VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
APCAP7551 Rack PDU Basic Zero-U 16A 230V (20)C13 & (4)C19 IEC309 264,00NS
APCAP9630 UPS NETWORK Management CARD 2 OPVOLGER AP9617 233,00IN
APCAR109 NETSHELTER WX 9U WALL MOUNT CABINET 185,00
APCBE700GGR Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V CEE 7/7 99,80
APCBK325I Back-UPS CS 325VA 230V without Software 59,22
APCBK500EI Back-UPS CS 500VA, 3+1 outlet, fax/modem protectie, USB+RS-232 111,00FR
 poort, incl.Powerchute 
APCBV800IMS BACK UPS BV 800VA AVR UNIVERSAL OUTLET 230V 85,24
APCSMT1000IC Smart-UPS 1000VA LCD 230V with SmartConnect 406,00
APCSMT1500IC Smart-UPS 1500VA LCD 230V with SmartConnect 551,00
APCSMT1500RMI2UNC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V with Network Card 937,00
APCSMT3000RMI2UC Smart-UPS 3000VA LCD RM 2U 230V 1.516,00
APCSMT3000RMI2UNC Smart-UPS 3000VA LCD RM 2U 230V with Network Card 1.764,00
APCSMT750IC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect 283,00
APCSMX1500RMI2UNC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V w Network Card 1.286,00IN
APCSMX2200RMHV2U Smart-UPS X 2200VA Rack/TOWER LCD 200-240V 1.341,00
APCSMX3000HV Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V 1.485,00
APCSMX3000RMHV2UNC Smart-UPS X 3000VA Rack/TOWER LCD 200-240V w NETWORK CARD 2.081,00
APCSMX750INC Smart-UPS X 750VA Rack/TowerR LCD 230V with Networking Card 813,00
APCSRT2200RMXLI SMART-UPS SRT 2200VA RM 230V 1.363,00
APCSRT3000RMXLI SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V 2.132,00
APCSRT3000RMXLINC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARD 2.427,00
APCSRT3000XLI SMART-UPS SRT 3000VA 230V 2.001,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 3.175,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.675,00
APCSRV1KI SMART-UPS SRV 1000VA 230V 521,00
APCSRV2KI SMART-UPS SRV 2000VA 230V 858,00
APCSRV3KRI Easy UPS SRV RM 3000VA 230V 1.253,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,96
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,39
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
 CAN0386C005BUN CLI-571 C/M/Y/BK MULTI Blister without Security + GP 501 Glossy 40,11
 Photo Paper 
 CAN1033A002BUN PG-540 / CL-541 MULTI PACK + HR-101N PAPER A4 / 50 Sheet 33,09
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 71,23
 CISAIRANT2524DGR 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4dBi Ant. 24,84
 CISAIRANT2524DWR 2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLEACCS ANT. WHITE RP-TNC 17,93
 CISAIRANT2544V4MR 2.4GHz 4dBi/5GHz 4dBi Multi Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 312,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 117,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 532,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 347,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 136,00
 CISAIRAP1572EACEK9 802.11ac Outdoor AP External-A Ant AC-power Reg. Domain-E 1.834,00
 CISAIRAP2802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Ext Ant E 518,00
 CISAIRAP2802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE E 543,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 620,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 644,00
 CISAIRAP3802IEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Int Ant 748,00
 CISAIRCAP1702IEK9 802.11ac CAP 3x3:2SSInt Ant E Reg Domain 251,00
 CISAIRCAP2702IEK9 Aironet 2702i 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Int Ant E Reg Domain 552,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 620,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 525,00
CISAIRPWRINJ15002 1520 Series Power Injector 137,00IN
 CISAIRPWRINJ5 Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o mod 40,92
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 83,95
 CISASA5506K9 ASA 5506-X WITH FIREPOWER SERVICES 8GE AC 3DES/AES 355,00
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 129,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 567,00
 CISASA5508K9 ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES 1.213,00
 CISASA5516FPWRK9 ASA 5516-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES 2.089,00
 CISASA5525FPWRK9 ASA 5525-X with FirePOWER Services 8GE AC 3DES/AES SSD 3.793,00
CISASA5525K9 ASA 5525-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 3.446,00
 CISASA5545FPWRK9 ASA 5545-X with FirePOWERServices 8GE AC 3DES/AES 2SS 7.197,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 9.579,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 2.922,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.976,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 1.976,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 1.698,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.342,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.091,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.649,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 2.177,00IN
 CISC2960XSTACK Catalyst 2960-X FlexStack+ Stacking Module 402,00
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 761,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 917,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.487,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 210,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 4.908,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 784,00
 CISC867VAEWEK9 860VAE Series Integrated Services Router with WiFi 373,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 567,00
 CISC886VAK9 880 Series Integrated Services Routers 354,00
 CISC887VAK9 880 Series Integrated Services Routers 359,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 237,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 425,00
 CISC891FK9 890 Series Integrated Services Routers 567,00
 CISC892FSPK9 892F 2 GE/SFP High Perf Security Router 708,00
 CISC896VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+ 938,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 988,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 638,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 707,00
CISCABCONSOLERJ45 Console Cable 6FT with RJ45 AND DB9F va 35,84 **
CISCABCONSOLEUSB Console Cab 6ft w/USB Type A and Mini-B 47,52
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 77,59IN
CISCABSPWR30CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 30 CM Spare va 37,08 **
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 131,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 3.450,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 3.693,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 4.573,00EN
CISCP3905 UNIFIED SIP PHONE 3905 CHARCOAL STANDARD HANDSET 52,80
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 78,86
 CISCP7821K9 UP Phone 7821 90,31
 CISCP7841K9 UP Phone 7841 125,00
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 393,00IN
 CISCP8811K9 IP Phone 8811 Series 160,00
 CISCP8821K9BUN Unified Wireless IP Phone 8821 World Mode Bundle 311,00
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 626,00
 CISCP8841K9 UC Phone 8841 196,00
 CISCP8841WK9 IP Phone 8841 White 211,00
 CISCP8845K9 IP Phone 8845 202,00
 CISCP8851K9 UC Phone 8851 231,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 268,00
 CISCP8865K9 IP Phone 8865 273,00
 CISCPDSKCH8821BUN 8821 Desk Top Charger Power Supply AC Power Cord 68,68
 CISCPMICWIREDS 8831 Wired Microphone Kit 163,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 498,00
CISGLCFE100FX 100BASE-FX SFP f FE-port 90,31IN
CISGLCGE100FX 100BASE-FX SFP f GE SFP-port on 3750,3560.2970,2960 112,00IN
 CISIE200016TCGE Switch/IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 1.078,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 576,00
 CISIE20008TCB IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Base 660,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 733,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 495,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 719,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 834,00IN
CISIE30008TCE IE 3000 8-port BASE Switch W/ LAYER 3 2.000,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 1.704,00
 CISIEM30004PC IE 3000 Expansion Module 4 POE 10/100 791,00
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 425,00IN
CISMGBLX1 Gigabit Ethernet LX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER 113,00EN
CISPWRIE3000AC IE 3000 Power Transformer 188,00
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 108,00
CISRCKMNT19CMPCT 19in Rackmount f Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 29,04EN
 CISSF30024PPK9EU CSB SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplink 347,00
 CISSF30208PPK9EU CSB SF302-08PP 8-port 10/100 PoE+ Managed Switch 207,00
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 1.079,00IN
CISSFP10GSR 10GBASE-SR SFP Module 196,00IN
CISSFPH10GBCU1M 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 38,28IN
 CISSFPH10GBCU2M 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 38,28
CISSFPH10GBCU3M 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 38,28
CISSFPH10GBCU5M 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter va 51,91 **
 CISSG11016HPEU SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch 162,00
 CISSG11024EU SG110-24 24-Port Gigabit Switch 141,00
 CISSG11024HPEU SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch 210,00
 CISSG22050PK9EU SG220-50P 50-PortGigabit PoE Smart Plus Switch 570,00
 CISSG30010MPPK9EU CSB SG300-10MPP 10-port Gigabit Max PoE+ Managed Switch 300,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 794,00
CISSRW2016K9EU CSB SG 300-20 20-port Gigabit MANAGED Switch 252,00IN
 CISWAP371EK9 Dual Radio 802.11acAccess Point with PoE (ETSI) 146,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 388,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 869,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 638,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 441,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.496,00IN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 941,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 406,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 457,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 388,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 280,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 229,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 354,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 301,00
 CISWSC2960CX8PCL Catalyst 2960-CX 8 Port PoE LAN Base 456,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 388,00
 CISWSC2960L16PSLL CATALYST 2960L 16 PORT GIGE WITH POE 2 X 1G SFP LAN LITE - New Retail 495,00
 CISWSC2960L8PSLL CATALYST 2960L 8 PORT GIGE WITH POE 2 X 1G SFP LAN LITE - New Retail 280,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.681,00
 CISWSC2960X24PSL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1GB 1.052,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.168,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.240,00
 CISWSC2960X24TSL Catalyst 2960-X 24 GigE 4 x 1G SFP 876,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 692,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.559,00
 CISWSC2960X48LPSL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 4x1G SFP 1.859,00
 CISWSC2960X48TDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 2x10G SFP+ Base 1.908,00
 CISWSC2960X48TSL Catalyst 2960-X 48 GigE 4 x 1G SFP 1.334,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.201,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.855,00
 CISWSC2960XR24TDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 2 x 10G 2.157,00
 CISWSC2960XR24TSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 4 x 1G 1.644,00
 CISWSC2960XR48FPDI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 2 x 10G SFP+ IP Lite 4.063,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.546,00
 CISWSC2960XR48LPSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 3.247,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.181,00
 CISWSC2960XR48TSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 4 x 1G 2.669,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 761,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 836,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 673,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 620,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 530,00
 CISWSC3560CX8XPDS Catalyst 3560-CX 2 x mGig 6x1G PoE IP 852,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.128,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.285,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 3.294,00
 CISWSC365024PSL Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink LAN Base 1.817,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 2.156,00
 CISWSC365024TDE Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Services 3.803,00
 CISWSC365024TDS Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Base 2.372,00
 CISWSC365024TSL Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 1.362,00
 CISWSC365048FDE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IPServices 7.727,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 4.048,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 4.866,00
 CISWSC365048FQE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x10G UPL IPServices 8.133,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 6.137,00
 CISWSC365048PDS Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Base 4.456,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 6.276,00
 CISWSC365048PSL Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink LAN Base 3.044,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.843,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 2.728,00
 CISWSC365048TDS Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL IP Base 3.320,00
 CISWSC365048TQE Catalyst 3650 48 Port Data 4x10G UPL IP Services 7.113,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 6.108,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.446,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 4.086,00
 CISWSC385024PE Catalyst 3850 24 Port PoE IP Services 4.603,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.384,00
 CISWSC385024PS Catalyst 3850 24 Port PoE IP Base 2.985,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.191,00
 CISWSC385024SE Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Services 8.646,00
 CISWSC385024SS Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Base 8.172,00
 CISWSC385024TE Catalyst 3850 24 Port Data IP Services 4.291,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 2.657,00
 CISWSC385024UL Catalyst 3850 24 Port UPOE LAN Bas 2.790,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 11.317,00
 CISWSC385024XSS Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Base 15.190,00
 CISWSC385024XUE Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Svcs 7.315,00
 CISWSC385048FE Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Services 7.252,00
 CISWSC385048FL Catalyst 3850 48 Port Full PoE LAN Base 4.895,00
 CISWSC385048FS Catalyst 3850 48 Port Full PoE IP Base 5.723,00
 CISWSC385048PE Catalyst 3850 48 Port PoE IP Services 7.391,00
 CISWSC385048PL Catalyst 3850 48 Port PoE LAN Base 4.063,00
 CISWSC385048TE Catalyst 3850 48 Port Data IP Services 7.970,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 3.818,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 11.418,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 94,12
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 61,05IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 103,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 29,04
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 301,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 42,24
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 51,48
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 196,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 954,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 68,87
CPQ665243B21 Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr 476,00
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 305,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 450,00
CPQ700763B21 FlexFabric 20Gb 2P 650FLB Adptr 435,00
CPQ701498B21 Mobile USB DVDRW Drive 61,05
CPQ715218B21 DL380p Gen8 E5-2650v2 Kit 188,00
CPQ716591B21 Ethernet 10Gb 2P 561T Adptr 537,00
CPQ717491B21 Ethernet 10Gb 2P 570FLR-SFP+ Adptr 393,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 109,00
CPQ726722B21 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 469,00
CPQ726740B21 DL360 Gen9 P440ar for 2 GPU Configs 183,00
CPQ726757B21 H240ar Smart HBA 69,96
 CPQ727055B21 HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adaptor 365,00
CPQ784105425 TOP DL180 Gen9 E5-2609v3 8SFF EU Svr 1.016,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 195,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 324,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 871,00
 CPQ813661B21 HPE Ethernet 10Gb 2p 535T Adapter 406,00
 CPQ815101B21 HPE 64GB 4Rx4 PC4-2666V-L Smart Kit 838,00
 CPQ817718B21 HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adapter 408,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 285,00
 CPQ865408B21 HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit 104,00
 CPQ867328B21 HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 621SFP28 Adapter 422,00
 CPQ870757B21 HPE 600GB SAS 15K SFF SC DS HDD 252,00
 CPQ872350B21 HPE 960GB SATA 6G MU LFF SCC DS SSD 649,00
 CPQ872355B21 HPE 400GB SATA 6G WI SFF SC DS SSD 520,00
 CPQ872853B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC SSD 227,00
 CPQ875474B21 HPE 960GB SATA MU SFF SC DS SSD 718,00
 CPQ875511B21 HPE 960GB SATA RI SFF SC DS SSD 662,00
 CPQ877790B21 HPE 1.92TB SATA MU LFF SCC DS SSD 1.000,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DELA6996808 RAM: DIMM 8GB 1333 2RX4 8 240 R LV 109,00
DELA7945660 16Go DIMM 288 DDR4 2133MHz 278,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
HP1CA51AA Turbo Drive Gen2 256GB m.2 SSD Drive 182,00
HP1CA75AA 16GB 1x16GB DDR4-2400 ECC RAM 282,00
HP1HE07AAABB 45W USB-C G2 Power Adapter 52,80
HP1JS08A4ABB Z24i G2 Display 270,00
 HP1ME01AA NVIDIA Quadro P1000 4GB Kit 372,00
HP1ME40AA Nvidia Quadro P4000 8GB 4xDP 947,00
HP1ME41AA Nvidia Quadro P2000 5GB 4xDP 503,00
HP1ME43AA NVIDIA Quadro P400 2GB Kit 153,00
HP1MK33AAABB USB-C Universal Dock Europe - English 172,00
 HP1WT20AA NVIDIA Quadro Sync II 1.147,00
HP2TF08AA Radeon Pro WX 3100 4GB Graphics 212,00
HP3PL81AA 8GB DDR4-2666 1x8GB nECC RAM 140,00
HP3PL82AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC RAM 328,00
HP3TK84AA 16GB DDR4-2666 SODIMM 239,00
HP3TQ36AA 16GB DDR4-2666 1x16GB nECC SODIMM RAM 251,00
HP3TQ37AA 8GB DDR4-2666 1x8GB ECC SODIMM RAM 111,00
 HP7QN80EAABH 600G3PD SFF i77700 8GB/256 PC 513,00
HPAF628A KVM USB Adapter 71,23
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 358,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 331,00
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch 485,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.228,00
HPAJ840A M6625 2.5-INCH SAS DRIVE Enclosure 1.251,00
HPBW913A 647 1200MM PALLET Intelligent RACK 1.147,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 504,00
HPC9153A Printeronderhouds-Kit 220 V (350.000 pagina ’s), LaserJet 9000 509,00NS
HPCB389A LaserJet 220V PM Kit f the P4014 P4015 and P4515 series va 257,00 **
HPCF284A LaserJet Sheetfeeder 500vel 111,00
HPCZ285A 3500 Sheet Booklet Maker and Finisher M806 1.577,00
HPD8F30AA 512GB SATA SSD 319,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 90,31NS
HPE7U25AA SB03XL Notebook Battery 71,23
HPFH973AT DisplayPort to DVI-D Adapter 13,84
HPG7U67AA 256GB SATA SED Opal 2 SSD 164,00
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 111,00
 HPJ9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 495,00
 HPJ9285D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable 132,00
HPJ9522A ProCurve MSM145 RF SECURITY SENSOR 53,42
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.383,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 359,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.241,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.173,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 828,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 561,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.077,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 1.329,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 865,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.908,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.200,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 2.081,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 324,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 338,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 149,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 211,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 576,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 343,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 120,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 134,00IN
 HPJD362B HPE X361 150W AC Power Supply 270,00
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 142,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 265,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 425,00 **
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 215,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 1.666,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 372,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.503,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 7.056,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.387,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.127,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.296,00
 HPJL076A Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Swch 2.488,00
 HPJL078A Aruba 3810M 1QSFP+ 40GbE Module 808,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 548,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 343,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.201,00
 HPJL320A Aruba 2930M 24G PoE+ with 1-slot Switch 1.326,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 1.692,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.005,00
 HPJL325A Aruba 2930 2-port Stacking Module 404,00
 HPJL429A Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Swch 3.702,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 5.097,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.237,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.629,00
 HPJX936A Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP 222,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.127,00
HPLQ036AA 500GB SATA 6GB/S 7200RPM HDD 99,21
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 644,00
HPN0S95AA Intel8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card 67,41
HPN2N01AA Z Turbo Drv Quad Pro 512GB SSD module 431,00
 HPN9X04A HPE SV3000 300GB 12G SAS 10K SFF HDD 229,00
 HPN9X93A HPE MSA 2TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512n HDD 297,00
 HPP9D93A HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA 683,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 766,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 658,00
 HPQ0L13A HPE SN1200E 16Gb 1p FC HBA 717,00
 HPQ0L14A HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA 883,00
HPQ2R41A HPE MSA 2.4TB 12G SAS 10K 2.5in 512e HDD 646,00
HPQ3985A Image Fuser Kit (220 V), Color LaserJet 5550 va 282,00 **
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQB576AA 2TB SATA 6GB/S 7200 HDD 140,00
HPQK645AA SX09 Notebook Battery 126,00
HPRG56517230CN Fuser CLJ 4600 va 226,00 **
HPRM11537000CN Fuserkit for LaserJet 2430 va 67,98 **
 HPRM11537030CN Spare Part Fusing Unit 220V LJ 2420 (S) va 67,98 **
HPT0E52AA 16GB 1x16GB DDR4-2133 ECC RAM 172,00
HPT7B33AA SN03XL Rechargeable Battery EliteBook 820/725 G3 58,51
HPU2GC1E 3y 24x7 DL38x(p) FC SVC 926,00NS
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 135,00
HPZ9H57AA 16GB DDR4-2400 DIMM 155,00
 HWL1450G2D2USB Voyager 1450G USB Kit: Omni-directional 2D black scanner 148,00
 (1450g2D-2) USB Type A 1.5m straight cable (CBL-500-150-S00) 
 HWL1450G2D2USB1 VOYAGER 1450G USB kit: Omni-directional 2D black scanner 144,00
 (1450g2D-2) flexible presentation stand (STND-15F03-009-4) USB 
 Type A 1.5m straight cable (CBL-500-150-S00) 
 HWL1900GSR2USB Xenon 1900 USB Kit 1D 2D SR Black (PDF417. (1900gSR-2). USB 193,00
 Type A 3m straight cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1902GHD2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D HD Black (PDF417. (1902gHD-2). charge 486,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1911IER3USB5 Granit 1911i 2D Extende Range Focus USBBluetooth Kit (including 527,00
 cradle + cable) 
 HWL1980IFR3USB GRANIT 1980I RUGGED SCANNER USB KIT: 1D/2D FR FOCUS RED SCANNER 426,00
 (1980IFR-3) USB BLACK TYPE A 3M (9.8) STRAIGHT 5V HOST POWER 
 INDUSTRIAL GRADE (CBL-500-300-S00-03) WITH VIBRATOR 
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 291,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 149,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 136,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 127,00
IBM00AJ340 240 GB SATA 1.8i MLC Enterprise Value SSD for System x 314,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 305,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 536,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 130,00
IBM00D5012 4GB 1X4GB 2RX8 1.35V PC3L-12800 CL11 67,41
IBM00D5016 8GB PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz 153,00
IBM00D5810 5M IBM QSFP+ TO QSFP+ CABLE 210,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 176,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 33,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 155,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 193,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 83,95
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 144,00
IBM00KA098 System x 900W High Efficiency Platinum A 193,00
 IBM00MU909 System x 1500W High Efficiency Platinum 306,00
IBM00NA023 Ultrium 5 Data Cartridges 5-Pack 182,00
 IBM00NA069 6173 Path Failover 384,00
IBM00NA089 6173 Rack Mount Kit 198,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 153,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 341,00
IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 223,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 349,00
IBM00NA526 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS 512e HDD 408,00
IBM00VX003 DCG 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable va 108,00 **
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 154,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 226,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 108,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 178,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 172,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 248,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 622,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 707,00
IBM00YC385 120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5' S 146,00
 IBM00YD992 460W redundant power supply 117,00
IBM01DC407 Storage 1.2TB 10K 2.5in SAS HDD 181,00
IBM01DC482 Storage 400GB 3DWD SSD 2.5in SAS 355,00
IBM01DC673 Strg V3700 V2 3m SAS Cable mSAS 103,00
IBM01DC675 Strg V3700 V2 0.6m 12Gb SAS Cable mSAS 125,00
IBM01DC677 Strg V3700 V2 1.5m 12Gb SAS Cable mSAS 118,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 186,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 335,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 212,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 278,00
IBM01DE355 Storage V3700 V2 1.8TB 2.5in 10K 561,00
IBM01DE361 Storage V3700 V2 800GB 2.5in Flas 2.296,00
IBM01DE371 Strg V3700 V2 Easy Tier Key Activation 265,00
IBM01KP969 Storage V3700 V2 2.4TB 2.5i 10K HDD 1.159,00
IBM0A36231 THINKPAD 170W AC ADAPTER W520 EU/RUS/IND 78,86
IBM0A36303 ThinkPad Battery 70++ (9 Cell) 91,58
IBM0A36307 ThinkPad Battery 44++ (9 Cell) 90,31
IBM0C52863 Thinkpad Battery 57+ 6-Cell Standard 57Wh 66,14
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 145,00
IBM40A20170EU ThinkPad Ultra Dock - 170 W EU 178,00
IBM40A50230EU ThinkPad Workstation Dock EU 187,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 188,00
IBM40A70045EU ThinkPad USB3.0 Pro dock - EU 159,00
IBM40A80045EU ThinkPad USB3.0 Ultra dock - EU 165,00
IBM40AG0090EU THINKPAD BASIC DOCKING STATION (EUROPE/KOREA) 174,00
IBM40AH0135EU ThinkPadProDockingStation(Europe/Korea) 207,00
IBM40AJ0135EU ThinkPadUltraDockingStation(Europe/Korea) 234,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 51,48NS
IBM42D0485 EMULEX 8Gb FC SINGLE-PORT HBA FOR IBM SYSTEM X 348,00
IBM42D0501 QLOGIC 8GB FC SINGLE-PORT HBA 156,00
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 408,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 188,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 406,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 273,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 408,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 139,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 186,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 365,00
IBM46W0841 64GB TruDDR4 Memory (4Rx4 1.2V) PC4-19200 PC4 2400MH z LP LRDIMM 835,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 242,00
 IBM47C8664 ServeRAID M5200 Series 2GB Flash/RAID 5 307,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 447,00
IBM49Y7890 BNT QSFP-TO-QSFP CABLE, 1 METER 210,00
IBM49Y7960 INTEL X520 10GBE SFP ADAPTER 284,00
IBM4X20E50562 ThinkPad 135W AC Adapter Slim tip - EU1 Countries Indonesia Vitenam 72,50
IBM4X60K74299 ThinkStation NVIDIA Quadro M5000 875,00
IBM4X70G88326 ThinkServer 16GB 2RX8 PC4-2400-E 251,00
IBM4XB0F28712 ThinkServer Gen 5 3.5in 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hot Swap Hard Drive 154,00
IBM4XB7A10153 ThinkSystem 2.5 5200 480GB Entry SATA 6G 276,00
IBM4XB7A10154 TS 2.5 5200 960GB Entry SATA 6Gb HS SSD 530,00
IBM4XB7A10238 2.5in 5200 480GB MS SATA SSD 343,00
IBM4XB7A10239 TS 2.5 5200 960GB MS SATA 6Gb HS SSD 498,00
IBM4XC0G88841 ThinkServer RAID 520i RAID 5 Upgrade 103,00
IBM4XG7A07215 ThinkSystem ST550 Xeon Silver4110 641,00
IBM64112B2 S2200 LFF CHAS DUAL SAS 3.5' 2.258,00
IBM6535EC2 Storage V3700 V2 SFF Control Enclosure 3.184,00
 IBM71762NX ULTRA DENSITY ENTERPRISE C19/C13 PDU MODULE (WW) 384,00
IBM7SD7A05722 ThinkSystem 2.5i Intel S4600 480GB Mainstream SATA 6Gb Hot Swap SSD 363,00
IBM7SD7A05732 S4500 240GB SATA 2.5' HS SSD 257,00
IBM7SD7A05741 ThinkSystem 2.5' Intel S4500 480G 330,00
IBM7X10A03VEA ST550 Xeon Silver 4110 (8C 2.1GHz 11MB Cache/85W) 16GB(1x16GB 2.772,00
 1Rx4 RDIMM) 2x300GB 10k SAS 930-8i 2x550W XCC Standard DVD-RW 
IBM7X77A01305 64GB TruDDR4 2666 MHz 4Rx4 1.2V LRDIMM 654,00
IBM7XB7A00021 TS 2.5' 300GB 15K SAS 12Gb 512n 137,00
IBM7XB7A00028 2.5 1.8TB SAS 512e HDD 248,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 416,00
IBM7XG7A05531 ThinkSystem SR630 Intel Xeon Silver 4110 588,00
IBM7XG7A05575 ThinkSystem SR650 Intel Xeon Silver 4110 542,00
 IBM7Y37A01091 STA 430-16e SAS/SATA HBA 301,00
IBM7ZT7A00533 TS I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP 243,00
IBM81Y1622 BLADE 1000BASE-SX SFP TRANSCE 109,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 258,00
IBM88Y6393 Brocade 16Gb SFP+Optical Transceiver 243,00
IBM90Y3901 INTEGRATED MANAGEMENT MODULE ADVANCED UPGRADE 200,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 505,00
IIYE2282HSB1 ProLite E2282HS-B1 55.88cm 22inch Full HD LED 1920 x 1080 TN panel HDM 66,78
IIYG2530HSUB1 24.5i WIDE LCD. G-Master Black Hawk. 1920 x 1080. LED TN. 108,00
 FreeSync. 250 cd/m . 12.000.000:1 ACR. Speakers. 
 DisplayPort.HDMI. VGA. 1ms. Black Tuner 
IIYG2730HSUB1 27i WIDE LCD. G-Master Black Hawk. 1920x 1080. LED TN. 142,00
 FreeSync. 300 cd/m . 12.000.000:1 ACR. Speakers. DisplayPort. 
 HDMI. VGA. 1ms. Black Tuner 
IIYX2474HSB2 ProLite X2474HS-B2 24inch Full HD monitor with VA panel 101,00
IIYXB2483HSUB3 24iWIDE LCD. 1920 x 1080. AMVA panel. LED Bl.. USB-Hub (2xOut). 134,00
 Pivot. Height Adjust.. 250 cd/m. 3000:1 Static Contrast. 
 80.000.000:1 ACR. 24bit TrueColor. Spea 
IIYXB2783HSUB3 27i WIDE LCD. 1920x1080 AMVA+. LED Bl. USB-Hub (2xOut). Pivot. 159,00
 Height Adjust. 300 cd/m. 3000:1. 12.000.000:1 ACR. Speakers. 
 DisplayPort. HDMI . VGA. 4ms 
IIYXB3288UHSUB1 ProLite XB3288UHSU-B1 32inch VA panel with 4K resolution 375,00
IIYXUB2492HSUB1 24i ULTRA SLIM LINE . 1920x1080. IPS-panel. 13CM Height Adj. 138,00
 Stand. Pivot. 250 cd/m. 5mln 1 ACR. Speakers. DVI. HDMI. 
 DisplayPort. 5ms. TCO6 (23.8i VIS) 
 LOG960001118 Extender Box 211,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox 1.441,00
 LOGSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech SmartDock+Extender Box 709,00
 LOGSMARTDOCKMEETUP K/Logitech SmartDock+MeetUp 1.183,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOX K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box 1.389,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOXMICS K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box+Mic 1.513,00
LXM15R0120 SHEET FEEDER DUAL 2000SHTS F/ W840 258,00ML
LXMC780H1KG Toner cartridge Black Prebate f C780 / X782e (10k) va 143,00 **
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFEYV00010 Surface Pro pen V4 XZ/NL/FR/DE Hdwr Commercial SILVER 70,35
 MSFFJY00003 Surface Pro i5 8GB 256GB-SSD 12,3'' (2736x1824) W10P 938,00
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,96
 MSFLQ600003 Srfc Pro6 i5/8/256 Benelux Platinum 876,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 43,52
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,73UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,24
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,40
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,06
 1-Port USB Hub 1920x1200 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,49 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,57 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,57 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,56 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,57 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,36 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,77 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,77 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,75 **
 VISSP1800PBT SP-1800P Active Speakers 2x30w 133,00
 VISTC10MS Techconnect 10m SERIAL cable 8,10
 VISTC1MUSB Techconnect 1m USB 2.0 cable 2,43
 VISTC1MUSBCTB 1m White USB-C Thunderbolt Cable 22,12
 VISTC2MDP Techconnect 2m DISPLAYPORT cable 10,05
 VISTC2MMDPHDMI Techconnect 2m mDP to HDMI cable 13,80
 VISTC2MUSB Techconnect 2m USB 2.0 cable 3,01
 VISVFMWA4X4V2 Display Wall Arm VESA 400x400 20,65
 VISVFMWA6X4V2 Display Wall Arm VESA 600x400 23,97
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00
ZYXATP500EU0102F ATP 7 Gigabit user-definable ports 1*SFP 2* USB with 1 Yr Bundle 828,00
 ZYXGS130010HPEU0101F 10 Port unmanged CCTV PoE Switch long r 160,00
 ZYXGS130026HPEU0101F 26 Port unmanged CCTV PoE Switch long r 299,00
ZYXGS192024HPV2EU0101F GS1920-24HPv2 28 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit 323,00
 Copper PoE and 4x Gigabit dual pers. hybrid mode standalone or 
 NebulaFlexCloud 375 Watt PoE 
 ZYXGS192024HPV2EU0103F GS1920-24HPv2 & NWA1123ACv2 Promotional 326,00
ZYXGS192024V2EU0101F GS1920-24 28-port GbE L2 Smart Switch 149,00
ZYXGS221024HPEU0101F GS2210-24HP 24 port Gigabit L2 managed PoE switch 375Watt 541,00
ZYXNWA1123ACHDEU0101F NWA1123-ACHD Wave2 2x2:3x3 Standalone AP single (PoE injector included) 167,00
ZYXNWA1123ACPROEU0101F NWA1123-AC Pro - Dual optimised 802.11ac 3x3 Standalone AP 132,00
 (with passive PoE injector) 
ZYXNWA1123ACV2EU0101F NWA1123-ACv2 75,16
ZYXNWA5123ACHDEU0101F NWA5123-ACHD Wave 2 2x2:3x3 Unified AP 190,00
ZYXWAC6502DSEU0101F WAC6502D-S 802.11ac 2x2 Smart Antenna AP 365,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 15-OKT-2019 om 08:56:16.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.