VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATSPZX80
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-SPZX80
Omschrijving SFP module Fiber (Passive CWDM) 80km 1550nm 1000B-ZX
  The AT-SPZX80 offers a long-haul option to extend your network upto 80km. The AT-SPZX is compatible with all the Allied Telesisrange of products which have an SFP port.
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0767035174440
Garantie 24 (mnd)
Prijs excl BTW406,00 EUR
Prijs incl BTW491,26 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
ALLIED SFPs - Gigabit Optical Modules for use with Passive CWDM
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000ZX (LC) SFP, 80km
Industry Standard
The AT-SP series offers the latest industry
standard in flexible, full-duplex Gigabit Ethernet
connectivity.These hot-swappable, fiber
interfaces simply plug into a SFP slot on
Allied Telesis SFP compatible products.
Configurations can be optimized to meet varied
distance and service requirements.

Product Compatibility
The AT-SP series SFPs are compatible with all
the Allied Telesis range of products that support
SFP uplink connections.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Technische details Maximum transfer distance 80000 m
Golflengte 1550 nm
Verbindingsmogelijkheden Verbindingstechnologie Wired
Special features Plug-en-play Y
Hot-swap Y
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 %
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 %
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf -5 - 70 °C
Other features Fiber type SMF
Full-duplex Y
Aansluiting 1000ZX
Aansluiting(en) LC
Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Transmit power 0 / 2 / -3 (min/typ/max) dBm
 
Gerelateerde producten
2314 Netwerken - Switch
AT8948A80 - EOL* Multilayer Switch, 4 Gigabit uplink + 48 10/100BASE-T IPv4 and
AT9924T00 - EOL* AT-9924T-00,24port 10-100-1000BaseT Managed Layer 3 Switch,4
ATFS7504850 - EOL* AT-FS750-48-50,48 Port Fast Ethernet Smartswitch (Web based)
ATX90048FE00 - EOL* 48-Port 10/100TX Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
ATX90048FS60 - EOL* 48-Port 100FX (SFP) Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
ATX90048FS80 - EOL* 48-Port 100FX (SFP) Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
2400 Communicatie - Modems & adapters
ATCV1KSS - EOL* Converteon Media SFP to SFP, dependent on SFP
ATSPFX1500 - EOL* SFP module Fiber 100FX, single-mode 1310nm 125Mbps 15km
ATSPFX200 - EOL* SFP module Fiber 100FX, multi-mode 1310nm 125Mbps 2km
ATSPLX40 SFP module Fiber 1000LX, single-mode 1310nm 2.125Gbps 40km
ATSPTX SFP module Copper 10/100/1000T 1.25Mbps 100m
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net