VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC101XL20
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC101XL-20
Omschrijving Converter 100BaseTX/100BaseFX with ST connector
  Our media converters allow you to connect disparate cable types inyour network. Media conversion offers you the ability to:
* Extend network distances by adding fiber only where it isneeded
* Add new devices without replacing costly cable
* Keep pace with changing technology
* Integrate high-bandwidth devices into the network

Features:
* Converts Copper Fast Ethernet to Multimode Fibre
* Operates under all traffic loads
* Fan Less design
* Auto MDI/MIDX Copper Port
* Missing Link Support
* Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets
* Fibre Link Test Function
* Industry standard Fibre ST connector
Taal IN
EAN/UPC0767035123394
Garantie 84 (mnd)
Gewicht 0,70 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED EX1002/MC10/MC100/MC1000 Rack mountable media converters
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media Converter
Ethernet media converter enable service providers to use fiber cabling to extend the size of UTP networks. Supporting ST fiber connector, this converter can be used to extend networks with up to 2km of fiber.
Warranty Lifetime
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Aansluitingen 1x RJ-45 (MDI/MDI-X)
1x ST 100Base-FX
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 104.6 x 95.25 x 25.4 mm
Energie Stroomverbruik 6 W
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 %
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Other features Elektromagnetische emissie FCC Class A
Full-duplex Y
Aansluiting Fast Ethernet
Industriestandaard IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
Stroomvoorziening 100-240 VAC, 50-60Hz
Bekabelingstechnologie 100Base-TX UTP & 100Base-FX F
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net