VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMC1360
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MC13-60
Omschrijving AT-MC13-60,UTP (RJ-45) to Fiber (ST) Ethernet Media Converter
Informatie
EAN/UPC767035192680
Gewicht 0,70 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Allied Telesis AT MC13 - Medienkonverter
Allied Telesis AT MC13 - Medienkonverter - 10Base-T, 10Base-FL - RJ-45 / ST multi-mode - extern - bis zu 2 km.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 10 Mbit/s
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Gewicht 294 g
Energie Stroomverbruik 6 W
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 Percent
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Link, Power
Certificaten Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Andere features Elektromagnetische emissie FCC Class A
Aansluiting(en) RJ-45, ST
Datalink-protocol Ethernet
Bekabelingstechnologie 10Base-T
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net