VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATA45SCSM15
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-A45/SC-SM15
Omschrijving 1PT 100FX MOD SC CONN SM UPLINK MOD 8024M 8016F
  This expansion module provide optional uplink ports for the 8000series, 8500 series and 8600 series. It is designed for the one ortwo expansion slots on the front of the 10/100 switches. It offersflexibility in building or expanding your network.
Informatie
Taal NS
EAN/UPC0767035159515
Garantie 84 (mnd)
Gewicht 0,13 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED 8000 Series switches opties
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100BaseFX single mode module - 15km
This expansion module provide optional uplink ports for the 8000 series, 8500 series and 8600 series. It is designed for the one or two expansion slots on the front of the 10/100 switches. It offers flexibility in building or expanding your network.

-SC connector type.
-100base-FX.
-Single mode fiber up to 15km (9.3mi).
-Hot-swappable / Removeable.
Warranty 5 Years
Netwerk Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Verbindingstechnologie Wired
Technische details Intern Y
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net