VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC1008GB60
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC1008/GB-60
Omschrijving AT-MC1008-GB-60,1000TX to GBIC Media Converter
Informatie
Taal IN
EAN/UPC767035192826
Gewicht 0,78 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000T Gigabit Ethernet to fiber GBIC standalone media converter
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.

-Converts Copper Fast Ethernet to Multimode fiber.
-Operates under all traffic loads.
-Fan-less design.
-Auto MDI/MID-X Copper Port.
-MissingLink Support.
-Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets.
-Fiber Link Test Function.
-Industry standard fiber ST/SC connector.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Gewicht 270 g
Energie Stroomverbruik 6 W
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 %
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Veiligheid EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825
Other features Elektromagnetische emissie FCC A, EN 55022 A, VCCI A, C-TICK
Aansluiting GBIC
Industriestandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Stroomvoorziening 100-120/220-240V AC, 50/60Hz
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net