VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATMMC2000LC60
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-MMC2000/LC-60
Omschrijving Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC
Connector
Informatie
EAN/UPC767035206882
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving AT-MMC2000/LC-60, Gigabit Ethernet, LC
Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/LC beschikt over een 1000TX naar 1000FX/LC aansluiting voor Multimode Fiber tot 550 meter (62.5/125 = 220 meter).
Warranty 2 + 3 Jaar
Netwerk Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Poorten & interfaces Vezel-optische connector LC
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Draad modus structuur Multi-mode
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 500 m
Design Kleur van het product Silver
Intern N
Eisen aan de omgeving Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -30 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net