VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATFS238B120
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-FS238B/1-20
Omschrijving Media Converter Switch, 1x 10/100TX to 1x 100BaseFX single
fiber SC, Singlemode 15Km, TX 1510nm
  AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are twoport, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media,enabling both ports to operate at the same or at differentspeeds.

Media conversion offers you the ability to:
* Extend network distances by adding fiber only where it isneeded
* Add new devices without replacing costly cable
* Keep pace with changing technology
* Integrate high-bandwidth devices into the network
Informatie
EAN/UPC767035157504
Garantie 84 (mnd)
Gewicht 0,29 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED Media converters accessoires
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds.

Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Maximum transfer distance 15000 m
Golflengte 1550 nm
Verbindingsmogelijkheden Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Gewicht 294 g
Energie Stroomverbruik 24 W
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 %
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 %
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Certificering UL60950 (cULus), EN60950,
EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B,
EN55024
Other features MAC Adrestabel capaciteit 8192 entries
Full-duplex Y
Industriestandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Aansluiting(en) SC
Stroomvoorziening 12-50VDC
Datalink-protocol Fast Ethernet
Bekabelingstechnologie 10/100Base-T
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net