VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKA2F2020002M
Producent Belkin
Part nummer A2F20200-02M
Omschrijving OM1 2m ST/ST Multimode Duplex Fibre Cable. 62.5/125
EAN/UPC722868585108
Gewicht 0,04 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 62.5/125 multimode glasvezelkabels, 2m
De kabels van Belkin zorgen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid van servers, opslagapparaten en netwerkswitches. Glasvezel-patchkabels van Belkin zijn gemaakt met glasvezelmateriaal en connectors van de hoogste kwaliteit en worden geleverd met de zekerheid van levenslange garantie. Alle glasvezelkabels van Belkin worden in de fabriek afgesloten (van een afsluitweerstand voorzien) en getest en voldoen daardoor aan de hoogste eisen voor prestaties en betrouwbaarheid.

- Betrouwbare prestaties door gebruikmaking van eersteklas glasvezelkernen van Corning.
- Precisie-aansluitingen met keramische flensbusjes voor minimaal aansluitverlies.
- PC-polijsting voor verhoogde lichtreflectie en optimale prestaties.
- Flexibele pvc-mantel voor blijvende duurzaamheid.
- Ongevoelig voor elektromagnetische en radiofrequente storing (EMI/RFI).
Warranty Levenslange
Features Draad modus structuur Multi-mode
Jas materiaal Polyvinyl chloride (PVC)
Kleur kabel Orange
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 62.5 µm
Full duplex Y
Soort kabel OFC
Soort stekkers Male/Male
Connector 2 ST
Connector 1 ST
Gewicht en omvang Lengte snoer 2 m
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net