADSL 2/2+ m/r Annex A + 4prt Switch + 59,00IN
 Firewall + 54mb Wireless 
 ZYX130202G0792OPENBOX Prestige 792H G.SHDSL Modem /Router + Firewall + IPSEC + VPN 99,00IN

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 25-MEI-2017 om 09:14:09.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2017 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.