VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMCF2012LC1
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MCF2012LC/1
Omschrijving 12CH 10/100BASETX / 100FX MEDIA BLADE SINGLE-MODE FIBER 15KM
Informatie
EAN/UPC0767035186085
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC-Monomode - Plug-in-Modul - bis zu 15 km - 1310 nm.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Aansluitingen 12x 10/100TX
12x 100FX (LC)
Maximaal bereik 15000 m
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Eisen aan de omgeving Hoogte in bedrijf 0 - 4000 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 Percent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 Percent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Certificering EN55024
UL60950-1
CSA22.2 No.950
TUV (EN60950)
CE
FCC Class A
EN55022 Class A
EN55024 Class A
VCCI. Class A
C-TICK
Andere features Fiber type SMF
Aansluiting(en) LC
Datalink-protocol Fast Ethernet
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
ATMCF2012LC 12CH 10/100BASETX / 100FX MEDIA BLADE MULTI-MODE FIBER 2KM
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net