VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATSP10SRI
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-SP10SR/I
Omschrijving 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable 300M using High bandwidth MMF.
Industrial Temp
Informatie
EAN/UPC767035196749
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m, I-Temp
The Allied Telesis SP10SR is a hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. It is compliant with the SFF-8431 SFP+ Electrical Multi-source Agreement (MSA) with five digital monitoring functions: Temperature, Vcc, Tx optical power, Tx laser bias current and Rx received optical power.
Netwerk SFP transceiver type SR
Vezel-optische connector LC
Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10300 Mbit/s
Prestatie Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Y
Tx vermogen (max) -1 dBmW
Tx vermogen (min) -5 dBmW
Maximaal bereik 300 m
Kleur van het product Metallic
Golflengte 850 nm
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Y
Soort kabel Fiber optic
Energie Typisch stroomverbruik 1 W
Kenmerken RX sensitiviteit -9.9 dB
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Certificaten RoHS compliance Y
Inhoud van de verpakking Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net