VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATDMC1000LC
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-DMC1000/LC
Omschrijving Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX LC Connector USB
Power
Informatie
EAN/UPC767035206974
Gewicht 0,11 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000T to 1000SX/LC Gigabit desktop USB-powered media converter, Multi-mode LC fiber connector, NA Power Supply + USB Cable, TAA
Gigabit Desktop USB-Powered Media Converter
This desktop media converter features 1000T to 1000SX conversion with LC multi-mode fiber connector supporting a distances from 220m to 550m. At just 1.25 inches wide × 3.6 inches deep × 0.85 inches high, this media converter can easily fit into the palm of a hand.
Netwerk Duplex systeem Full,Half
Auto-negotiation Y
Auto MDI/MDI-X Y
VLAN=ondersteuning Y
Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE-SX
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Converter output interface 1000Base-SX
Converter input interface 1000Base-T
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Poorten & interfaces Aansluiting voor netstroomadapter Y
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Rx vermogen (min) -17 dBmW
Tx vermogen (max) -4 dBmW
Tx vermogen (min) -9.5 dBmW
Draad modus structuur Multi-mode
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 550 m
Design Certificering FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI
Veiligheid U L60950-1, EN 60950-1
RoHS compliance Y
LED-indicatoren Y
Kleur van het product Grey
Intern N
Energie Ingangsspanning 5 V
Beheerfuncties Reset button Y
Gewicht en omvang Gewicht 113.4 g
Hoogte 21.6 mm
Diepte 91.4 mm
Breedte 31.8 mm
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -15 - 65 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net