VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC1008SP20
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC1008/SP-20
Omschrijving AT-MC1008/SP, Media Converter, 1x 1000BaseT to 1x SFB GBIC bay,
Metal Desktop, External PSU
  Our media converters allow you to connect disparate cable types inyour network. SC fiber connectors are used primarily for FastEthernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarilyfor Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers you theability to:
* Extend network distances by adding fiber only where it isneeded
* Add new devices without replacing costly cable
* Keep pace with changing technology
* Integrate high-bandwidth devices into the network

Features:
* Converts Copper Fast Ethernet to Multimode Fibre
* Operates under all traffic loads
* Fan Less design
* Auto MDI/MIDX Copper Port
* Missing Link Support
* Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets
* Fibre Link Test Function
Informatie
EAN/UPC767035173443
Garantie 84 (mnd)
Gewicht 0,27 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED EX1002/MC10/MC100/MC1000 Rack mountable media converters
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000T Gigabit Ethernet to fiber SFP standalone media converter
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers you the ability to:

-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Aansluitingen 1xRJ45
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Gewicht 270 g
Energie Stroomverbruik 6 W
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten Veiligheid EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825
Other features Elektromagnetische emissie FCC A, EN 55022 A, VCCI A, C-TICK
Aansluiting SFP
Industriestandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Stroomvoorziening 100-120/220-240V AC, 50/60Hz
Bekabelingstechnologie 1000Base-TX
 
Gerelateerde producten
2400 Communicatie - Modems & adapters
ATMCR12 - EOL* Rackmount System for AT-MC10x and AT-MC1x series
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net