VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC102XLPCI001
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC102XLPCI-001
Omschrijving Internal 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media
converter (PCI bus)
Informatie
EAN/UPC767035194899
Gewicht 0,06 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving UTP to SC, 2 km, multi-mode, PCI bus
MC100PCI Series
Fast Ethernet Media Converters - PCIx Based


The Allied Telesis AT-MC102XLPCIx TX to FX Fast Ethernet media converters feature multi-mode SC fiber connectors with either a PCI or PCI Express bus.

Fiber Connections
The Allied Telesis range of Fast Ethernet media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fiber cabling, supporting SC fiber connectors. These converters can be used to extend networks with up to 2 km of multi-mode fiber.

Simple Installation
The Allied Telesis MC100PCI Series media converters feature auto MDI/MDI-X, allowing the converter to be connected to either a PC, hub or switch with a simple UTP cable. The media converters also allow the installer to test the integrity of fiber connections, by forcing the
converters to communicate over the fiber cable. This “link test” feature allows installers to check for cable faults without the need for expensive fiber optic test equipment.

Hassle-Free Support
Allied Telesis Fast Ethernet media converters include free technical support, ensuring trouble-free installation.
Netwerk Duplex systeem Full,Half
Auto-negotiation Y
Auto MDI/MDI-X Y
Jumbo Frames ondersteuning Y
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Converter output interface 100Base-FX
Converter input interface 100Base-TX
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Poorten & interfaces Vezel-optische connector SC
Fibre channel-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Gevoeligheid -34.5 dBmW
Rx vermogen (max) -14 dBmW
Rx vermogen (min) -31.8 dBmW
Tx vermogen (max) -14 dBmW
Tx vermogen (min) -19 dBmW
Draad modus structuur Multi-mode
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Design LED-indicatoren Y
Kleur van het product Green
Intern Y
Energie Typisch stroomverbruik 1.5 W
Stroom 0.45 A
Ingangsspanning 3.3 V
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten Certificering FCC Class B
Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
RoHS compliance Y
Gewicht en omvang Gewicht 62 g
Hoogte 64 mm
Breedte 125 mm
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net