VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKF2F2029001M
Producent Belkin
Part nummer F2F20290-01M
Omschrijving Multimode MTRJ/ST Duplex Patch Cable 1M
  Belkin Multimode MTRJ/ST - 62.5/125 Duplex Patch Cable 1m
Taal NS
EAN/UPC0722868585160
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
BELKIN Fibre Optic Cables
 


Product specificaties ***
Omschrijving MTRJ / ST, 62.5/125µm, MM, 1m
De kabels van Belkin zorgen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid van servers, opslagapparaten en netwerkswitches. Glasvezel-patchkabels van Belkin zijn gemaakt met glasvezelmateriaal en connectors van de hoogste kwaliteit en worden geleverd met de zekerheid van levenslange garantie. Alle glasvezelkabels van Belkin worden in de fabriek afgesloten (van een afsluitweerstand voorzien) en getest en voldoen daardoor aan de hoogste eisen voor prestaties en betrouwbaarheid.
Warranty Levenslange
Technische details Draad modus structuur Multi-mode
Jas materiaal Polyvinyl chloride (PVC)
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 62.5 µm
Volledige-duplex Y
Lengte snoer 1 m
Soort kabel OFC
Soort stekkers male/male
Connector 2 ST
Connector 1 MT-RJ
Kleur Kleur kabel Orange
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net