VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATIMC1000TPSFP80
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-IMC1000TPSFP80
Omschrijving Industrial- DIN Rail Mount 10/100/1000TX POE+ to 1000X SFP
Media Converter - 48V DC power- SFP Module not included
Informatie
EAN/UPC767035199887
Gewicht 0,50 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving AT-IMC1000TP/SFP-80, 1Gbps, PoE+, SFP
Allied Telesis industriële media converters zijn ontworpen om de afstand van het netwerk te verlengen doormiddel van het converteren van data tussen twisted pair bekabeling en multi-mode of single-mode glasvezel- bekabeling. Met het hoge temperatuurbereik ( -40 °C tot +75 °C ), redundante voeding en IP30 beschermingsmogelijkheden, beschikken deze media converters over een perfecte pasvorm voor industriële netwerken. De AT-IMC1000TP/SFP beschikt over een 10/100/1000T PoE+ (30 watt) naar een 100/1000X SFP aansluiting voor maximale flexibiliteit.
Warranty 2Jaar
Netwerk Duplex systeem Full,Half
Store-and-forward Y
Auto-negotiation Y
Auto MDI/MDI-X Y
Gelaagde VLAN Y
VLAN=ondersteuning Y
Jumbo Frames ondersteuning Y
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 100BASE-TX,1000BASE-TX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet,Gigabit Ethernet
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Converter output interface 100Base-X,1000Base-X
Converter input interface 10Base-T,1000Base-T
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Poorten & interfaces Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 1
Vezel-optische connector SFP
Fibre channel-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Golflengte 1310 nm
Design RoHS compliance Y
Internationale veiligheidscode (IP) IP31
LED-indicatoren Activity,Link,PoE,Power
DIN rail bevestiging Y
Materiaal behuizing Metal
Kleur van het product Grey
Energie Typisch stroomverbruik 32.73 W
Gewicht en omvang Gewicht 500 g
Hoogte 108 mm
Diepte 95 mm
Breedte 36 mm
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 2000 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net