VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATTQSFP0040R00
Producent Atto
Part nummer QSFP-0040-R00
Omschrijving 40Gb/s, QSFP, MPO 850nm, up to 30m (QSFP-0040-R00)
  40Gb/S QSFP module, geschikt voor ATTO FastFrame 40GbE NICs.
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2022 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net