VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISCWDMGBIC1470
Producent Cisco Systems
Part nummer CWDM-GBIC-1470=
Omschrijving 1000BASE-CWDM 1470 NM GBIC (Single MODE ONLY)
  Module/GENet GBIC SX 1470nm
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0746320661766
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco High End Routing & Switching - diverse produkten
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-CWDM GBIC, 1470 nm, Gray
The Cisco® Coarse Wavelength-Division Multiplexing (CWDM) Gigabit Interface Converter (GBIC solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy Gigabit Ethernet and Fibre Channel services in their networks. The product set helps enable the flexible design of highly available, multiservice networks.
The Cisco CWDM GBIC solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of Gigabit Ethernet and Fibre Channel in campus, data-center, and metropolitan-area access networks.
Warranty 90 days
Netwerk Bekabelingstechnologie 1000BASE-X
Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Aansluitingen Aansluitingen GBIC
Kleur Kleur van het product Grey
Technische details Technische details Optical Input Wavelength 1470 nm
Safety: Laser Class I 21CFR1040
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Intern Y
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
 
Gerelateerde producten
2231 Communicatie - Accessoires
CISCWDMGBIC1490 - EOL* 1000BASE-CWDM 1490 NM GBIC (Single MODE ONLY)
CISCWDMGBIC1510 - EOL* 1000BASE-CWDM 1510 NM GBIC (Single MODE ONLY)
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net