VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerATXPSR
Producent Allied Telesis
Part nummer AT-XPSR
Omschrijving XFP module 10G fiber, multi-mode, multi-rate 850nm 11.1Gbps
300m
  ATI, AT-XPSR, XFP Module, 10G Base-LR, 300m, 850nm, Hot Swappable(for High bandwidth Multimode fiber)
Informatie
Taal NS
EAN/UPC767035177816
Garantie 24 (mnd)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
ALLIED XFPs - 10Gbps (Small Form Pluggable) Modules
 


Product specificaties ***
Omschrijving AT-XPSR
The AT-XPSR offers a short-haul option to extend your network to 300m The AT-XPSR is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a XFP port.
Technische details Maximum transfer distance 300 m
Golflengte 850 nm
Other features Fiber type MMF
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2021 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net