VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATSPFX15
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-SPFX/15
Omschrijving 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE
Taal IN
EAN/UPC0767035182346
Gewicht 0,04 (kg)
Prijs excl BTW63,01 EUR
Prijs incl BTW76,24 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving AT-SPFX-15\100BaseFX\15km\1310nm\Single-Mode Fibre SFP
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/15 is toepasbaar voor Singlemode fiber met een afstand tot 15 kilometer.
Warranty 2Jaar
Netwerk Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Poorten & interfaces Connectiviteitstechnologie Wired
Prestatie Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 15000 m
Beheerfuncties Plug and play Y
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 80 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Overige specificaties Interface SMF
Aansluiting(en) LC
 
Gerelateerde producten
2314 Netwerken - Switch
ATFS7504850 - EOL* AT-FS750-48-50,48 Port Fast Ethernet Smartswitch (Web based)
ATX90048FE00 - EOL* 48-Port 10/100TX Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
ATX90048FS60 - EOL* 48-Port 100FX (SFP) Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
ATX90048FS80 - EOL* 48-Port 100FX (SFP) Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net