VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATCV1KSS
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-CV1KSS
Omschrijving Converteon Media SFP to SFP, dependent on SFP
  Converteon, Media Blade, 1000TX to SFP
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0767035175768
Garantie 24 (mnd)
Gewicht 0,22 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED Converteon Media Converter Blades
 


Product specificaties ***
Omschrijving AT-CV1KSS 1000X to1000X SFP Media Converter Line
The AT-CV1KSS has two 1000X SFP ports that can support both copper and fiber optic SFPs. Either of these ports can be populated with:
- Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).
- Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles).
- Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles).
- Copper SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) at 1Gbps speeds only.
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 22 x 73 x 130 mm
Gewicht 270 g
Energie Stroomverbruik 4.75 W
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 %
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 %
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten Veiligheid UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV)
Certificering FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE
 
Gerelateerde producten
2400 Communicatie - Modems & adapters
ATSPZX80 SFP module Fiber (Passive CWDM) 80km 1550nm 1000B-ZX
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net