VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC103XL60
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC103XL-60
Omschrijving 100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter
Informatie
EAN/UPC767035191751
Gewicht 0,29 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100TX to 100FX (SC) standalone media converter
Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.

-Converts Copper Fast Ethernet to single-mode Fibre.
-Operates under all traffic loads.
-Fan-less design.
-Auto MDI/MID-X Copper Port.
-MissingLink Support.
-Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets.
-Fiber Link Test Function.
-Industry standard Fibre SC connector.
Netwerk Bekabelingstechnologie 100Base-FX, 100Base-T
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Poorten & interfaces Verbindingstechnologie Wired
Prestatie Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 15000 m
Design LED-indicatoren Y
Energie Typisch stroomverbruik 6 W
Beheerfuncties Plug and play Y
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Gewicht en omvang Gewicht 294 g
Overige specificaties Elektromagnetische emissie FCC A
Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Aansluiting(en) SC
Datalink-protocollen Fast Ethernet
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net