VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATFS23260
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-FS232-60
Omschrijving 2PT SWITCH 10/100TX TO 100FX SC MULTI-MODE
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0767035192765
Gewicht 0,80 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Allied Telesis AT FS232 - Medienkonverter
Allied Telesis AT FS232 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - extern - bis zu 2 km.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Aansluitingen 1x 10/100TX (RJ-45)
1x 100FX (SC)
Maximaal bereik 2000 m
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Gewicht 317 g
Energie Stroomverbruik 6 W
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 Percent
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Veiligheid UL-Cul,CSA/CSA, NRTL,TUV,CE
Andere features Overdrachtssnelheid packets 14880/148880 pps
Volledige-duplex Y
Aansluiting(en) SC
Stroomvoorziening 0.5A; 100-120V AC/60Hz; 220-240V AC/50Hz; 12vDC +/- 5%
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net