VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerBLKF2F9027710M
Producent Belkin
Part nummer F2F90277-10M
Omschrijving 10m MODE CONDITIONING FIBRE CABLE: SC/SC: 8.3/125 to 62.5/125
EAN/UPC722868435403
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Mode Conditioning Fiber Cable
- Mode Conditioning Fiber Optic Cable.
- SC 8.3/125 single mode (M) to SC 62.5/125 multi mode (M).
- Enables 1000BASE-LX Gigabit Ethernet over multimode fiber.
- IEEE 802.3z Gigabit Ethernet compliant.
- Ceramic-ferrule connectors.

Gewicht en omvang Lengte snoer 10 m
Overige specificaties Kern-/omhulsel-diameter 62500/125000 ┬Ám
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net