VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISCABGELX625
Producent Cisco Systems
Part nummer CAB-GELX-625=
Omschrijving Gigabit Ethernet Multimode Conditioning Cable
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320138046
Gewicht 0,09 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 5000 Cables
CISCO Cables f Transceiver Modules
 


Product specificaties ***
Omschrijving Mode conditioning patch cable 62.5u, dual SC connectors
The mode conditioning patch cord is recommended for 62.5/125-micron multimode optical fiber, 1000Base-LX applications where transmission distances are greater than 984.25 feet (300 meters).
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net