VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerAT2972LX10LC001
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-2972LX10/LC-001
Omschrijving PCI-EXPRESS (PCIE) 1000SX MMF LC CONNECTOR 10KM SINGLE OPTICS
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0767035193274
Gewicht 0,12 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving PCIe x 1 (channel) single-mode 10km fiber Gigabit interface card
Allied Telesis’ AT-2972LX10/LC is a highly reliable, single mode (10km), PCI-Express (PCIe) gigabit adapter. PCIe adapters give you the best possible bandwidth and bus efficiency. The AT-2972LX10/LC Gigabit interface card comes with a comprehensive Microsoft Windows utility that performs detailed tests, diagnostics and analysis.

Features
- Single Mode (10km)
- 1000LX
- PCIe
- VLAN
- Jumbo Frames (9K)
- Microsoft Certified Drivers
- Load Balancing
- RoHS Compliant
- IPV6
- Priority Queuing
Poorten & interfaces Fibre channel-poorten 2
Vezel-optische connector LC
Interface Fiber
Hostinterface PCI
Intern Y
Verbindingstechnologie Wired
Bandbreedte Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Netwerk Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Bekabelingstechnologie 10/100/1000BaseT(X)
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Y
Energie Typisch stroomverbruik 9.2 W
Ingangsspanning 3.3 V
Gewicht en omvang Gewicht 70 g
Hoogte 68 mm
Breedte 95 mm
Certificaten Certificering RoHS UL FCC/EN55022 Class B TUV EN55024
CE C-TICK VCCI
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net