VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATDMC100LC
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-DMC100/LC
Omschrijving 100TX to 100FX/LC Fast Ethernet DesktopUSB Powered media
converter with MM - LC fiber connector
Informatie
EAN/UPC990-005108-00
Gewicht 0,11 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100TX to 100FX/LC Fast Ethernet Desktop USB powered media converter with multi-mode LC fiber connector
The Allied Telesis DMC100 Series of Fast Ethernet mini media converters are among the smallest media converters on the market today.

Overview
Just 1.25"W × 3.6"D × 0.85"H
Can be powered with the included Micro USB to USB cable and plugged directly into a laptop or desktop
Compact, with a very small carbon footprint
No installation time, just plug and play
Auto negotiation
Transparent to IEEE 802.1Q packets
Auto MDI/MDI-X
Smart MissingLink
Smart Link Restoration
Link test
RoHS compliant
Netwerk Link Loss Return (LLR) ondersteund Y
Link Loss Carry Forward (LLCF) ondersteund Y
Duplex systeem Full,Half
Auto-negotiation Y
Auto MDI/MDI-X Y
Overdrachtssnelheid 100 Mbit/s
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Ethernet interface type Fast Ethernet
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Converter output interface 100Base-FX
Converter input interface 100Base-TX
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Poorten & interfaces Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Rx vermogen (min) -32 dBmW
Tx vermogen (max) -14 dBmW
Tx vermogen (min) -22.5 dBmW
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Draad modus structuur Multi-mode
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Design Certificering FCC Class A, CISPR 22 Class A, EN55022 Class A, C-TICK, VCCI Class A
Veiligheid UL60950-1, EN60950-1
RoHS compliance Y
LED-indicatoren Y
Kleur van het product Grey
Intern N
Energie Stroom 0.5 A
Ingangsspanning 5 V
Gewicht en omvang Gewicht 113.4 g
Hoogte 21.6 mm
Diepte 91.4 mm
Breedte 31.8 mm
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -15 - 65 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net