VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerAT8100S16F8LC50
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-8100S/16F8-LC-50
Omschrijving 16 x 100FX (LC) & 8 x 10/100TX Port Managed Stackable Fast
Ethernet PoE Switch. Dual AC Power Supply
Informatie
EAN/UPC767035196329
Gewicht 4,40 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 16 x 100FX, 8 x 10/100TX, 2 x Gigabit combo (10/100/1000T-100/1000 SFP), European power cord
The Allied Telesis AT-8100S/16F8-LC features 16 x 100FX Multimode Fiber ports and LC connections, plus 8 additional 10/100TX ports. In addition, it offers two Gigabit combo (10/100/1000T-100/1000 SFP) uplink ports, plus two dedicated stacking connectors. Allied Telesis 8100S Series Fiber switches are designed for high security and long distance connectivity for the edge of network in government, high EMI environments, warehouses, business campuses, educational campuses and large retail stores.
Beheerfuncties MIB-ondersteuning RFC 1213 MIB-II, RFC 1215 TRAP MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2863 Interfaces group MIB, RFC 1643 Ethernet-like MIB, RFC 2618 RMON MIB, RFC 2674 IEEE 802.1Q MIB, RFC 2096 IP forwarding table MIB
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
System event log Y
Switch-laag L3
Switch type Managed
Poorten & interfaces Aansluiting voor netstroomadapter Y
Fibre channel-poorten 16
Aantal Combo SFP-poorten 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
Netwerk Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
IP routing Y
IGMP snooping Y
Spanning tree protocol Y
IP-adrestabel 2096
VLAN=ondersteuning Y
Head-of-line (HOL) blocking Y
Full duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Latentie (10-100 Mbps) 81 ┬Ás
Throughput 27.9 Mpps
Switchingcapaciteit 18.8 Gbit/s
MAC-adrestabel 16000 entries
Optische vezel Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Fiber type Multi-mode
Vezel-optische connector LC
Beveiliging MAC adres filtering Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Design Elektromagnetische compatibiliteit FCC class A, CISPR class A, EN55022 class A, C-TICK, VCCI Class A, CE, EN601000-3-2, EN601000-3-3
Veiligheid UL 60950-1 (cUlus), EN60950-1 (TUV), EN60825
LED-indicatoren Y
Kastontwerp freestanding
Kleur van het product Green,Grey
Rack-montage Y
Prestatie Mean time between failures (MTBF) 170000 uur
Intern geheugen 128 MB
Flash memory 16 MB
Geluidsniveau 55.4 dB
Frequentie van processor 266 MHz
Stapelbaar Y
Energie Typisch stroomverbruik 22 W
AC invoer frequentie 47/63 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 75 BTU/h
Gewicht en omvang Gewicht 4400 g
Hoogte 332 mm
Diepte 441 mm
Breedte 440 mm
Verpakking Meegeleverde kabels AC,LAN (RJ-45)
Snelstartgids Y
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net