VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATX90048FS60
Producent Allied Telesis
Part nummer X900-48FS-60
Omschrijving 48-Port 100FX (SFP) Fast Ethernet L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6
Switch. One AC (AT-PWR02)Power Supply Factory fitted.
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0767035187648
Gewicht 7,10 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 48 x FE SFP ports Layer 3 Switch w/ 4x Gigabit uplink ports
The x900-48FE is one of the most advanced Fast Ethernet Layer 3 switches available. It provides fine service provisioning granularity, advanced QoS and hardware based IPv6.

The x900-48FE is an ideal choice for networks that need high reliability and comprehensive control over service quality and bandwidth. It also offers an extensive set of management features like and advanced multicast routing options. Dual hot-swappable power supplies are supported and front-to-back airflow optimizes switch cooling.
Beheerfuncties MIB-ondersteuning Y
Quality of Service (QoS) Y
Switch-laag L3
Switch type Managed
Poorten & interfaces Aantal SFP/SFP+ poorten 48
Aantal moduleslots SPF 52
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Netwerk Full duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1v,IEEE 802.2,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3DES,DES,MD5
Protocollen Beheerprotocollen SNMP
Design Certificering UL, cUL,TUV
RoHS
Veiligheid UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950, AS/NZS60950.1
Kleur van het product Silver
Rack-montage Y
Prestatie Mean time between failures (MTBF) 300000 uur
Energie Typisch stroomverbruik 85 W
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 290 BTU/h
Hoogte, in bedrijf 0 - 3050 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 80 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Gewicht en omvang Gewicht 7100 g
Verpakking Hoogte verpakking 145 mm
Diepte verpakking 580 mm
Breedte verpakking 530 mm
Overige specificaties Elektromagnetische emissie EN55022 class A, FCC class A,VCCI class A
Elektromagnetische immuniteit EN55024, EN61000-3-2/3
Autenticatiemethode TACACS+, RADIUS
Soort voeding AC/DC
Stroomvoorziening 100-240V +/-10%, 47-63Hz; 40-60V
Maat 19 "
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 440 x 440 x 44.5 mm
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
ATSPFX15 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE
ATSPFX2 - EOL* SFP module Fiber 100FX, multi-mode 1310nm 125Mbps 2km
ATSPFXBDLC13 100BaseFX. TX=1310nm. Single-mode BiDi fibre SFP
ATSPFXBDLC15 100BaseFX. TX=1510nm. Single-mode BiDi fibre SFP
ATSPLX10 - EOL* SFP module Fiber 1000LX, single-mode 1310nm 2.125Gbps 10km
ATSPLX40 SFP module Fiber 1000LX, single-mode 1310nm 2.125Gbps 40km
ATSPSX SFP module Fiber 1000SX, multi-mode 850nm 2.125Gbps 550m
ATSPTX SFP module Copper 10/100/1000T 1.25Mbps 100m
ATSPZX80 SFP module Fiber (Passive CWDM) 80km 1550nm 1000B-ZX
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net