VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKF2F802LL03M
Producent Belkin
Part nummer F2F802LL-03M
Omschrijving Single Mode LC/LC Duplex Patch Cable 3M
  Belkin Single Mode LC/LC Duplex Patch Cable 3m
Taal NS
EAN/UPC0722868421055
Gewicht 0,06 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
BELKIN Fibre Optic Cables
 


Product specificaties ***
Omschrijving LC / LC, 8.3/125µm, SM, 3m
De kabels van Belkin zorgen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid van servers, opslagapparaten en netwerkswitches. Glasvezel-patchkabels van Belkin zijn gemaakt met glasvezelmateriaal en connectors van de hoogste kwaliteit en worden geleverd met de zekerheid van levenslange garantie. Alle glasvezelkabels van Belkin worden in de fabriek afgesloten (van een afsluitweerstand voorzien) en getest en voldoen daardoor aan de hoogste eisen voor prestaties en betrouwbaarheid.
Warranty Levenslange
Technische details Draad modus structuur Single-mode
Jas materiaal Polyvinyl chloride (PVC)
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 8.3 µm
Volledige-duplex Y
Lengte snoer 3 m
Soort kabel OFC
Soort stekkers male/male
Connector 2 LC
Connector 1 LC
Kleur Kleur kabel Yellow
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net