VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKF2F402L710MG
Producent Belkin
Part nummer F2F402L7-10M-G
Omschrijving OM3 10m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 50/125. 10Gb. Aqua
Informatie
EAN/UPC722868601259
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Fiber Optic Duplex Patch Cable - 32.81ft 2 x LC/ 2 x SC
Belkin's 10GB Aqua Fiber Optic Cables are backward-compatible with existing network equipment and provide close to triple the bandwidth of traditional 62.5/125 multimode fiber. 10 Gigabit is rated for distances of up to 300 meters using 850nm Vertical Cavity Surface Emitting Lasers (VCSELs).
Features Kleur kabel Blue
Connector 2 SC
Connector 1 LC
Gewicht en omvang Lengte snoer 10 m
Overige specificaties Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 ┬Ám
Aansluiting(en) 2 x LC/ 2 x SC
 
Gerelateerde producten
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
BLKF2F402L701MG - EOL* OM3 1m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 50/125. 10Gb. Aqua
BLKF2F402L702MG - EOL* OM3 2m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 50/125. 10Gb. Aqua
BLKF2F402L703MG - EOL* OM3 3m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 50/125. 10Gb. Aqua
BLKF2F402L705MG - EOL* OM3 5m LC/SC Multimode Duplex Fibre Cable. 50/125. 10Gb. Aqua
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net