VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerAT8100S4850
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-8100S/48-50
Omschrijving 48 PORT MANAGED STACKABLE FAST ETHERNET SWITCH DUAL AC
Informatie
Taal IN
EAN/UPC767035193724
Gewicht 6,12 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Layer 2–4 Fast Ethernet Switch, 48 x 10/100TX, 2 x Gigabit-SFP combo (10/100/1000T-100/1000 SFP), European power cord
The Allied Telesis AT-8100S/48 is a cost-effective, standalone Fast Ethernet switch and consists of 48 x 10/100TX ports, and 2 x Gigabit-SFP combo (10/100/1000T-100/1000 SFP) uplink ports. The AT-8100S/48 is a highly reliable and easy to manage Layer 2-4 solution — not only for the edge of the network in larger enterprises, but also for small and midsize businesses.
Beheerfuncties MIB-ondersteuning RFC 1213 MIB-II, RFC 1215 TRAP MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2863, RFC 1643, RFC 2618 RMON, RFC 2674 IEEE 802.1Q, RFC 2096 IP
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
System event log Y
Switch-laag L3
Switch type Managed
Poorten & interfaces Fibre channel-poorten 2
Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit 48
Aantal Combo SFP-poorten 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Netwerk Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
IP routing Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
Spanning tree protocol Y
IP-adrestabel 2096
VLAN=ondersteuning Y
Head-of-line (HOL) blocking Y
Full duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Aantal statische routes 4000
Aantal gefilterde multicast-groepen 255
Aantal VLANs 4096
Throughput 35.1 Mpps
Switchingcapaciteit 23.6 Gbit/s
MAC-adrestabel 16000 entries
Optische vezel Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Fiber type Multi-mode
Vezel-optische connector LC
Beveiliging MAC adres filtering Y
Statische poort beveiliging Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Design Elektromagnetische compatibiliteit EMI: FCC class A, CISPR class A, EN55022 class A, C-TICK, VCCI Class A, CE, EN601000-3-2, EN601000-3-3
Veiligheid UL 60950-1 (cUlus), EN60950-1 (TUV), EN60825
Kastontwerp freestanding
Kleur van het product Green,Grey
Rack-montage Y
Prestatie Mean time between failures (MTBF) 300000 uur
Intern geheugen 128 MB
Flash memory 16 MB
Frequentie van processor 266 MHz
Stapelbaar N
Energie Aantal voedingen 1
Typisch stroomverbruik 23.2 W
AC invoer frequentie 47/63 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 3.048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Gewicht en omvang Gewicht 4000 g
Hoogte 291 mm
Diepte 441 mm
Breedte 440 mm
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net