VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKF2F402L710M
Producent Belkin
Part nummer F2F402L7-10M
Omschrijving Multimode LC/SC Duplex Patch Cable 10M
  Belkin Multimode LC/SC - 50/125 Duplex Patch Cable 10m
Taal NS
EAN/UPC0722868419953
Gewicht 0,14 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
BELKIN Fibre Optic Cables
 


Product specificaties ***
Omschrijving LC / SC 50/125µm, MM, 10m
De kabels van Belkin zorgen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid van servers, opslagapparaten en netwerkswitches. Glasvezel-patchkabels van Belkin zijn gemaakt met glasvezelmateriaal en connectors van de hoogste kwaliteit en worden geleverd met de zekerheid van levenslange garantie. Alle glasvezelkabels van Belkin worden in de fabriek afgesloten (van een afsluitweerstand voorzien) en getest en voldoen daardoor aan de hoogste eisen voor prestaties en betrouwbaarheid.
Warranty Levenslange
Technische details Draad modus structuur Multi-mode
Jas materiaal Polyvinyl chloride (PVC)
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Volledige-duplex Y
Lengte snoer 10 m
Soort kabel OFC
Soort stekkers male/male
Connector 2 SC
Connector 1 LC
Kleur Kleur kabel Orange
Gewicht en omvang Diameter van de kabel 3 mm
 
Gerelateerde producten
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
BLKF2F2029701M - EOL* Multimode MTRJ/SC Duplex Patch Cable 1M
BLKF2F2029703M - EOL* Multimode MTRJ/SC Duplex Patch Cable 3M
BLKF2F2029705M - EOL* Multimode MTRJ/SC Duplex Patch Cable 5M
BLKF2F2029710M - EOL* Multimode MTRJ/SC Duplex Patch Cable 10M
BLKF2F2029901M - EOL* Multimode MTRJ/MTRJ DUPLX Patch Cable 1M
BLKF2F2029903M - EOL* Multimode MTRJ/MTRJ DUPLX Patch Cable 3M
BLKF2F2029905M - EOL* Multimode MTRJ/MTRJ DUPLX Patch Cable 5M
BLKF2F2029910M - EOL* Multimode MTRJ/MTRJ DUPLX Patch Cable 10M
BLKF2F202L701M - EOL* Multimode LC/SC Duplex Patch Cable 1M
BLKF2F202L702M - EOL* OM1 2m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 62.5/125
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net