VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATX61024SPSX60
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-X610-24SPS/X-60
Omschrijving 24 x 100/1000X SFP ports 4 x 10/100/1000T combo ports 2 x SFP+
ports
Informatie
EAN/UPC767035195186
Gewicht 9,77 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Layer 3+ Gigabit Switch, 20 x SFP, 4 x 10/100/1000T combo, 2 x SFP+
- The Allied Telesis AT-x610-24SPs/X is one in a series of high performance Gigabit Ethernet stackable switches targeted at the aggregation of the network due to its high levels of network security.

- The switch offers high levels of flexibility, featuring 20 SFP ports, 4 10/100/1000T combo ports and 2 SFP+ ports for connectivity, plus the option to stack up to eight devices. VCStack™ provides excellent resilience ensuring minimal network downtime by re-routing traffic should network failures occur, while allowing a stack of switches to be managed as a single entity. Further network resilience is also provided with the use of optional redundant power supplies.
Beheerfuncties MIB-ondersteuning Y
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
System event log Y
Switch-laag L3+
Switch type Managed
Poorten & interfaces Aansluiting voor netstroomadapter Y
Aantal moduleslots SPF+ 2
Aantal Combo SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
Netwerk Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
DHCP client Y
IGMP snooping Y
Spanning tree protocol Y
VLAN=ondersteuning Y
Full duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Throughput 101.2 Mpps
Switchingcapaciteit 136 Gbit/s
MAC-adrestabel 32000 entries
Optische vezel Fiber type Multi-mode
Vezel-optische connector SFP,SFP+
Beveiliging MAC adres filtering Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Design Elektromagnetische compatibiliteit EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A
Veiligheid : UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1
LED-indicatoren Y
Kastontwerp portable
Kleur van het product Grey
Rack-montage Y
Prestatie Geluidsniveau 51.2 dB
Energie Typisch stroomverbruik 96 W
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 375 BTU/h
Gewicht en omvang Gewicht 6600 g
Hoogte 44 mm
Diepte 420 mm
Breedte 440 mm
Verpakking Gebruiksaanwijzing Y
Snelstartgids Y
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net