VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISDSSFP4GSW4
Producent Cisco Systems
Part nummer DS-SFP-4G-SW-4=
Omschrijving 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP LC 4 Pack
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0882658068911
Gewicht 0,12 (kg)
Prijs excl BTW290,00 EUR
Prijs incl BTW350,90 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare
The Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP), Enhanced Small Form-Factor Pluggable (SFP+), and X2 devices for use on the Cisco MDS 9000 Family of products are hot-swappable transceivers that plug into ports on the Cisco MDS 9000 Family director switching modules and fabric switches. These transceivers give users the flexibility to choose different cabling types and distances on a port-by-port basis.

Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFPs
The Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFPs are designed to provide cost-effective Fibre Channel connectivity for the 1/2/4-Gbps ports on the Cisco MDS 9000 Family platform. Three types of Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFP are available: the Cisco Fibre Channel Shortwave SFP (part number DS-SFP-FC4G-SW), the Cisco 4-km Fibre Channel Longwave SFP (part number DS-SFP-FC4G-MR), and the Cisco 10-km Fibre Channel Longwave SFP (part number DS-SFP-FC4G-LW). Each product offers 1/2/4-Gbps autosensing Fibre Channel connectivity.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 4000 Mbit/s
Technische details Plug-en-play Y
Hot-swap Y
Golflengte 850 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13.75 x 55.2 x 8.5 mm
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Andere features Fiber type MMF
Aansluiting SFP
Aansluiting(en) LC
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net