VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerAT9924T00
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-9924T-00
Omschrijving AT-9924T-00,24port 10-100-1000BaseT Managed Layer 3 Switch,4
SFP slots (unpopulated)
Informatie
Taal EN
EAN/UPC767035184340
Gewicht 6,80 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 24-port 10/100/1000BaseT Managed Layer 3 Switch w/ 4x SFP slots
The 9924T is an advanced Gigabit Ethernet switch. The 9924T provides fine service provisioning granularity, high availability, advanced QoS and has the same modular power supplies used in the other 9900 series switches. The 9924T is best for networks that need SFP interface options. It offers extensive management features and advanced multicast routing options. Dual hot-swappable power supplies are supported and front-to-back airflow optimizes switch cooling.
Data-uitwisseling Switchingcapaciteit 48 Gbit/s
Volledige-duplex Y
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Netwerk DHCP client Y
DHCP server Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1v, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Beheerfuncties Switch type Managed
Switch-laag L3
Aansluitingen Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 24
Aantal SFP-poorten 4
Aantal poorten 28
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3DES, DES, MD5
MAC adres filtering Y
Geluidsproductie Geluidsdruk 51 dB
Gewicht en omvang Gewicht 6800 g
Energie Stroomverbruik 75 W
Power over Ethernet (PoE) N
Technische details Mean time between failures (MTBF) 240000 uur
Kleur van het product White
Opstelling in rack Y
Verpakking Gewicht pakket 7700 g
Certificaten Elektromagnetische emissie EMC EN55022 A, FCC A,VCCI A, AS/NZS CISPR22 A
Certificering UL, cUL,TUV, RoHS
Veiligheid UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 80 Percent
Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 Percent
Geheugen Intern geheugen 460 MB
Flashgeheugen 16 MB
Drive, omvang buffer 64 MB
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Andere features Soort voeding AC/DC
Stroomvoorziening 100-240V@47-63 Hz; 40-60V
Maat 19 "
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 440 x 440 x 44.5 mm
 
Gerelateerde producten
2400 Communicatie - Modems & adapters
ATSPLX10 - EOL* SFP module Fiber 1000LX, single-mode 1310nm 2.125Gbps 10km
ATSPLX40 SFP module Fiber 1000LX, single-mode 1310nm 2.125Gbps 40km
ATSPSX SFP module Fiber 1000SX, multi-mode 850nm 2.125Gbps 550m
ATSPTX SFP module Copper 10/100/1000T 1.25Mbps 100m
ATSPZX80 SFP module Fiber (Passive CWDM) 80km 1550nm 1000B-ZX
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net