VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISCSS5CABSXLCSC
Producent Cisco Systems
Part nummer CSS5-CABSX-LCSC=
Omschrijving CSS11500 10-Meter Fiber Multimode SX LC-to-SC connectors
  Cable Fiber Multimode 10meter LC to SC
Taal IN
EAN/UPC0746320738796
Gewicht 0,08 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCO Catalyst 3750 Series Accessoires
CISCO Cables f Transceiver Modules
 


Product specificaties ***
Omschrijving Compatibele 10 Meter Fiber Multimode SX LC naar SC
Voor gebruik met Cisco-apparatuur, de CSS5-CABSX-LCSC compatibele kabel verbindt LC-apparaten aan SC apparaten.
Kenmerken:
- 10 meter lengte
- Hoge kwaliteit glasvezelkabel
Technische details Full-duplex Y
Lengte snoer 10 m
Soort stekkers male/male
Connector 2 2 x SC
Connector 1 2 x LC
Kleur Kleur kabel Orange
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC356024PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
CISWSC356024TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
CISWSC356048PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC356048TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net